Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

šalmas sūneliui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2009 10 28, 15:51)
noriu šitą šalmą megzti, bet sunku su rusų k  blush2.gif , gal galit pasakyti, kaip pačią pradžią pradėti, nesu nieko taip mezgusi  blush2.gif , o toliau kaip ir aišku butų.

http://lovelybaby.ucoz.ru/forum/6-3-1 aš čia studijavau aprašymą



QUOTE(anny @ 2009 11 05, 08:34)
šalmas sūneliui
user posted image



Anny,super gavosi tau šalmukas, gal galėtum keletu sakinukų glaustai parašyti kaip megzti tokį šalmuką? Mezgu paprastai, pagal vieną pamokėlę šitoj temoj įdėtą, bet sulaukiau nusiskundimų, kad kaip ir trūktų ant kaktytės to atsikišimo, na,nemoku nupasakoti.. Žodžiu šitas modeliukas gal patogesnis būtų unsure.gif Tik susipykusi aš su rusų paaiškinimais doh.gif help.gif blush2.gif
Atsakyti
Kepuriukas mergaitei
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2009 11 05, 14:57)
Anny,super gavosi tau šalmukas, gal galėtum keletu sakinukų glaustai parašyti kaip megzti tokį šalmuką? Mezgu paprastai, pagal vieną pamokėlę šitoj temoj įdėtą, bet sulaukiau nusiskundimų, kad kaip ir trūktų ant kaktytės to atsikišimo, na,nemoku nupasakoti.. Žodžiu šitas modeliukas gal patogesnis būtų unsure.gif Tik susipykusi aš su rusų paaiškinimais doh.gif help.gif blush2.gif

ačiū smile.gif
man irgi sunkiai įkandami rusiški paaiškinimai, tai eksperimentavau blush2.gif
Uždėjau 29 akis ir mezgiau 5 eiles gerojoj pusėj gerosiomis, išvirkščiojoje - išvirkščiomis, po to 1 eilę dvi sumezgiau kartu 1 uždedu ir taip visą eilę, po to 4 ar 5 eilės vėl gerojoj pusėj gerosiomis, išvirkščiojoje - išvirkščiomis, tada sulenkiau mezginį ir kartu megzdama sumezgiau po dvi akis - viena nuo virbalo, kita iš mezginio užmetimo eilės, žodžiu, sudvigubinau megzini,
ant virbalo 29 akys - toliau taip - 4geros 1 užmetimas ,8 geros 2 sumezgamos kartu 1 gera 2 gerosios sumezgamos kartu-8 geros-1 uzž-metimas- 4 geros ir taip apie 15 cm.
Aš matavau pagal galvytę, kad pradžia gengtų kaktytę.
Nelabai moku aiškinti blush2.gif gal kas aiškiau parašys
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2009 11 06, 09:38)
ačiū  smile.gif
man irgi sunkiai įkandami rusiški paaiškinimai, tai eksperimentavau  blush2.gif
Uždėjau 29 akis ir mezgiau 5 eiles gerojoj pusėj gerosiomis, išvirkščiojoje - išvirkščiomis, po to 1 eilę dvi sumezgiau kartu 1 uždedu ir taip visą eilę, po to 4 ar 5  eilės vėl gerojoj pusėj gerosiomis, išvirkščiojoje - išvirkščiomis, tada sulenkiau mezginį ir kartu megzdama sumezgiau po dvi akis - viena nuo virbalo, kita iš mezginio užmetimo eilės, žodžiu, sudvigubinau megzini,
ant virbalo  29 akys - toliau taip - 4geros 1 užmetimas ,8 geros 2 sumezgamos kartu 1 gera 2 gerosios sumezgamos kartu-8 geros-1 uzž-metimas- 4 geros ir taip apie 15 cm.
Aš matavau pagal galvytę, kad pradžia gengtų kaktytę.
Nelabai moku aiškinti  blush2.gif  gal kas aiškiau parašys



dėkui, na, man ir pati sistema įdomi, žiūriu čia kitaip mezgama nei aš mezgu.. Atskiromis dalimis? PRadžioj tas viršugalvis, o kaip toliau? blush2.gif

Nusikopijuosiu viską,atsispausdinsiu ir eksperimentuosiu kurį vakarą hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2009 11 06, 10:57)
dėkui, na, man ir pati sistema įdomi, žiūriu čia kitaip mezgama nei aš mezgu.. Atskiromis dalimis? PRadžioj tas viršugalvis, o kaip toliau? blush2.gif

Nusikopijuosiu viską,atsispausdinsiu ir eksperimentuosiu kurį vakarą hihihi.gif

http://lovelybaby.ucoz.ru/forum/6-3-1 šitame psl žiūrėju pagal nuotraukas ir bandžiau, vis matuodama ant sūnelio galvos smile.gif nuo 8 nuotr parodyta kaip daryti toliau, sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 11 11, 16:07)

"Žarnelė" mezgama sekančiu būdu - pirma akis nukeliama, antra išmezgama geraja akim, trečia perkeliama ant dešinio virbalo neišmezgus (siūlas eina tos akies priekyje), ketvirta vėl išmezgama geraja akim, penkta perkeliama, šešta išmezgama blogaja akim. Apsukus viskas kartojama analogiškai.




Aiskiau negu aisku, bet kodel nesigauna? doh.gif "siūlas eina tos akies priekyje" tai cia arciau mano nosies ir atvirksciai? biggrin.gif
Atsakyti
Gavosi yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2009 11 11, 14:48)
Aiskiau negu aisku, bet kodel nesigauna?  doh.gif "siūlas eina tos akies priekyje" tai cia arciau mano nosies ir atvirksciai?  biggrin.gif

pabandyk tokią virvelę megzti, labai lengvai išeina ir thumbup.gif

žiūrėti vaizdinę medžiagą
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 11 11, 17:21)
pabandyk tokią virvelę megzti, labai lengvai išeina ir  thumbup.gif

žiūrėti vaizdinę medžiagą



O kaip fainai, aciu labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2009 11 11, 17:28)
O kaip fainai, aciu labai  thumbup.gif

nėr už ką mirksiukas.gif - kol rašiau žinutę, tai tuo pačiu laiku parašei, kad gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Na štai ir aš noriu pasirodyti su naujuoju kepuriuku, kurį mezgiau būsimam savo leliukui
user posted image
user posted image
Atsakyti