Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(Marti @ 2009 10 26, 11:10)
o Jūs pašiltinimą į kepuriuką įsiuvat ar neprapučia? kepeliušas jau į pabaigą tai vis mastau kaip padaryt g.gif




aš pašiltinimo niekada niekur nededu, nenoriu perkaitinti vaikų, užtenka ir vieno sluoksnio, jei būna labai šalta, uždedu kapišoną. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2009 10 27, 08:35)
aš pašiltinimo niekada niekur nededu, nenoriu perkaitinti vaikų, užtenka ir vieno sluoksnio, jei būna labai šalta, uždedu kapišoną.  rolleyes.gif

o jei striukė be kapišono biggrin.gif
mano dukrytė plėšdavo nuo galvytės, o dabar jau ir dejuoti moka, kad jai megztos kepurės graužia, tai siuvau vien tik dėl to galima sakyti smile.gif o šiaip ar neperpučia vėjas megztų? g.gif aš pati nešioju pirktinę megztą, tai jei vėjas, perpučia kiaurai doh.gif
Atsakyti
Juk ir neturi galva būt izoliuota smile.gif
jei kepurė plonytė, tai taip - manau, kad reikėtų pamušalo. Asmeniškai pati siūčiau trikotažinį kad ir iš senos maikės ax.gif
Bet savo vaikui mezgu iš storų siūlų ir ties ausim stengiuos, kad būtų arba ripsu, arba gera-bloga, arba dar kokiu daugiau siūlą ryjančių raštu pamegzt mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai niekada kepurėms pamušalo nedarau schmoll.gif Maniškė pernai vaikščiojo su tikrai nestora vilnone kepure ir nei karto nesušalo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2009 09 21, 13:35)


noriu šitą šalmą megzti, bet sunku su rusų k blush2.gif , gal galit pasakyti, kaip pačią pradžią pradėti, nesu nieko taip mezgusi blush2.gif , o toliau kaip ir aišku butų.

http://lovelybaby.ucoz.ru/forum/6-3-1 aš čia studijavau aprašymą
Atsakyti
na bet kokios jus visos saunuoles, kaip graziai mezgat, kokie grazus kurinukai.. man net pavydu pasidare.. ak.. as taip nemoku sad.gif
Atsakyti
labai ačiū už kepurytės mezgimo pamokėlę, rodausi kas gavosi:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mildė @ 2009 10 29, 01:12)
labai ačiū už kepurytės mezgimo pamokėlę, rodausi kas gavosi:
user posted image

ohohoooooo
nu ir kruopštumas blink.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mildė @ 2009 10 29, 00:12)
labai ačiū už kepurytės mezgimo pamokėlę, rodausi kas gavosi:

kaip gražu bigsmile.gif wub.gif ir spalvytės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mildė @ 2009 10 29, 01:12)
labai ačiū už kepurytės mezgimo pamokėlę, rodausi kas gavosi:
user posted image



Nepaprastai gražu wub.gif

o siūlai čia, turbūt, melanžas?
Atsakyti
QUOTE(mildė @ 2009 10 29, 01:12)
labai ačiū už kepurytės mezgimo pamokėlę, rodausi kas gavosi:
user posted image

prašau neužpykti, bet beždžioniausiu juodai nu Jūsų, jau siūlus nusipirkau... nu negalėjau tiem raštukam jų atsispirt blush2.gif
Atsakyti
Siandien is melanziniu siuliuku baigsiu sunaiteliui kepuriuka. Vakare reiks nufotkint kaip atrodo. Bet mano siuliukai matyt per tankiai uzmarginti, nes kepuriukas visai margiukas gavosi.
Beje, aciu uz gera pamkele kaip ta kepuriuka numegzt 4u.gif
Atsakyti