Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

[quote=Misty,2009 10 22, 14:11]
Visai praradau kvalifikaciją doh.gif Šiemet kepurę tik iš trečio karto pavyko numegzti - pirmoji buvo truputį per maža, antroji per didelė (ir dar graužė), o štai čia trečioji - pagaliau atrodo viskas gerai thumbup.gif

Laba, truputi blondiniskas klausimas: mezgu as toki kepuriuka, pagal labai liuksovus paaiskinimus numezgiau iki "kojines" ir sustojau..... o kiek megzti i auksti? kaip paskaiciuoti? modelio salia nera................ blush2.gif ax.gif verysad.gif
Atsakyti
Misty norėjau pasiteirauti /paskutinioji kepuriukas šalmas/ kai pabaigiamos megzti pynės kaip mezgei susiaurinimą? kas kiek sumezginėjai akis ?

dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 25 spalio 2009 - 16:43
user posted image
wub.gif wub.gif wub.gif labai grazi kepuryte wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2009 10 22, 07:32)
bandysiu ir aš parodyti savo megztą kepuriuką draugės mergaitei
user posted image

o Jūs pašiltinimą į kepuriuką įsiuvat ar neprapučia? kepeliušas jau į pabaigą tai vis mastau kaip padaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2009 10 26, 10:10)
o Jūs pašiltinimą į kepuriuką įsiuvat ar neprapučia? kepeliušas jau į pabaigą tai vis mastau kaip padaryt g.gif

aš įsiuvau, nusipirkau medžiagytės, tokios kaip būna vystykliukai storesni, nes daugiau nesugalvojau ką įsiūti blush2.gif bet minusas, kad kai įsiūvau, kepurytė sumažėjo, nebesitempia per tą pamušaliuką, kaktytė labai atidengta lieka, matyt reikėjo didesnį pamušaliuką įsiūti g.gif Mano pirmas blynas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Ačiū Misty už pamokėlę. Aš šiaip kartais "panarplioju", bet kepurytę mezgiau pirmą kartą. Mano pirmasis blynas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aagnyte @ 2009 10 25, 16:34)
Laba, truputi blondiniskas klausimas: mezgu as toki kepuriuka, pagal labai liuksovus paaiskinimus numezgiau iki "kojines" ir sustojau..... o kiek megzti i auksti? kaip paskaiciuoti? modelio salia nera................  blush2.gif  ax.gif  verysad.gif


Žinok, kad kepurytė yra "kaip paritus, taip pastačius" - t.y. jei mezgi pvz 40 cm galvytės apimčiai, tai ilgis nuo vienos ausies apačios per viršugalvį iki kitos ausies apačios irgi bus 40 cm (nuo ausies apačios iki spurgelio - 20 cm).

Suskaičiuok per kiek eilių susisiaurins kepurė - kiekvienoje eilėje akių sumažės 6, spurgiukui lieka 12 akių, tai (visas akių skaičius - 12)/6 = kiek eilių užims siaurinimas. Paversk tai centimetrais, atminusuok juo nuo kepurytes aukščio ir žinosi, kiek reikia megzti iki siaurinimo 4u.gif

Nežinau, ar aiškiai paaiškinau, klausk, jei ką 4u.gif

QUOTE(J@lanta @ 2009 10 25, 16:42)
Misty norėjau pasiteirauti /paskutinioji kepuriukas šalmas/ kai pabaigiamos megzti pynės kaip mezgei susiaurinimą? kas kiek sumezginėjai akis ?

dėkui už atsakymą  4u.gif


Neturiu aš universalios schemos - šiuo atveu siaurinau "iš akies" - iš pradžių sumezgiau po dvi blogas akis tarpuose tarp pynių, pamezgiau gal 4 eiles, tada pynes susiaurinau sumegzdamas po 2 akis (iš 4 gerų pynės akių liko 2), vėl pamezgiau gal 2 eiles, tada pynės 2 akis sumezgiau į 1. Tada jau pradėjau megzti ripsą, jį siaurinau per du kartus - sumezgiau kartu po 2 akis, pamezgiau 4 eiles ir vėl tą patį. doh.gif Baisiai sudėtingai aš čia aiškinu - tieisog dariau ir žiurėjau, kaip atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 10 26, 14:39)
Baisiai sudėtingai aš čia aiškinu - tieisog dariau ir žiurėjau, kaip atrodo doh.gif

nebaisiai biggrin.gif
vakar taip ir nesulaukusi atsakymo ( ech juk sekmadienio vakaras, ko čia aš ir benorėjau greit gauti atsakymą lotuliukas.gif ) - per du bandymus ir panašiai susiaurinau kaip ir tu čia aprašei thumbup.gif

tik to spurgeli nemezgiau, kai liko 8 akys pertraukiau per jas siūlą ir tiek, truputuką matosi tokia skylutė, tai teks bumbuliuką daryti ir tvirtinti

dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 10 26, 14:50)
nebaisiai  biggrin.gif
vakar taip ir nesulaukusi atsakymo ( ech juk sekmadienio vakaras, ko čia aš ir benorėjau greit gauti atsakymą  lotuliukas.gif ) - per du bandymus ir panašiai susiaurinau kaip ir tu čia aprašei  thumbup.gif

tik to spurgeli nemezgiau, kai liko 8 akys pertraukiau per jas siūlą ir tiek, truputuką matosi tokia skylutė, tai teks bumbuliuką daryti ir tvirtinti

dėkui už atsakymą  4u.gif


Tai jau rodyk, ką turi mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 10 26, 13:58)
aš įsiuvau, nusipirkau medžiagytės, tokios kaip būna vystykliukai storesni, nes daugiau nesugalvojau ką įsiūti blush2.gif bet minusas, kad kai įsiūvau, kepurytė sumažėjo, nebesitempia per tą pamušaliuką, kaktytė labai atidengta lieka, matyt reikėjo didesnį pamušaliuką įsiūti g.gif Mano pirmas blynas smile.gif

user posted image

Labai geras blynas thumbup.gif
aš tokių su ausinėm kepuriukų afganistano vaikams buvau primezgus, o va kai savo vaikui kažkaip labai sudėtinga doh.gif jau vieną kartą išardžiau doh.gif vis nepatinka. gal kad yra modelis šalia, tai visi trūkumai akis išbado...
Atsakyti
Kokios puikios kepurytes!!!!Jus visos saunuoles. Labai patiko iliustruoti aiskinimai. Is karto viska supratau. Aciu ! 4u.gif
Atsakyti

Labai dekui, Misty thumbup.gif
Atsakyti