Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(Algyte @ 2009 10 09, 12:13)
Nu kaip grazu! o kaip cia ta virsu? nesiaurinai, o uzbaigimas kaip? labai grazus modeliukas 4u.gif

virsu biski dar net praplatinau, ir tada paskaiciavau akis kad butu po lygiai priekiui ir galui, ir sumoviau ant vieno virbalo, viena akis nuo priekio kita galo vel priekio vel galo. o tada tiesiog perneriau dviguba siula, ir viskas ax.gif
tik nzn ar aiskiai cia papasakojau doh.gif
Atsakyti
Aiskiai! Aciu labai! kaip grazu! ir pasirodo daug paprasciau 4u.gif
Atsakyti
Nu va, mano salmukas:)
Kiepka biski didoka, reiks daugiau, kitokiu pamegzt cool.gif
user posted image

user posted image
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2009 10 14, 09:17)
Kiepka biski didoka, reiks daugiau, kitokiu pamegzt  cool.gif

Va dėl dydžio tai taip - daug kam čia gaunasi didokos (man irgi paardyti teko). Matyt tą pavyzduką pasimezgus reikia gerokai patampytą matuoti, nes juk ir kepurėlė turi būti prigludusi, aptempusi galvytę. mirksiukas.gif

O Tavo šalmukas tai gražus. 4u.gif Aš irgi buvau labai pasišovusi tokį pamargintą, su dryželiais megzti, tik niekaip nesugalvojau, ką daryti su tuo "laipteliu", kuris nori nenori atsiranda mezgant ratu. g.gif Gal aš vėl nežinau kažkokios subtilybės, kaip jį paslėpti? Ar tiesiog nelabai jis ir matosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 14 spalio 2009 - 09:59
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 10 14, 10:55)
Aš irgi buvau labai pasišovusi tokį pamargintą, su dryželiais megzti, tik niekaip nesugalvojau, ką daryti su tuo "laipteliu", kuris nori nenori atsiranda mezgant ratu. g.gif Gal aš vėl nežinau kažkokios subtilybės, kaip jį paslėpti? Ar tiesiog nelabai jis ir matosi?

as mezgiau su siule, ne ratu, o siaip manau, nelabai gal jis ir badytu akis g.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2009 10 14, 11:00)
as mezgiau su siule, ne ratu, o siaip manau, nelabai gal jis ir badytu akis  g.gif

Pagal šią schemą jis gi ant kaktytės gautųsi, tai manau, kad šiek tiek badytų. Nebent į nugarą perkėlus. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 14 spalio 2009 - 11:07
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 10 14, 12:07)
Pagal šią schemą jis gi ant kaktytės gautųsi, tai manau, kad šiek tiek badytų. Nebent į nugarą perkėlus. g.gif

nu as per nugara dariau, kaip nori taip padarai gi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 10 14, 11:07)
Pagal šią schemą jis gi ant kaktytės gautųsi, tai manau, kad šiek tiek badytų. Nebent į nugarą perkėlus. g.gif


Jeigu raštuoti prededi ne nuo pat ausyčių, tai raštą pradėti gali bet kurioje kepurytės vietoje, pvz nugaroje, tada tikrai niekas nekris į akis 4u.gif
Atsakyti
laba diena. pradejau megzti salmuka pagal 8psl pateikta pamokele. jau numezgiau iki pelerinos ir sustojau.
user posted image
gal galit paaiskinti kaip ta pelerina megzti reglanu? nesuprantu kaip toliau reikia daryt. labai laukiu pagalbos 4u.gif
Atsakyti
Sakykim, turim 64 akis. Tada jas reikia padalinti taip:
64 - 4 = 60
60/4 = 15
taigi pasižymim kas šešioliktą akį - tai bus reglano linijos akis.
Pirmu ratu mezgam taip:
15 gerų akių, užmetam akį ant virbalo, pažymėtą liniją išmezgam išvirkščia akim, vėl užmetam akį, tada 15 gerų akių ir t.t.
antrą kartą mezgdamos mezgam 15 gerų akių, tada uždėtą akį mezgam geraja akim bet užkrižiuodamos uždėtą siūlą (kitaip labai didelė skylė gausis), tada išvirkščia akim pažymėtąją, vėl užkrižiuojam ir tada 15 gerų akių..
trečią eilę: 17 gerų akių, pridedam, išvirkščia akis, pridedam, 17 gerų...

Tikiuos suprantamai parašiau rolleyes.gif
Šitokia linija man asmeniškai gražiausia, bet tų reglano takelių yra įvairiausių - pažiūrėkit reglano temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coccinela: 15 spalio 2009 - 20:57
labas. ar nebandė kaži niekas tokio kepuriuko, kaip baltas tas (pats pirmas) megzti virbalais su valu???
Atsakyti
Mergytes, gal galetumet pasufleruoti kokios apimties mazdaug gali buti 2-3 men kudikelio galvyte blush2.gif noreciau numegzti kepuriuka busimai duktereciai, bet nelabai isivaizduoju dydziu, nes savu dar neturiu blush2.gif
Atsakyti