Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

Misty, tu ta kepuryte is geros puses platini vienoj vietoj ar dviejuose
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2009 10 01, 16:50)
Misty, tu ta kepuryte is geros puses platini vienoj vietoj ar dviejuose


Kiekvieną "ausytę" platinu dviejuose vietose, tai viso gaunasi keturiose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 10 01, 11:47)
Galima akis ir taip pridėdinėti. Aš iš praktinių sumetimų išmezginėju iš vienos akies, tada nesidaro "skylės", ypač jei siūlai stori, tos skylutės visai nemažos gaunasi ax.gif

o gal galit paaiskinti kaip is vienos akies dvi ismegzti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2009 10 02, 12:39)
o gal galit paaiskinti kaip is vienos akies dvi ismegzti?  blush2.gif


Labai vaizdžiai paasiškinta čia
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2009 10 02, 13:39)
o gal galit paaiskinti kaip is vienos akies dvi ismegzti?  blush2.gif


Nezinau kaip kitos, as pirma ismezgu durdama virbala po akim, antra - normaliai is akies 4u.gif
Atsakyti
[quote=9kristina,2009 09 14, 17:13]
user posted image
ar gali kas papasakoti kaip mezgasi sios kepurytes virsugalvis ?
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 10 02, 14:49)
Labai vaizdžiai paasiškinta čia



QUOTE(Algyte @ 2009 10 02, 15:00)
Nezinau kaip kitos, as pirma ismezgu durdama virbala po akim, antra - normaliai is akies  4u.gif

aciu mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2008 11 16, 19:47)
Man modeliukas fainas, tik priekio norisi truputį aukščiau ir apvaliau

Jei nepatinka priekyje tie kampukai, galima juos kiek suapvalinti: tereikia mezgant viršutinį ripsinį kraštelį blogųjų akių eilėje kaskart po pirmą ir paskutinę akį išmegzti gerosiomis. Na skonio reikalas. smile.gif

Misty, ir aš prisidedu prie dėkojančių už tokį išsamų ir vaizdų aprašymą. thumbup.gif Šios temos dėka mano vyresnėlis jau kepuriuotas, o ir būsimam lėliukui manau megzti būtent tokio modelio kepurėlę.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 10 07, 19:30)
Jei nepatinka priekyje tie kampukai, galima juos kiek suapvalinti: tereikia mezgant viršutinį ripsinį kraštelį blogųjų akių eilėje kaskart po pirmą ir paskutinę akį išmegzti gerosiomis. Na skonio reikalas. smile.gif

Misty, ir aš prisidedu prie dėkojančių už tokį išsamų ir vaizdų aprašymą. thumbup.gif Šios temos dėka mano vyresnėlis jau kepuriuotas, o ir būsimam lėliukui manau megzti būtent tokio modelio kepurėlę.


aciuks.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif . Jau mezgu savo mazutei tokia kepuryte smile.gif
Atsakyti
Aprasymas labai issamus, aciu 4u.gif
tik as truputi painterpretavau blush2.gif
ir man 30cm raisteliai ryskiai per ilgi tongue.gif ir prieki dejau daugiau akiu kad nevisai salmiukas gautusi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ozkutas @ 2009 10 09, 11:09)
Aprasymas labai issamus, aciu  4u.gif
tik as truputi painterpretavau  blush2.gif
(...)

Nu kaip grazu! o kaip cia ta virsu? nesiaurinai, o uzbaigimas kaip? labai grazus modeliukas 4u.gif
Atsakyti