Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

Net tokiai nevykusiai mezgėjai kaip aš pavyko thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 29 rugsėjo 2009 - 14:43
Šaunuolės merginos thumbup.gif

Viskas_bus_gerai, brėžinuką pasididink proporcingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 09 29, 16:59)
Šaunuolės merginos thumbup.gif

Viskas_bus_gerai, brėžinuką pasididink proporcingai 4u.gif

t.y. 48cm/37cm=1,3karto ?

gal ir gudri mintis ax.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
štai ir mano kepuriukas būsimam mano leliukui (pirmutinis gyvenime numegztas kepuriukas) kaip pirmas blynas sakyciau gan neblogai man pavyko smile.gif
user posted image
Atsakyti
Siuo metu mezgu toki kepuriuka dviem virbalais, nes 4 neturiu blush2.gif tai nemanu, kad bus problema susiut gale.Tik va su tuo akiu apskaiciavimu kiek kur reikia tai nekas man,isardziau puse kepures, bandau is najo uzsimest priekiui, nes per mazai buvau uzmetus. Ziuresim kaip cia gausis, tik va pasigirt tai cia negalesiu nes nemoku cia foto ikelt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asmeryte: 29 rugsėjo 2009 - 17:26
Mano pirmas blynas smile.gif) gavosi per didele ir kadangi per greit siaurinau tokia kaip klebono kepurele biggrin.gifD bet nesiojam. Dar karta aciu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2009 09 30, 12:39)
Mano pirmas blynas smile.gif) gavosi per didele ir kadangi per greit siaurinau tokia kaip klebono kepurele biggrin.gifD bet nesiojam. Dar karta aciu  4u.gif


Gerai atrodo, atrodo kad taip ir turi būt. thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Algyte,2009 09 30, 14:09]
Mano pirmas blynas smile.gif) gavosi per didele ir kadangi per greit siaurinau tokia kaip klebono kepurele biggrin.gifD bet nesiojam. Dar karta aciu 4u.gif
originalus kepuriukas thumbup.gif
Atsakyti
Misty 4u.gif liuks kepuryte, einu savo panai megzti ax.gif
pagalvojau kam pirkti jei pati galiu kazka miela sirdziai padaryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audryta: 01 spalio 2009 - 10:28
QUOTE(Misty @ 2008 11 11, 17:07)
"Žarnelė" mezgama sekančiu būdu - pirma akis nukeliama, antra išmezgama geraja akim, trečia perkeliama ant dešinio virbalo neišmezgus (siūlas eina tos akies priekyje), ketvirta vėl išmezgama geraja akim, penkta perkeliama, šešta išmezgama blogaja akim. Apsukus viskas kartojama analogiškai.

Dabar atėjo eilė "ausims".. Iš kiekvienos akies išmezgu po dvi akis - viso gaunasi 10 akių (pirma akis visada nukeliama, paskutinė išmezgama blogaja akim)


Nelabai rimti klausimukai:

Zarneles rastuka pati sugalvojai ar cia visos kvalifikuotos mezgejos zino sita paslapti? blush2.gif
Ismezgimas po dvi akis... As ismezgu aki, o po to is tarpelio tarp dvieju akiu uzkabinu siula ir tada antra aki pagaminu. Taip, kaip as darau, ar kaip gudriau reikia? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viskas_bus_gerai_:): 01 spalio 2009 - 10:36
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2009 10 01, 11:36)
Nelabai rimti klausimukai:

Zarneles rastuka pati sugalvojai ar cia visos kvalifikuotos mezgejos zino sita paslapti?  blush2.gif
Ismezgimas po dvi akis... As ismezgu aki, o po to is tarpelio tarp dvieju akiu uzkabinu siula ir tada antra aki pagaminu. Taip, kaip as darau, ar kaip gudriau reikia?  ax.gif

cia visos mezgejos zino ta zarneliu rasteli
manau galima ir taip akelias uzmetineti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2009 10 01, 10:36)
Nelabai rimti klausimukai:

Zarneles rastuka pati sugalvojai ar cia visos kvalifikuotos mezgejos zino sita paslapti?  blush2.gif
Ismezgimas po dvi akis... As ismezgu aki, o po to is tarpelio tarp dvieju akiu uzkabinu siula ir tada antra aki pagaminu. Taip, kaip as darau, ar kaip gudriau reikia?  ax.gif


Galima akis ir taip pridėdinėti. Aš iš praktinių sumetimų išmezginėju iš vienos akies, tada nesidaro "skylės", ypač jei siūlai stori, tos skylutės visai nemažos gaunasi ax.gif
Atsakyti