Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

Misty, nėra už ką 4u.gif . Aš ir pati turiu planuose numegzti tokią kepurę jeigu bus laiko ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2009 09 21, 13:35)
Tas šalmas randasi štai čia:
http://sveta-for-200...l.com/3057.html

Labai gražus paaiškinimas, bet nieko rusiškai nesuprantu verysad.gif Bet moteriškės darbų dailumas neišpasakytas thumbup.gif
Bet, turbūt, reikia sėstis ir bandyti. Ar padėsit? bigsmile.gif

Pirmas klausimas: kokio storumo siūlus imti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coccinela: 21 rugsėjo 2009 - 13:03
Čia siūlai parodyti 50g - 170m. Megzti geriausia 4 nr virbalais dvigubu siūlu. Siūlai 55 % neilonas ir 45 % akrilas. Mezgant per stipriai neužveržti siūlo, bet jeigu megsit su vilnoniais siūlais, reikia standžiau megzti, nes kitaip paskui kepurė gali išsitampyti.
P.S. jeigu nemokėčiau rusų kalbos, dabar nemokėčiau ir nežinočiau nei pusės to, ką žinau dabar 4u.gif . Niekada nevėlu mokytis 4u.gif .
Atsakyti
Super pamokėlė thumbup.gif reiks pamėgint ir man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2009 09 21, 14:08)

P.S. jeigu nemokėčiau rusų kalbos, dabar nemokėčiau ir nežinočiau nei pusės to, ką žinau dabar  4u.gif . Niekada nevėlu mokytis  4u.gif .


drinks_cheers.gif Aš pasiėmus žodyną, po biškį mokaus rolleyes.gif Kvailė, kad mokykloj nesimokiau doh.gif

Bet dar šio aprašymo neperkandu, reikia imt virbalus ir treniruotis rolleyes.gif
Atsakyti
Pasinaudojau pamokele, uz ka labai aciu ir va kas isejo

user posted image
Atsakyti
Šaunuolė Vaidullka 4u.gif . Aš irgi kiekvieną dieną mokausi vis ko nors ir geriausia mokykla yra rusų internetiniai tinklapiai. Pas juos gali rasti atsakymą į bet kokį tau iškilusį klausimą.

Jeigu kils problemos su vertimu, tai klauskit, padėsiu išversti 4u.gif
Atsakyti
sveikutues mezgejeles, paaiskinkit kuri ,kaip kepure uzbaigt, kalbu apie Misty ideta, uzbaigiau kaip kojine 4 vietose, bet labai negraziai atrodo verysad.gif gal galetu kuri paaiskint, isanksto aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutvela: 21 rugsėjo 2009 - 18:58
siaip netaip ismasciau kaip reikia uzbaigt blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
mezgu toky panasia kepuryte kaip autore pavyzdukuose parode mazam leliui, bet dar nezinau kiek reikia cm y virsu ja megzti. kiek reikia ?
Atsakyti
Be ausu kokia 10 - 11 cm, bet bijau pameluot. Mano lelkai beveik 5 men, tai 13 cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 22 rugsėjo 2009 - 11:54
QUOTE(Vaidullka @ 2009 09 22, 12:53)
Be ausu kokia 10 - 11 cm, bet bijau pameluot. Mano lelkai beveik 5 men, tai 13  cm.

o kazi nuo kur matuot nuo nugarytes ar kaktytes kepuriuko ilgy ?
Atsakyti