Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

la perla, as ir sakaiu, kad turi penkiolika ranku user posted image - sitoks grozis
Atsakyti
La Perla, tiesiog neįmanoma susilaikyti nepagyrus thumbup.gif
Tiesiog gražu, elegantiška, moteriška, rudeniška, tiesiog klasiška!!!!


Mano sapnų suknelė. tik va, pasakykit, ar man, tokiai moteriškei be liemens ir be kitų formų, galėtų tikti tokia suknia. nesiryžtu pradėti, nes galvoju, kad netiks ir nenešiosiu. neatrandu, kokios formos suknelė gražiai žiūrėtųsi ant mano figūros g.gif
Atsakyti
La Perla,labai fantastiskai grazi suknute,ipatingai man graziai atrodo kakliuko apdaila,o ir juoda mano megstamiausia spalva ax.gif
Atsakyti
La Perla SUPER thumbup.gif Tai jau vąšelis į virbalus išmainytas ar dar ne?

QUOTE(linuke_ @ 2008 11 13, 17:26)

user posted image


Gal pameni kur šitą radai?
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 11 14, 09:18)
La Perla SUPER  thumbup.gif  Tai jau vąšelis į virbalus išmainytas ar dar ne?
Gal pameni kur šitą radai?


Štai čia rusaitės ją mezga.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 11 14, 10:21)
Štai čia  rusaitės ją mezga..  4u.gif

FANTASTIKA thumbup.gif Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
La Perla, dar norejau paklaust, kaip tu ta virsu padarei? Prie kaklo turi but siauriau, o link peciu placiau?
Atsiprasau, jei klausiu elementaraus dalyko, bet man siek tiek neaisku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 11 14, 11:50)
La Perla, dar norejau paklaust, kaip tu ta virsu padarei? Prie kaklo turi but siauriau, o link peciu placiau?
Atsiprasau, jei klausiu elementaraus dalyko, bet man siek tiek neaisku  blush2.gif
Man irgi idomus tas kaklo mezgimas nuo virsaus jis mezgasi ar nuo apacios g.gif
Atsakyti
Laba diena, įsibroviau į jūsų pokalbius, bet noriu parodyti vieną suknelę, su ja mano sesė ėjo į mokyklos išleistuves ir atrodė tikrai išskirtinai palyginus su kitomis mergaitėmis. Na tikiuosi pavyks įkelti nes nelabai moku ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2008 11 14, 12:21)
Laba diena, įsibroviau į jūsų pokalbius, bet noriu parodyti vieną suknelę, su ja mano sesė ėjo į mokyklos išleistuves ir atrodė tikrai išskirtinai palyginus su kitomis mergaitėmis. Na tikiuosi pavyks įkelti nes nelabai moku ax.gif
user posted image

Labai jau mazyte fotro , neina iziuret verysad.gif
as tai pradejau suknele megst ta kur pilka su pynem ( na pas m,ane bus bordo wub.gif ) tik va galvoju ar apacia nebus pakti. Kiek jus cm apacioje darot, man iseina 60 g.gif bet lyg platoka atrodo g.gif Dydi nesioju 38.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandriuke...: 14 lapkričio 2008 - 13:14
Kiek suprantu, Perliukės suknutės viršus megztas atskira dalim, ratu, o paskui prisiūtas g.gif bet kaip susiaurinti viršutinę dalį? g.gif
Parodykit nors vieną konkrečią schemutę 4u.gif
Atsakyti
na va, pasirodysiu savo vakar baigta suknute. atsiprasau uz kokybe nuotrauku, kazkko man nepavyko siandien modeliu pabut ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

tik kazkko ji man ilgoka atrodo, kazkaip reiks patrumpint g.gif o dar reiks pasukneles paieskot juodos, nes fotografau tik su juodom pedkelnem ir dzemeriuku, bet taip juk nevaiksciosiu blush2.gif
Atsakyti