Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

oi merginos aciu, nesitikejau tiek pagyru wub.gif

mezgiau is 100%merino vilnos (tokius siulus nupirko kliente), 2.5 nr virbalais, sunaudojau 6 kamuoliukus po 50 g,metrazas atrodo apie 170.

schemos kaip ir neturiu, tiesiog nusimezgu gabaliuka pynes ir blogu akiu (cia dejau ju 15), tada issimatuoju cm kiek pyniu reiktu virsuje prie pazastu ir tiek motyvu darau. Mezgant i virsu palaipsniui kiek man reikia cm siaurinu blogas akis.

Dar nezinau kaip atrodys ant manekenes, manau puikiai nes mergina auksta ir liekna. dabar jau nebegaliu net ant saves nufotografuoti nes fotografuojant suknute fotike kazkas lyg sprogo ir rezultate: neveikia blykste, o be jos kiek bandziau - juodo nenufotografuosi verysad.gif net nezinau ar kazkur remontuoja fotoaparatus, siek tiek gaila butu ismesti..
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 11 13, 14:25)


mano naujausias darbelis:



nerealus darbelis, labai labai grazu bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(La Perla @ 2008 11 13, 16:32)

net nezinau ar kazkur remontuoja fotoaparatus, siek tiek gaila butu ismesti..


o koks fotikas? jo garantijos nera? siaip tai jei Vilniuj Vilbra visokius tokius darbus dare. su Canonu mane ten siunte ax.gif
Atsakyti
negaliu nepasidžiaugti ir pagirti La Perlos ir aš 4u.gif šaunuolė, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
la 4u.gif

La Perla, labai gražu wub.gif , tik man juodasis periodas jau praeity 4u.gif

QUOTE(Tomienė @ 2008 11 13, 12:17)
Mano tokia bus  rolleyes.gif
Tik nufotkinus pamačiau, kad viena pynė ne ten eina  doh.gif  o čia nugara, ir apačia, gal nelabai matysis  blush2.gif

irnesakyk.gif
1. kol pati kitam pirštu nebakstelėsi - tikrai nepamatys
2. kai buvau Barselonoj berods, vietinis gidas gyrė vietinius rankdarbius ir pasakė - jei norit nustatyt ar tikrai dirbinys rankų darbo - turit jame rasti klaidų (rašte ar pan) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 13 lapkričio 2008 - 16:20
QUOTE(evax @ 2008 11 13, 16:01)
nerealus darbelis, labai labai grazu  bigsmile.gif  bigsmile.gif
o koks fotikas? jo garantijos nera? siaip tai jei Vilniuj Vilbra visokius tokius darbus dare. su Canonu mane ten siunte  ax.gif


labai aciu smile.gif fotikas Sony, garantijos nera nes pirkau buvusiam darbe tiesiai is muitines sandeliu be PVM pries 2 metus...
QUOTE(eferika @ 2008 11 13, 16:05)
negaliu nepasidžiaugti ir pagirti La Perlos ir aš  4u.gif  šaunuolė, labai gražu  thumbup.gif

tikrai be galo dekinga nes man tai jau truputi bloga nuo tu pyniu mezgimo ir kaip visi mezginiai: kai numezgu man atrodo negrazus, turi praeiti tam tikras laiko tarpas kad jie man vel taptu grazus doh.gif
Atsakyti
Akims paganyti 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsiprašau, jei kartojuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 11 13, 17:22)

tikrai be galo dekinga nes man tai jau truputi bloga nuo tu pyniu mezgimo ir kaip visi mezginiai: kai numezgu man atrodo negrazus, turi praeiti tam tikras laiko tarpas kad jie man vel taptu grazus  doh.gif



na, man taip pat buna su tom simpatijom savo mezginiam. dazniausiai nebunu atenkinta, randu prie ko prikibti, o kai po kurio laiko pamatau paciai keista, negi as cia dariau? g.gif

o mano suknele dziusta, ryt gal pasidemonstruosiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(linuke_ @ 2008 11 13, 17:26)
Akims paganyti 4u.gif




jus mane pribaigsit su tom nuotraukom doh.gif jau turejau viena plana ka megzt, tai butinai reikejo dabar smegenis susukt, a?
Atsakyti
Žiūrint į tokias gražias nuotraukas bigsmile.gif norisi kuo greičiau prisipirkti siūlų, virbalus į rankas ir pradėt megzt smile.gif biggrin.gif

Merginos, puikios jūsų suknutės wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau suknelių gražumėlis bigsmile.gif
Atsakyti
La perla , fantastika. wub.gif wub.gif Juoda man vėl pradeda patikti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 11 11, 23:05)
Bet sis kaledinis darbas labai kruopstus neduok die sutrauksi siuleli tesdama ir rastas temps ax.gif

Tikrai reikia daug kruopštumo, esu mezgus sarafaną su tais "pratempimais" praėjusią žiemą 4u.gif bet kai nusimezgiau kažkaip man jis didokas buvo, tai sesei atidaviau rolleyes.gif

La Perla, labai labai gražu wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mexxica: 13 lapkričio 2008 - 22:57
QUOTE(La Perla @ 2008 11 13, 14:25)
sveika, bangeles labai paprasta: mezgi tris eiles gerosiomis (ta siauroji dalelyte) o tada is kiekvienos akies ismezgi tris: viena gera, viena kryzmine, viena gera ir mezgi kiek reikia eiliu o tada kai jau vel laikas susiaurinti: is triju akiu ismezgi viena smile.gif

mano naujausias darbelis:
user posted image



wow thumbup.gif , grazu!!!!!!! 4u.gif
Atsakyti