Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

tą pilkutę aš nusipirkau gatavą wub.gif - labai aiškiai matosi kiek kokių akių ir kokiu raštu megzta - galiu paskaičiuoti ką nors 4u.gif
Atsakyti
kur pirkai? bigsmile.gif
Atsakyti
Pagal savo mezgimo receptų knygą supratau, kad vidury koriukas ax.gif pas mane ten ten tokia pati apimtis gaunasi ax.gif tai ir nusprendžiau pagal pavadinimą, kad koriukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2008 11 12, 21:34)
Aš taip pat dabar ją mezgu. Viduryje tikrai ne koriukas, jis megztas šonuose  ax.gif va čia rusaitės ją mezga ir visos schemutės ir darbo eiga   mirksiukas.gif



As sita suknele dabar dukrytei mezgu, tik va su ta rusu kalba man ne kas ir rusaiciu forume as ne ka ir tesupratau, kaip ten tas rastas mezgasi sonuose ir priekyje. Tad truputi kitaip ja mezgu. Kai numegsiu idesiu parodysiu ax.gif Pabaigus dukriukui, megsiu sau.
Bet va sau noreciau ir ta koriuka ismegzti, gal kas lietuviskai galetu isversti ir parasyti cia kaip mezgamas tas koriukas ir sonai? doh.gif
Atsakyti
mano supratimu per vidury nėra tas sudėtingasis koriukas ax.gif aišku, galima ir jį puikiai ten išmegzti mirksiukas.gif ten toks koriuko vaizdas išgaunamas mezgant pynių principu. pvz., yra 8 geros akys (jų gali būti ir daugiau, svarbu, kad dalintųsi iš 4), tai iš pirmų keturių akių darom pynutę 2x2, 3-4 akis nukeliant į dešinę (jos turi būti mezginio priekyje); iš kitų 4 akių darom pynelę 2x2, 5-6 akis užkeliant į kairę (irgi turi būti priekyje). tada išmezgam blogąją pusę, geroji pusė - vien geros akys, vėl blogoji pusė ir vėl kryžiavimas: 3-4 akys "grąžinamos" į kraštinę padėtį, o 1-2 perkeliam į kairę pusę (mezginio priekyje); 7-8 perkeliam į dešinę pusę (mezginio priekyje), 5-6 akis "grąžinam" į kraštinę poziciją.
skamba sudėtingai turbūt, bet pabandžius viskas turėtų paaiškėti 4u.gif


Driftas, suknutę nusipirkau dar nemačius jos internete - visai netikėtai, lankydamasi Radviliškyje 4u.gif
Papildyta:
va, visai netyčia radau tą raštą, kurį bandžiau nupasakoti:
user posted image

gal bus aiškiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eferika: 13 lapkričio 2008 - 09:01
Vėliau iraš įmesiu foto iš knygos, kai "batarkės" pasikraus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, mezgejeles 4u.gif

Tema pastoviai seku ax.gif zaviuosi jusu visu darbeliais, visi labai grazus wub.gif thumbup.gif Griuvanti ziurkiu po kiekvienos darbelio dedu mirksiukas.gif thumbup.gif
Rinkausi, ziurinejau koki grozi sau nusimegzti g.gif Labai patiko si suknute, tik nezinau kaip apacia megzti g.gif , kad tos bangeles gautusi g.gif

QUOTE(Lusasita @ 2008 11 12, 19:53)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nelle: 13 lapkričio 2008 - 10:43
Na va, parodau, ką radau

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2008 11 13, 08:33)
As sita suknele dabar dukrytei mezgu, tik va su ta rusu kalba man ne kas ir rusaiciu forume as ne ka ir tesupratau, kaip ten tas rastas mezgasi sonuose ir priekyje. Tad truputi kitaip ja mezgu. Kai numegsiu idesiu parodysiu ax.gif Pabaigus dukriukui, megsiu sau.
Bet va sau noreciau ir ta koriuka ismegzti, gal kas lietuviskai galetu isversti ir parasyti cia kaip mezgamas tas koriukas ir sonai? doh.gif

http://keep4u.ru/ful...d1a157594d5/jpg va čia centrinės dalies raštelis (nuo centro reikia viską pakartoti atbuline eiga) viso rašto yra 87 a + 2 kr.a, mezgu vidurinę dalį nugaros ir priekio iki pažastų, paskiau koriuku (kur merginos Evos liemenę mezgė) numezgiau šonines dalis (ir iki pažastų), susiuni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatuole: 13 lapkričio 2008 - 11:28
Mano tokia bus rolleyes.gif

user posted image

Tik nufotkinus pamačiau, kad viena pynė ne ten eina doh.gif o čia nugara, ir apačia, gal nelabai matysis blush2.gif
Atsakyti
Mergaites, noriu paklaust - kas mezget is siuliuku YarnArt angora de luxe (100 gr. 520 m, turguj 9 lt), kaip nesiojasi darbeliai????? kazkas praeita ziema is ju mezge, Lusasita, gal tu? Tu esi mocheriuku meistre thumbup.gif
Gal pasakysit is patirties kokie atsiliepimai???
Atsakyti
Pati sau neturiu, Kiek klausiau klienciu, tai sake gerai nesiojasi g.gif
Atsakyti