Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

4u.gif sveikos. Ruosiuosi megzt sarafana ir vienas is rasto motyvu turetu buti toks "rombas" (kairej pusej virsuj). Niekaip neikertu schemos... gal galit paaiskint, kaip ten ji megzti?... flirt.gif
Atsakyti
Turbūt kiekvienoj mezgimo knygoj būtų tokio rombuko schemutė ir kiekvieno ženkliuko paaiškinimai. Nebandei ten pažiūrėt? Nes paaiškint visus ženkliukus...... ką aš žinau smile.gif vistiek ir vaizdinės medžiagos reiktų jei naujokė mezgime 4u.gif
Papildyta:
oho pažiūrėjau kiek primezgus, nugi visaiiii ne naujokė. Keista kad dar tokie klausimai kyla. Juk tiek grožių primezgus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 12 10, 13:15)
4u.gif sveikos. Ruosiuosi megzt sarafana ir vienas is rasto motyvu turetu buti toks "rombas" (kairej pusej virsuj). Niekaip neikertu schemos... gal galit paaiskint, kaip ten ji megzti?... flirt.gif

jei bent įsivaizduoji, kaip mezgamos pynės, tai čia tas pats. sukeičiama viena blogoji akis su gerosiomis dviem berods, nelabai įžiūriu. tai daroma kiekvienoj gerojoj eilėj, atitinkamai pagal raštą, kad gerosios akys formuotų figūrą. kai dvi geros susitinka su kitom dviem gerosiomis, sukeičiama dvi su dviem.
gal aiškiau? rolleyes.gif

avijacija, kas neria vašeliu, dar nereiškia, kad išmano apie virbalus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 12 10, 12:52)
jei bent įsivaizduoji, kaip mezgamos pynės, tai čia tas pats. sukeičiama viena blogoji akis su gerosiomis dviem berods, nelabai įžiūriu. tai daroma kiekvienoj gerojoj eilėj, atitinkamai pagal raštą, kad gerosios akys formuotų figūrą. kai dvi geros susitinka su kitom dviem gerosiomis, sukeičiama dvi su dviem.
gal aiškiau? rolleyes.gif

avijacija, kas neria vašeliu, dar nereiškia, kad išmano apie virbalus mirksiukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif net labai aisku mirksiukas.gif o kai praktiskai pabandysiu, tai ziuresiu ar tikrai gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2008 12 08, 22:24)

Kokia šauni pilkutė thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodysiu is aš savąją 4u.gif
user posted image
Atsakyti
ooooo wub.gif kokia spalvytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 12 10, 14:23)
Pasirodysiu is aš savąją  4u.gif




kokia grazi wub.gif wub.gif kiek siuliuku sumezgei, nes tokios spalvytes turiu 450 Gr ir apie tokia mastau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 12 10, 16:23)
Pasirodysiu is aš savąją  4u.gif


negerai negerai, susiliesi su eglute, būsi nepastebima biggrin.gif
juokauju lanbai smarkiai, nes suknia labai labai faina, net ir spalva, tokia nenuobodi, ne pilka, kaip visos mėgsta šaltuoju metų laiku. ir ne raudona, kaip visi įsivaizduoja, kai kalbi apie ryškią spalvą. ir raštas šiuo metu "ant bangos". ir prie figūros liuks atrodo.

ai žodžiu, idealu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 12 10, 15:23)
Pasirodysiu is aš savąją  4u.gif
user posted image

kur ta griuvanti ziure????? KUR??? o jau grozis gorzis... Mezgu kazka panasaus dabar... ben ne sau sad.gif
Bet noriu ir as ir tokio pat graziai zalio !!!! wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti