Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

As irgi verdavau gumini siula i issitampancias vietas ax.gif
Atsakyti
Labutes gal turite kuri sios sukneles rastelius ? Buciau labai dekinga ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
aš dbr su ja sėdžiu bigsmile.gif vidury koriukas, bet aš dariau truputį kitokį viduriuką, pagrindas blogom akim, mažos pynutės iš 4 akyčių, didesnioji iš 6, šonuose berods ripsas, bet aš šonus dariau blogom akim rolleyes.gif dėl rankovyčių dar neapsisprendžiau kaip darysiu, turbūt viduriuką imsiu su mažom pynutėm rolleyes.gif
Atsakyti
Dar tokio grožio nemačiau wub.gif wub.gif wub.gif noriu... wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

Tik kaip ir nuo ko pradėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2008 11 12, 17:07)
aš dbr su ja sėdžiu  bigsmile.gif  vidury koriukas, bet aš dariau truputį kitokį viduriuką, pagrindas blogom akim, mažos pynutės iš 4 akyčių, didesnioji iš 6, šonuose berods ripsas, bet aš šonus dariau blogom akim  rolleyes.gif dėl rankovyčių dar neapsisprendžiau kaip darysiu, turbūt viduriuką imsiu su mažom pynutėm  rolleyes.gif

bigsmile.gif as tik pradesiu ax.gif siulus nusipirkau tokius tamsiai bordo smile.gif na reiks to koriuko rasto paieskoti, nes neturiu g.gif
O tu ja tiesia mezgei, ar per liemeni siaurinai truputi ? As ja zadu daryt ilgom rankovem ir del kaklo dar tiksliai neapsiprendziau
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2008 11 12, 18:07)
aš dbr su ja sėdžiu  bigsmile.gif  vidury koriukas, bet aš dariau truputį kitokį viduriuką, pagrindas blogom akim, mažos pynutės iš 4 akyčių, didesnioji iš 6, šonuose berods ripsas, bet aš šonus dariau blogom akim  rolleyes.gif dėl rankovyčių dar neapsisprendžiau kaip darysiu, turbūt viduriuką imsiu su mažom pynutėm  rolleyes.gif

ar mezgi nuo kaklo ar nuo apačios?
Papildyta:
QUOTE(Tomienė @ 2008 11 12, 18:35)
Dar tokio grožio nemačiau wub.gif  wub.gif  wub.gif  noriu... wub.gif  wub.gif  wub.gif

user posted image

Tik kaip ir nuo ko pradėti? g.gif

nesimato nieko verysad.gif
Atsakyti
as tai nuo apacios pradesiu g.gif tik vis dar nesuprantu koks ten rastas viduri, nu ar ten tikrai koriukas, nu neina iziuret, nors tu ka g.gif kazkaip as kai koriuka pabndziau megst tai man nepanasu i tai kas ten parodyta g.gif Gal kas gali patart blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2008 11 12, 18:35)
Dar tokio grožio nemačiau wub.gif  wub.gif  wub.gif  noriu... wub.gif  wub.gif  wub.gif

user posted image

Tik kaip ir nuo ko pradėti? g.gif

Ka cia paslepei g.gif
Atsakyti
kaip grazu
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man labai grazus virsutines suknutes kakliukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2008 11 12, 16:14)
Labutes gal turite kuri sios sukneles rastelius ? Buciau labai dekinga  ax.gif

Aš taip pat dabar ją mezgu. Viduryje tikrai ne koriukas, jis megztas šonuose ax.gif va čia rusaitės ją mezga ir visos schemutės ir darbo eiga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2008 11 12, 20:34)
Aš taip pat dabar ją mezgu. Viduryje tikrai ne koriukas, jis megztas šonuose  ax.gif va čia rusaitės ją mezga ir visos schemutės ir darbo eiga   mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti