Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

Sveikos. Vis užklystu šion temon, nes labai patinka nertos suknelės, turiu kelias dar mamos jaunystėje megztas. Pas kažkurią fotki albume radau va tokią suknutę,
user posted image

bais susižavėjau, tik vat schemutės reiktų... Gal kuri galėtų pasakyti, papaišyti, koks čia raštas? Ir kaip tas tuos papūtimus rankovėse daryt... Žodžiu būčiau dėkinga už bet kokią info, nes siūlai laukia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erškėtrožė @ 2008 12 09, 15:35)
Sveikos.

bais susižavėjau, tik vat schemutės reiktų... Gal kuri galėtų pasakyti, papaišyti, koks čia raštas? Ir kaip tas tuos papūtimus rankovėse daryt... Žodžiu būčiau dėkinga už bet kokią info, nes siūlai laukia.  ax.gif

apsilankyk čia
http://www.club.osin...-40797?&start=0
gal pagelbės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2008 12 08, 22:43)
Siais siuliukais tikrai prekiauja Casa Lana 4u.gif


idomu kokia ten kaina, nes kai as pirkau tai nemazai mokejau, o cia zymiai pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 12 09, 14:23)
idomu kokia ten kaina, nes kai as pirkau tai nemazai mokejau, o cia zymiai pigiau.



Kainos mintinai nemoku, bet ji turetu but panasi ar zemesne, nes Casa lana parduotuves priklauso tam paciam UAB Kurita .
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 12 09, 07:01)




QUOTE(jurgičiukas @ 2008 12 09, 11:46)
SUPER  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad siūliukų storiai vienodi su šitais http://www.auksarank...productID=45706 , ir metražas geras g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 12 09, 19:00)
Man atrodo, kad siūliukų storiai vienodi su šitais http://www.auksarank...productID=45706 , ir metražas geras  g.gif

sitie labai plonyciai , labai labai ax.gif
Atsakyti
g.gif , o aš buvau 100% įsitikinusi, jog tie siūliukai identiški blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 12 09, 19:26)
g.gif , o aš buvau 100% įsitikinusi, jog tie siūliukai identiški  blush2.gif  g.gif

smyrna jei imt 50 gr, tai gaunasi 375 m, o atlas 200m.
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2008 12 08, 22:24)
Lusasita, labai gražu  wub.gif
O va čia kokia gavos manoji pilkutė  ax.gif
user posted image
user posted image

kaip smagu kad tu jau baigei wub.gif thumbup.gif
Na as jau iki pazastu numezgiau abi dalis ir susideliojau ant valo - nugara, rankove, priekis, rankove ... Bet dabar vel sustojau ar man rastas iseis toks pats gi mezgant aplink gi iseis kad visad megsiu gerojoi pusei g.gif g.gif g.gif Nu ar as cia viena tokia nesusipratele doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2008 12 09, 19:50)
kaip smagu kad tu jau baigei  wub.gif  thumbup.gif 
Na as jau iki pazastu numezgiau abi dalis ir susideliojau ant valo - nugara, rankove, priekis, rankove ... Bet dabar vel sustojau ar man rastas iseis toks pats gi mezgant aplink gi iseis kad visad megsiu gerojoi pusei  g.gif  g.gif  g.gif  Nu ar as cia viena tokia nesusipratele  doh.gif  doh.gif  doh.gif

išeis išeis, iš prdadžių tik neįprasta ir paskaičiuot eiles reikia smile.gif Mano jau seniai baigta, tik va dabar tepasigyriau ax.gif O tu žiūriu ant švenčių kaitik ir baigsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 12 09, 19:37)
smyrna jei imt 50 gr, tai gaunasi 375 m, o atlas 200m.


Lusasita, paziurejau i Atlas parduotuvej - kaina tiksliai ta pati - 5,95 lt.
Atsakyti