Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(gandriuke... @ 2008 12 05, 11:58)
as sau mezgu ir  mirksiukas.gif  jau viena dali iki pazastu numezgiau, dabar kita mezgu  ax.gif Po to bandysiu det ant valo ir megst kartu viska  ...
Papildyta:

user posted image
Megsiu pagal Sonatuoles(arba gal kuri kita dar taip mezge) aprasyma, tik dar jos noreciau paklaust  blush2.gif  na viskas man aisku - susirenki visas akis, uzdedi rankovytem. Tik va po to noreciau pasitikslint kaip ten vyksta tas akiu sumezgimas. Ta prasme kas 4 cm i virsu , kekvienoi dalyje is krastiniu akiu sumezgant po dvi akis i viena, ar as kazka ne taip supratau  g.gif  g.gif  Buciau dekinga uz atsakyma  4u.gif  4u.gif



O gal turtite šios pilkos suknutės schema?
Labai graži...
Atsakyti
http://public.fotki....65ade74b3b.html

o gal sitos schemute kas turit? blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(daimar @ 2008 12 05, 21:29)
prisiziurejusi visokiu grozybiu, nusprendziau ir as nusinerti suknele

cia pilkosios interpretacija smile.gif truksta kaspino ir normalios pasukneles  ax.gif

user posted image

labai graži suknite.O kiek siūlų išejo gramų??
Atsakyti

QUOTE(Ingese @ 2008 12 07, 19:43)
O gal turtite šios pilkos suknutės schema?
Labai graži...

jei skaitai rusiškai tai čia pabndyk
http://club.osinka.r...47077?&start=15
Atsakyti
dar apie tą pilką pyniuotą...
gavau kelias žinutes į až dėl suknelės kaklo tai galvoju, čia parodysiu vaizdingiau...
kaip ir minėjau, mezgiau nuo viršaus ratu. tik aš nenorėjau iškirptės-laivelio arba kaip originale, o norėjau tokios nemažos dekoltės, todėl pačias pirmas eiles mezgiau sutrumpintom eilėm užmesdama kiekivienoj eilėj po 3 akis, kol gavosi reikiamo gylio iškirptė. Bandžiau papiešti eiles ant nuotraukos (jei įžiūrėsit blush2.gif )
user posted image
paskui mezgiau ratu kol pasiekiau reikiamą pečių plotį ir užbaigiau rankovių iškirpimus. Tada tarp priekinės ir nugaros dalies tarpe uždėjau 7 akis (pažastyse) ir toliau mezgiau žemyn... siaurinau ties liemeniu (truputį aukščiau iš tikro) ir toliau vėl platinau platinau...
jei kam bus įdomu papasakosiu smulkiau...
dvi savaites mezgiau pačią suknelę ir dar 2 savaites apdaila+kišenės (nekenčiu apdailos doh.gif )
gavosi va štai..
user posted image
ir noriu paklausti.
kaip manot? ar reikėtų iškirptėje megzti atnarą stulpeliais ir tokiu būdu priderinti daugiau mažiau prie kišenių viršaus ar taip ir palikti????? Čia dabar apnerta vėžio žingsniu unsure.gif
Bandžiau klausti šito MB, bet kai jis paklausė kas yra atnara ir kas yra stulpeliai, o paskui kas čia turi prie ko derėti tai nusprendžiau klausti čia garsiai doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 12 08, 01:42)
dar apie tą pilką pyniuotą...
gavau kelias žinutes į až dėl suknelės kaklo tai galvoju, čia parodysiu vaizdingiau...
kaip ir minėjau, mezgiau nuo viršaus ratu. tik aš nenorėjau iškirptės-laivelio arba kaip originale, o norėjau tokios nemažos dekoltės, todėl pačias pirmas eiles mezgiau sutrumpintom eilėm užmesdama kiekivienoj eilėj po 3 akis, kol gavosi reikiamo gylio iškirptė. Bandžiau papiešti eiles ant nuotraukos (jei įžiūrėsit blush2.gif )
[kaip manot? ar reikėtų iškirptėje megzti atnarą stulpeliais ir tokiu būdu priderinti daugiau mažiau prie kišenių viršaus ar taip ir palikti????? Čia dabar apnerta vėžio žingsniu  unsure.gif
Bandžiau klausti šito MB, bet kai jis paklausė kas yra atnara ir kas yra stulpeliai, o paskui kas čia turi prie ko derėti tai nusprendžiau klausti čia garsiai  doh.gif  doh.gif

Man atrodo , kad reikėtų apmegzti stulpeliais, labai nesuraukiant viršuje, na, bet įdomu, kaip atrodytų apsirengus dabartinis variantas.
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 12 08, 01:42)
dar apie tą pilką pyniuotą...
gavau kelias žinutes į až dėl suknelės kaklo tai galvoju, čia parodysiu vaizdingiau...
kaip ir minėjau, mezgiau nuo viršaus ratu. tik aš nenorėjau iškirptės-laivelio arba kaip originale, o norėjau tokios nemažos dekoltės, todėl pačias pirmas eiles mezgiau sutrumpintom eilėm užmesdama kiekivienoj eilėj po 3 akis, kol gavosi reikiamo gylio iškirptė. Bandžiau papiešti eiles ant nuotraukos (jei įžiūrėsit blush2.gif )
[kaip manot? ar reikėtų iškirptėje megzti atnarą stulpeliais ir tokiu būdu priderinti daugiau mažiau prie kišenių viršaus ar taip ir palikti????? Čia dabar apnerta vėžio žingsniu  unsure.gif
Bandžiau klausti šito MB, bet kai jis paklausė kas yra atnara ir kas yra stulpeliai, o paskui kas čia turi prie ko derėti tai nusprendžiau klausti čia garsiai  doh.gif  doh.gif

Man atrodo , kad reikėtų apmegzti stulpeliais, labai nesuraukiant viršuje, na, bet įdomu, kaip atrodytų apsirengus dabartinis variantas.
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 12 08, 01:42)
dar apie tą pilką pyniuotą...
kaip manot? ar reikėtų iškirptėje megzti atnarą stulpeliais ir tokiu būdu priderinti daugiau mažiau prie kišenių viršaus ar taip ir palikti????? Čia dabar apnerta vėžio žingsniu  unsure.gif
Bandžiau klausti šito MB, bet kai jis paklausė kas yra atnara ir kas yra stulpeliai, o paskui kas čia turi prie ko derėti tai nusprendžiau klausti čia garsiai  doh.gif  doh.gif

:Šaunuolė super . Man atodo, kad vis tik reikėtų apmegzti stulpeliais, labai nesuraukiant. Nors būtų įdomu pamatyti ir dabartinį variantą apsirengus.
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2008 12 07, 21:19)



Taigi mano zalioji suknute ir megzta pagal ta schemute. O ji ideta tame paciame folderyje.
http://public.fotki....i/3e7690c9.html
http://public.fotki....i/30cfbd53.html
http://public.fotki....i/35af359a.html
Atsakyti
Driftas, labai gražu blink.gif wub.gif čiut nenukritau nuo kėdės doh.gif pati mezgu tokią, tiksliau jau senokai atidėta į šalį dėl siūlų trūkumo verysad.gif
Kaip tu darai kraštus, kad taip gražiai gaunasi? blink.gif na užbaigimas ir pradėjimas kaip pirktinių rūbelių atrodo thumbup.gif kad man taip... rolleyes.gif pamokink... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2008 12 07, 18:43)
O gal turtite šios pilkos suknutės schema?
Labai graži...

na schemutes neturiu, is foto mezgiu ir is rusisko tinklapio rasto isdestyma pasiziurejau g.gif jei nerasi rastuko galesiu atsiust mirksiukas.gif

QUOTE(driftas @ 2008 12 07, 23:42)

dvi savaites mezgiau pačią suknelę ir dar 2 savaites apdaila+kišenės (nekenčiu apdailos  doh.gif )
gavosi va štai..
user posted image
ir noriu paklausti.


tai tu greita, man taip greit neinasi, bet turiu plana chuligana pabaigt sia savaite doh.gif lotuliukas.gif nes po to grys vyras ir nebebus nei noro nei laiko megst blush2.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti