Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(driftas @ 2008 12 04, 21:40)
aš irgi kvėpavau ilgai, dar dabar kvapą atgaudinėju  lotuliukas.gif
čia Laura Biagiotti jei ką...
labai norėčiau...
bet nesiryžtu... nes vašeliu...
turbūt ilgai gimdyčiau  lotuliukas.gif

tai čia ne tik kad vašeliu, bet dar ir tas airiškas lyg tais nėrimas, nu kur iš atskirų dalelių paskui jas jungiant į vieną visumą doh.gif doh.gif
va čia Osinkoj jau ir ne viena nuregzta mirksiukas.gif
http://club.osinka.r...1292968#1292968
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 04 gruodžio 2008 - 21:32
aš irgi ten žiūrinėjau, tai visai fantazija atšoko, ten moteriškės ją mėnesiais mezga... kas 5, kas 9 mėnesius ... verysad.gif aš tiek kantrybės turbūt nesurasiu verysad.gif
nu bet tokia graži biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 12 04, 10:41)
belieka sau  mirksiukas.gif
as vakar pradejau moherine
tikiuosi iki kaledu speti  rolleyes.gif

as sau mezgu ir mirksiukas.gif jau viena dali iki pazastu numezgiau, dabar kita mezgu ax.gif Po to bandysiu det ant valo ir megst kartu viska ...
Papildyta:

user posted image



QUOTE(Sonatuole @ 2008 11 15, 15:26)
Aš mezgiau taip: nusimezgiau priekį ir nugarą iki pažastų, bet mezgiau tik tą centrinę dalį(5 b.a, 4g.a pynė, 4b.a, 9g.a pynė, 4 b.a, 4 g.a pynė,4 b.a, 3 koriai (19akiu),4 b.a, 4 akiu pynė, 4 b.a, 9 akiu pynė, 4 b.a, 4 a. pynė, 5 b.a ) jei pločio neužtenka tarpuose tarp pynių gali dėti daugiau b.a. Tai va, man gavosi pločio 32 cm 87 a +2 kr.a. Pasiskaičiavau kiek cm truksta pločiui ir nusimezgiau dvi juostas koriuku į viršu jas siaurindama. Mano atvėju apačioj gavos 16 cm, o viršui palikau 6 cm, baigus tas juostas akis uždariau ir susiuvau šonines siules, tada susirinkau ant virbalų su valu priekinę dalį 85 a( nes po vieną susisiuvo šonuose), uždėjau rankovėms 65 a, surinkau nugaros 85 a, kitai rankovėj 65 a ir mezgu aplink, kas keturis cm suimdama po 8 a (2 a. rankovej, 2 priekiui ir tt)
O raštą rankovėj paskirsčiau taip: 1 b.a, 9 a pynė, 5 b.a, 4 a pynė,4 b.a, 3 koriai, 4 b.a,4 a.pynė,5 b.a,9 a pynė, 1 b.a
Na tikiuos suprantamai čia pripaisčiau  blush2.gif

Megsiu pagal Sonatuoles(arba gal kuri kita dar taip mezge) aprasyma, tik dar jos noreciau paklaust blush2.gif na viskas man aisku - susirenki visas akis, uzdedi rankovytem. Tik va po to noreciau pasitikslint kaip ten vyksta tas akiu sumezgimas. Ta prasme kas 4 cm i virsu , kekvienoi dalyje is krastiniu akiu sumezgant po dvi akis i viena, ar as kazka ne taip supratau g.gif g.gif Buciau dekinga uz atsakyma 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sukneliautojoms, idėjų pasigaudyti : mirksiukas.gif
http://www.15min.lt/...rabuziu_stilius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eferika: 05 gruodžio 2008 - 12:43
QUOTE(gandriuke... @ 2008 12 05, 11:58)
as sau mezgu ir  mirksiukas.gif  jau viena dali iki pazastu numezgiau, dabar kita mezgu  ax.gif Po to bandysiu det ant valo ir megst kartu viska  ...
Papildyta:

[Megsiu pagal Sonatuoles(arba gal kuri kita dar taip mezge) aprasyma, tik dar jos noreciau paklaust  blush2.gif  na viskas man aisku - susirenki visas akis, uzdedi rankovytem. Tik va po to noreciau pasitikslint kaip ten vyksta tas akiu sumezgimas. Ta prasme kas 4 cm i virsu , kekvienoi dalyje is krastiniu akiu sumezgant po dvi akis i viena, ar as kazka ne taip supratau  g.gif  g.gif  Buciau dekinga uz atsakyma  4u.gif  4u.gif

Aš tokią kaip tik nusimezgiau, dabar kišenes prisiuvinėju... gal net pasirodysiu smile.gif)))
Mezgiau ne pagal Sonatuolės aprašymą, bet nuo viršaus tai nenorėčiau labai balamūtinti...
Tik manau, jei kas 4 cm nuleidinėsi po krašinę akį tai nelabai... per mažai akių nusileis... greičiau kas 4 eilę... bet tu geriau jos paklaus jei pagal ją megsi smile.gif
Atsakyti
Gal kas matėt? gal girdėjot? ar šiaip turit idėjų kaip tokią pasidaryt...


user posted image
Atsakyti
panasu i sakute.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2008 12 05, 10:58)
as sau mezgu ir  mirksiukas.gif  jau viena dali iki pazastu numezgiau, dabar kita mezgu  ax.gif Po to bandysiu det ant valo ir megst kartu viska  ...
Papildyta:
Megsiu pagal Sonatuoles(arba gal kuri kita dar taip mezge) aprasyma, tik dar jos noreciau paklaust  blush2.gif  na viskas man aisku - susirenki visas akis, uzdedi rankovytem. Tik va po to noreciau pasitikslint kaip ten vyksta tas akiu sumezgimas. Ta prasme kas 4 cm i virsu , kekvienoi dalyje is krastiniu akiu sumezgant po dvi akis i viena, ar as kazka ne taip supratau  g.gif  g.gif  Buciau dekinga uz atsakyma  4u.gif  4u.gif

Aš mezgiau sumegzdama kas 4 eilę po 2 a iš kraštų. Kai numezgiau reikiamą ilgį iškart mezgiau apykalklę, nors kiek skaičiau kitos (rusaitės berods) ją mezgė atskirai ir prisiuvo. Aš dariau papraščiau. Tik megzdama ją kas antrą eilę berods 4 vietose sumezgiau po 3 a į vieną (taip, kad vidurinė akis būtų ant viršaus). Na man atrodo, kad gerai viena kitą supratom wink.gif Šį savaitgalį gal išeis padaryt savojo foto sesiją biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatuole: 05 gruodžio 2008 - 17:49
user posted image

O čia mano mažas darbelis, irgi suknytė, tik maža..... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia pupa @ 2008 12 05, 19:33)

O čia mano mažas darbelis, irgi suknytė, tik maža.....  4u.gif    4u.gif  4u.gif

labai grazi ir pupyte ir suknyte pagal paskutine mada thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2008 12 05, 17:47)
Aš mezgiau sumegzdama kas 4 eilę po 2 a iš kraštų. Kai numezgiau reikiamą ilgį iškart mezgiau apykalklę, nors kiek skaičiau kitos (rusaitės berods) ją mezgė atskirai ir prisiuvo. Aš dariau papraščiau. Tik megzdama ją kas antrą eilę berods 4 vietose sumezgiau po 3 a į vieną (taip, kad vidurinė akis būtų ant viršaus). Na man atrodo, kad gerai viena kitą supratom wink.gif Šį savaitgalį gal išeis padaryt savojo foto sesiją biggrin.gif

aciu 4u.gif , na bandysiu megst , mane ir domino tos apykakles mezgimas, nes seip nugara ir prieki as siaurinau is akies nuimdama, kad pazastyse gaustusi reikiamas plotis. As tai galvoju savaja baikt kaledoms, na gal anksciau , jei vaikinas mazasis leis megsti doh.gif
Atsakyti
prisiziurejusi visokiu grozybiu, nusprendziau ir as nusinerti suknele

cia pilkosios interpretacija smile.gif truksta kaspino ir normalios pasukneles ax.gif

user posted image
Atsakyti