Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

Tikrai merginos juokingai skamba cia kivircai,as irgi net nekriaupiau demesio kas kur parasyta,o gal kitas kas ir uzkabino,bet nemanau,kad coliukeee kazka kazkai suskirste ax.gif
Atsakyti
Žinot net ir aš nubėgau pradžion pasitikrint kas ten užrašyta g.gif Tikrai neverta dėl šito pyktis,bet ir savo nuomonę išsakyt reikia.Manyčiau reaguot nereikia taip jautriai.Niekas čia niekam nieko asmeniškai nepriekaištauja,manyčiau.Nebūkim tokios piktos,kūrybos džiaugsmas pabėgs mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netikėtai: 11 lapkričio 2008 - 22:11
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 11, 17:23)
rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif laukiu gi  cool.gif

ui, dar teks palaukt, neskubinkit, da tik ruošiuos pasiimt pabaigt, dar nebaigiu biggrin.gif reikia nusiteikt moraliai 4u.gif

Šita kokia faina, kalėdinė tokia newyear.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Bet sis kaledinis darbas labai kruopstus neduok die sutrauksi siuleli tesdama ir rastas temps ax.gif
Papildyta:
Kaip jums tokiauser posted image
Atsakyti
trumpos siltos sukneles

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikutes,nesipykit mielosios,geriau kibkit i sukneles ir isliekit ten visa gara biggrin.gif o kiek groziu jus cia pridejot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 11 12, 01:05)
Bet sis kaledinis darbas labai kruopstus neduok die sutrauksi siuleli tesdama ir rastas temps ax.gif
Papildyta:
Kaip jums tokia...

o jeigu bandyti tą kalėdinį daiktą siuvinėti? arba ant juodo fono vašeliu išnerti snaiges? g.gif juk turėtų visai gražiai gautis bigsmile.gif

o va šita "pledukinė" man patiko. tokia originaliai paprasta, bet atkreipianti dėmesį. o čia ne Dovydėnaitės kartais darbas ?
Atsakyti
[quote=Lusasita,2008 11 12, 01:25]
trumpos siltos sukneles

user posted image

Merginos,o čia pagrindinis raštas-dvigubas perlinis? g.gif
Atsakyti
O jeee kiek groziu wub.gif visa ryta seivinau biggrin.gif

Visoms po baliona 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gyvenkit draugiskai 4u.gif nepaisant pilnaties biggrin.gif
Atsakyti
uoj mergaites, jauciuosi kaip ir truputi kalta del nesutarimu blush2.gif , atsiprasau. Kaip ten katinas sake "gyvenkime draugiskai" 4u.gif 4u.gif

O beje, mezgejeles, atejo ziema, salta, norisi jau kaip ir silciau apsirengti. Pradejau megzti suknutes ir megztukus su golfo aukstu kaklu tik va tas velnias issitampo panesiojus ir negraziai nukrenta, gal kuri zinot stebuklinga buda kaip padaryti grazia, auksta ir neissitampancia apykakle?
ax.gif
Atsakyti
Aš tai nusipirkau siūlą guminį. Ir planuoju tą siūliuką įmegzt į tas vietas, kurios labiausiai nori tampytis g.gif
Atsakyti
na man ši problemėlė irgi buvo aktuali. įsigijau elastinio siūlo auksarankėj. kol kas laikoformą dar.
Atsakyti