Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(rasyte_ @ 2008 12 01, 10:15)
Idedu didesne fotke, cia jau matosi tie nesklandumai ax.gif
user posted image
Manau, kad pabandysiu nusimegzti is tu paciu siulu dirzeli, ziuresim kaip ziuresis, jei ka reiks mastyt ka nors kita cool.gif
Aciu labai uz patarimus aciuks.gif

thumbup.gif uzdesi dirziuka ir bus faina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 12 01, 14:19)
Čia irgi įkvėpimui
user posted image



Isikvepiau!!!!

Noriu.

rrramiai rrramiai kvepuoju, kvepuoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 01 gruodžio 2008 - 17:46
QUOTE(rasyte_ @ 2008 12 01, 10:54)
Sveikos mezgejeles 4u.gif
As pasekus jusu tema irgi uzsimaniau sukneles, gavosi kas gavosi, prasom ivertinti rolleyes.gif Kaip pirmas blynas sukneliu tema, gal visai ir nieko ax.gif
user posted image
Tuo paciu paprasysiu ir patarimo bigsmile.gif
Toje vietoje, po krutine labai matosi, kad buvo platinama, tai niekaip nesugalvoju kaip ta vieta uzmaskuoti, kaspinelis gal nelabai, gal reik numegzti toki kaip dirziuka ir sage kokia susegti...na net nezinau.. busiu labai dekinga uz patarimus thumbup.gif

graži daili suknutė. man čia tiktų siauras juozas diržiukas, bet jis neužmaskuotų kaip sakai nesklandumų ax.gif
Papildyta:
viskasrytoj einu siūlųpirkti suknelei.... doh.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Rasyte_, labai faina suknytė. 4u.gif Nieko aš ten nekeisčiau ir galvos nesukčiau. Niekam nesakyk, kad ten kažkas ne taip, visi manys, kad taip ir turi būti. Aš savaitgalį panašų sarafaniuką pasibaigiau, tik, gaila, esu fotiką paskolinusi, negaliu pasidemonstruoti smile.gif
Atsakyti
naiste777,mes kantrios mes palauksim,bet labai laukiam pasirodant ax.gif
Atsakyti
Pirkinuku temoj pamaciau ir atsitempaiu. NEREALUUUU

user posted image
Atsakyti
Tokia labai Kalėdiška man. Labai graži
Atsakyti
Rasyte_, vat tas ir baisiausia, kad pats visada matai kas truputi ne taip.O is sono user posted image ir nieko nematai, nes neziuri prisikises. Bet jei nori papuost suknyte, tai tik pagirtina
Atsakyti
as jau taip pat turiu siuliukus suknytei, tik dar nesugalvoju kokia ja megzti, nes siulas plonytes vilnos su liurekso siuliuku blizganciu, man kaip tik sventinei suknutei bigsmile.gif tik galvosukis kokia ja megzti
Atsakyti
O tokia - paprasta forma kiek su blizgesiu butu labai grazu, manau.

user posted image

Va, is arciau ir ramiai paguldyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 12 02, 09:53)
O tokia - paprasta forma kiek su blizgesiu butu labai grazu, manau.




aciukas 4u.gif as ir noriu kazko paprasto, be dideliu rastu. reiks kibt i darba, kai tik uzsakyma baigsiu daryt tai reiks sau iterpt, prie kitu darbu priglaust, o tai liksiu be sukneles kaledines.
Atsakyti
Laba diena grožių kūrėjos smile.gif ,visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na o aš numezgiau pagal šią draugei tik trumpesne,kaip tuniką
user posted image
tik nebespėjau nufotkinti jau pabaigtos,tai nors toks vaizdelis,nes važiavom į tą pusę,tai draugė jau labai norėjo ir plaus jau pati,be to liko labai patenkinta ax.gif
user posted image
Atsakyti