Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

Sveika, rasyte!

Sveikinu su pirma is DAUG DAUG DAUG suknyciu (niu mes gi mokam apkresti, ka???)!!!

Del apdailos - tai neleidzia man pasididinti fotyyytesss... uaaaaa....
Tuoj siaip ideju pagalvosiu biggrin.gif
Papildyta:
O galvojai apie dirza/dirziuka toj vietoj? Ant megztos suknios dailiai odiniai dirzai ziurisi. Ir jei rastum toki, kuris "liptu", suknia sugrotu.

Gali vienspalvi derini bandyt

user posted image

Arba kontrastinga

user posted image
Papildyta:
O va radau toki klasikini deriniuka, gal kam iziebs svajone?

Dianos Kriuger (tosios, kuri Elena Graziaja vaidino) stiliuoooota suknele biggrin.gif


user posted image

Kuri nori Elenos suknios? (Ba Kriuuuger niaaaaskamba)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 01 gruodžio 2008 - 10:14
QUOTE(gadget3 @ 2008 12 01, 10:11)
Sveika, rasyte!

Sveikinu su pirma is DAUG DAUG DAUG suknyciu (niu mes gi mokam apkresti, ka???)!!!

Del apdailos - tai neleidzia man pasididinti fotyyytesss... uaaaaa....
Tuoj siaip ideju pagalvosiu biggrin.gif
Papildyta:
O galvojai apie dirza/dirziuka toj vietoj? Ant megztos suknios dailiai odiniai dirzai ziurisi. Ir jei rastum toki, kuris "liptu", suknia sugrotu.

Idedu didesne fotke, cia jau matosi tie nesklandumai ax.gif
user posted image
Manau, kad pabandysiu nusimegzti is tu paciu siulu dirzeli, ziuresim kaip ziuresis, jei ka reiks mastyt ka nors kita cool.gif
Aciu labai uz patarimus aciuks.gif
Atsakyti
[quote=rasyte_,2008 12 01, 10:15]
Idedu didesne fotke, cia jau matosi tie nesklandumai ax.gif

O man atrodo , kad gražu būtų dirželis iš tų pačių siūlu ir šiek tiek toliau nuo vidurio iš tų pačių siūlų nerta pilnavidurė gėlytė.
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2008 12 01, 12:15)
Idedu didesne fotke, cia jau matosi tie nesklandumai ax.gif
Manau, kad pabandysiu nusimegzti is tu paciu siulu dirzeli, ziuresim kaip ziuresis, jei ka reiks mastyt ka nors kita cool.gif
Aciu labai uz patarimus aciuks.gif

fainulka suknė wub.gif labai tinka tau.
šiuo laikotarpiu, mano manymu, odinis diržiukas nelabai būtų schmoll.gif vėliau galima būtų paderinti, gražiai atrodytų. o dabar tai tikrai gal iš tų pačių siūlų g.gif
apskritai tai nelabai aš ir matau tą platinimą. turi omeny skylutes? tai ateičiai patarčiau pridedamas akis persukti, nebus tokių. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2008 12 01, 10:15)
Idedu didesne fotke, cia jau matosi tie nesklandumai ax.gif
user posted image
Manau, kad pabandysiu nusimegzti is tu paciu siulu dirzeli, ziuresim kaip ziuresis, jei ka reiks mastyt ka nors kita cool.gif
Aciu labai uz patarimus aciuks.gif


ai as tai jokiu nesklandumu nematau ax.gif

ale turiu klasuimuka kaip tokia rankovytes numegzti blush2.gif blush2.gif baigineju ale liemene noreciau tokiu mini rankovyciau ale esu ziauriai pradziamoksle tai va reik pagalbos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 12 01, 11:05)
fainulka suknė wub.gif  labai tinka tau.
šiuo laikotarpiu, mano manymu, odinis diržiukas nelabai būtų schmoll.gif vėliau galima būtų paderinti, gražiai atrodytų. o dabar tai tikrai gal iš tų pačių siūlų g.gif
apskritai tai nelabai aš ir matau tą platinimą. turi omeny skylutes? tai ateičiai patarčiau pridedamas akis persukti, nebus tokių.  mirksiukas.gif

Aciu aciuks.gif
bandziau persukineti akis, ale vistiek kazkas man ten nesigavo doh.gif

QUOTE(okkey @ 2008 12 01, 11:10)
ale turiu klasuimuka kaip tokia rankovytes numegzti  blush2.gif  blush2.gif baigineju ale liemene noreciau tokiu mini rankovyciau ale esu ziauriai pradziamoksle tai va reik pagalbos  ax.gif

Siuo atveju tai uzsidejau 50 akiu, kokias penkias eiles pamezgiau i virsu, o paskui megzdama sumegzdavau viena arba dvi krastines akis nuo abieju pusiu, tai ir susimazino rankovyte mirksiukas.gif
Gal nelabai aiskiai as cia parasiau, na bet gal suprasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2008 12 01, 11:31)
Siuo atveju tai uzsidejau 50 akiu, kokias penkias eiles pamezgiau i virsu, o paskui megzdama sumegzdavau viena arba dvi krastines akis nuo abieju pusiu, tai ir susimazino rankovyte mirksiukas.gif
Gal nelabai aiskiai as cia parasiau, na bet gal suprasi lotuliukas.gif


sakyciau kad aiskiai, bandysiu taip ir as thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2008 12 01, 11:15)
Idedu didesne fotke, cia jau matosi tie nesklandumai ax.gif
Manau, kad pabandysiu nusimegzti is tu paciu siulu dirzeli, ziuresim kaip ziuresis, jei ka reiks mastyt ka nors kita cool.gif
Aciu labai uz patarimus aciuks.gif

Graži suknytė. Dirželis iš tų pačių siūlų visai tiktų, bet atlasinė juosta irgi neblogai žiūrėtųsi bigsmile.gif Tuo labiau jų ir neblizgančių būna jei nenori perdaug iškilmingai g.gif
Čia irgi įkvėpimui
user posted image
Atsakyti
Sveikutes.Labai grazi suknute,as panasia mezgu tai po krutine mezgiau dirzeli is tu paciu siulu ax.gif
Atsakyti
rasyte_ , labai vykusi suknelė thumbup.gif Nesklandumų neįžiūriu. Gal regėjimas silpsta, gal ne tokia kritiška esu, gal dar kokis niekas
irnesakyk.gif
Nešiočiau be diržo. Man taip gražiau 4u.gif
Atsakyti
Laisve teisi,bet kai mezgeja mezga,pati zino kur kazka truputi ne taip atliko tai jau tada katostrofa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 12 01, 15:11)
Laisve teisi,bet kai mezgeja mezga,pati zino kur kazka truputi ne taip atliko tai jau tada katostrofa biggrin.gif

Tą aš suprantu - pati šį tą narplioju. Kaip ir tai, kad mezgėjai tą trūkumą pakanka matyti ir žinoti, bet ne visiems pasakyti. Kartais mezgėjai žinomi trūkumai kitiems akių nebado mirksiukas.gif
Atsakyti