Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(jurgičiukas @ 2008 11 29, 18:12)
Na, man kolkas sunkiai ji neriasi, nes jau gal 3 kartus ardžiau  verysad.gif  Šiaip ne taip viršų baigiau. O kur dar apačia ir rankovės  doh.gif

Aš nuo sijono pradėjau ax.gif
Atsakyti
4u.gif

Geru darbu pradejusioms suknias!!!

Dar geresniu - bebaigiancioms. Mexxxxicaaaaaaaaaa, kurrr tu????
Papildyta:
www.phildar.fr naujas katalogas HIVER (ziemai) su neblogom idejom, kuriu, deja, neleidzia sukelti i SM.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 29, 21:50)
www.phildar.fr naujas katalogas HIVER (ziemai) su neblogom idejom, kuriu, deja, neleidzia sukelti i SM.

Ačiū, gadget3. Idėjų tikrai gerų yra. Bet galima po vieną pavydį į savo albumą, po tp - SM sukelti mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos 4u.gif gal turi sios sukneles schema? ax.gif


QUOTE(jurgičiukas @ 2008 11 27, 15:49)
Pradėjau megzt šią suknelę http://keep4u.ru/ful...99aa5cc82b6/jpg gal kas nori jungtis kartu megst, poto įdomu būtų pažiūrėt kokios suknelės išeis  smile.gif

Atsakyti
Labukas, aciu labai,sekmes darbeliuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2008 11 29, 20:12)
Na, man kolkas sunkiai ji neriasi, nes jau gal 3 kartus ardžiau  verysad.gif  Šiaip ne taip viršų baigiau. O kur dar apačia ir rankovės  doh.gif

ooooo kaip greitai. aš irgi pasibandžiau bet ne pagal tą pilką pvz bet pagal lelu ruuužavą suknelę. nepatiko išardžiau. eisiu kitų siūlų ieškotis
Atsakyti
Sveikutes darbininkeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 11 30, 15:31)
ooooo kaip greitai. aš irgi pasibandžiau bet ne pagal tą pilką pvz bet pagal lelu ruuužavą suknelę. nepatiko išardžiau. eisiu kitų siūlų ieškotis


Aš tai ir į piką žiūriu, ir į Leliu ružavą, bet pas Leliu turbūt storesnis siūlas ir vašelis, nes pas ją labai kiaura atrodo, o man tankesnė gaunasi. Ir išvis, pirmą kartą neriu iš viskozės, įdomūs siūlai(kaip guminiai).
Kaip tau sekasi darbuotis?
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikutes ,jau kiek sauniu sukneliu user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2008 11 30, 19:47)
Aš tai ir į piką žiūriu, ir į Leliu ružavą, bet pas Leliu turbūt storesnis siūlas ir vašelis, nes pas ją labai kiaura atrodo, o man  tankesnė gaunasi. Ir išvis, pirmą kartą neriu iš viskozės, įdomūs siūlai(kaip guminiai).
Kaip tau sekasi darbuotis?

na neapsisprendžiu ką imt mocherą ar maxius nes išardžiau ką buvau numezgus. gal reiks mocherą imt. šiltesnė suknia bus
Atsakyti
Sveikos mezgejeles 4u.gif
As pasekus jusu tema irgi uzsimaniau sukneles, gavosi kas gavosi, prasom ivertinti rolleyes.gif Kaip pirmas blynas sukneliu tema, gal visai ir nieko ax.gif
user posted image
Tuo paciu paprasysiu ir patarimo bigsmile.gif
Toje vietoje, po krutine labai matosi, kad buvo platinama, tai niekaip nesugalvoju kaip ta vieta uzmaskuoti, kaspinelis gal nelabai, gal reik numegzti toki kaip dirziuka ir sage kokia susegti...na net nezinau.. busiu labai dekinga uz patarimus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 01 gruodžio 2008 - 09:55