Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(janike1 @ 2008 11 28, 19:29)
O ideja sita,bet truputeli pakeista

gal shemute tos suknutes galetumet paplatinti ? ax.gif labai jau patiko thumbup.gif graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
[quote=gadget3,2008 11 28, 20:01]
Nnna, taip, kukloki rolleyes.gif maišeliai, sakyčiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetulė: 29 lapkričio 2008 - 09:19
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 28, 18:01)
o maisai tai tokie kuklus va

Labai, sakyčiau, kuklūs... hihihi.gif Tiesiog mizeris, ne maišai irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2008 11 27, 15:10)


Koks grozis, ypac lelytes wub.gif wub.gif wub.gif
jurgičiuk, o tu is galvos nerei ar pagal kokia schemute?
Atsakyti
Labas, noreciau siek tiek isibrauti i jusu temute 4u.gif . Pirmiausiai tai koks grozis jusu darbeliuose truksta zodziu.Mano svajone megzta suknele.
Moku megzti,nerti ,bet darbais pasigirti negaliu verysad.gif Nusprendziau pabandyti numegzti duktereciai suknele ant kaledu.Tad jei butu galima noreciau patarimu jei yra 7 men.sveria 8-9 kg.Megziu kiaurarasciu ,kiek mazdaug akiu turetu buti vienai pusei-siulai 60 akrilo IR 40 MAHERA.o Labiausiai tai reikia informacijos kaip padaryti ja kliosiuko forma( jei imsiu nuo sono akis nesigaus toks trikampis?) Atsiprasau,jei kas neaiskiai ar vaikiski klausimai, bet buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(luga @ 2008 11 29, 13:44)
Labas, noreciau siek tiek isibrauti i jusu temute  4u.gif . Pirmiausiai tai koks grozis jusu darbeliuose truksta zodziu.Mano svajone megzta suknele.
Moku megzti,nerti ,bet darbais pasigirti negaliu  verysad.gif Nusprendziau pabandyti  numegzti duktereciai suknele ant kaledu.Tad jei butu galima noreciau patarimu jei yra 7 men.sveria 8-9 kg.Megziu kiaurarasciu ,kiek mazdaug akiu turetu buti vienai pusei-siulai 60 akrilo IR 40 MAHERA.o Labiausiai tai reikia informacijos kaip padaryti ja kliosiuko forma( jei imsiu nuo sono akis nesigaus toks trikampis?) Atsiprasau,jei kas neaiskiai ar vaikiski klausimai, bet buciau labai dekinga.

tokių mažų suknikių nemezgiau ax.gif , bet gal va čia paieškok, ką gero ir rasi
tenesupyksta šeimininkė
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2008 11 29, 11:43)
Koks grozis, ypac lelytes  wub.gif  wub.gif  wub.gif
jurgičiuk, o tu is galvos nerei ar pagal kokia schemute?



Labutis, taip , pagal shemas.
Papildyta:
QUOTE(luga @ 2008 11 29, 11:44)
Labas, noreciau siek tiek isibrauti i jusu temute  4u.gif . Pirmiausiai tai koks grozis jusu darbeliuose truksta zodziu.Mano svajone megzta suknele.
Moku megzti,nerti ,bet darbais pasigirti negaliu  verysad.gif Nusprendziau pabandyti  numegzti duktereciai suknele ant kaledu.Tad jei butu galima noreciau patarimu jei yra 7 men.sveria 8-9 kg.Megziu kiaurarasciu ,kiek mazdaug akiu turetu buti vienai pusei-siulai 60 akrilo IR 40 MAHERA.o Labiausiai tai reikia informacijos kaip padaryti ja kliosiuko forma( jei imsiu nuo sono akis nesigaus toks trikampis?) Atsiprasau,jei kas neaiskiai ar vaikiski klausimai, bet buciau labai dekinga.


Eik į šią nuorodą http://www.supermama...howtopic=369538
rasi tikrai daug patarimų ir net schemų. Sėkmės smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,labai grazi salotine mergaitei suknute wub.gif
Atsakyti
Krirma ,aciu 4u.gif Mezgiau pagal paveiksliuka .Schemu neieskojau,rasciukai paprasti.Bangeliu rastas cia suknuciu temoj jau buvo,o toliau pynutes ir pumpuriukai ax.gif Jei labai reikia papiesiu ir i az imesiu,gerai 4u.gif

AveM aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 11 29, 15:26)
Krirma ,aciu 4u.gif Mezgiau pagal paveiksliuka .Schemu neieskojau,rasciukai paprasti.Bangeliu rastas cia suknuciu temoj jau buvo,o toliau pynutes ir pumpuriukai ax.gif Jei labai reikia papiesiu ir i az imesiu,gerai 4u.gif

nebepiesk, jau radau, mezgu salika tuo rasteliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2008 11 27, 13:49)
gal kas nori jungtis kartu megst, poto įdomu būtų pažiūrėt kokios suknelės išeis  smile.gif

Aš ją pradėjau nert smile.gif jau gal 5 kart išardžiau,nes noriu palikt vietą užtrauktukui doh.gif Panašu,kad jau viskas bus ok,nebent kur klaidų netyčia padarysiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2008 11 29, 17:00)
Aš ją pradėjau nert smile.gif jau gal 5 kart išardžiau,nes noriu palikt vietą užtrauktukui  doh.gif Panašu,kad jau viskas bus ok,nebent kur klaidų netyčia padarysiu  cool.gif


Na, man kolkas sunkiai ji neriasi, nes jau gal 3 kartus ardžiau verysad.gif Šiaip ne taip viršų baigiau. O kur dar apačia ir rankovės doh.gif
Atsakyti