Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

vigilyte tavo paltsukne gerai atrodo ir rastelis taip tinka thumbup.gif ,noreciau pamatyti sukneles roleje blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sagdo: 28 lapkričio 2008 - 11:30
Vigilyte, labai, labai gražu! user posted image
Atsakyti
net nesmagu, nesitikėjau tiek gražių atsiliepimų, raščiukas labai paprastas, o ir modelis primityvus visai, net be siūlių šonuose blush2.gif , bet labai malonu, tiesa siūlas su blizgučių truputį, tai gyvai jis toks truputį blygsčioja bigsmile.gif , sunkiausia buvo apnerti kraštus, vašeliu nemezgiau jau koks 100 metų doh.gif , bet nieko, atgaminau smile.gif
Atsakyti
Na ir prikūrusios grožių merginos wub.gif ,šaunuolės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2008 11 28, 00:21)
Sveikutės, pademonstruosiu ir aš savo darbelį, man jis kaip ilgas megztukas, bet užsegus galima traktuoti ir kaip suknutę blush2.gif
user posted image


4u.gif
tokia saunuoliska ideja smile.gif
Aj, net pavadinimas butu... toks... blush2.gif imkite mane ir skaitykite suknele smile.gif

QUOTE(Aruna @ 2008 11 28, 09:02)
Aurute -labai tokia teisinga suknute user posted image
Vigilytes paltasukne manyciau beveik visai i tema - man patinka tokie drabuzeliai.
Jurgiciuko sedimoji user posted image
Dabar lauksim Gadget3 naujos gulimosios
Mezgingos dienos visoms user posted image


cool.gif galvoju, galvoju cool.gif
Atsakyti
Vigilyte,nuostabiai numegsta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 11 28, 15:07)
Vigilyte,nuostabiai numegsta wub.gif

ačiū 4u.gif
dabar viduryje kambario riogso du dideli maišai su siūlais, einu gimdyti kitos idėjos biggrin.gif
gero visoms mezginėjimosi, kai nurėpliosiu iiiiiiilgą megztinį (nes suknutės planuose kaip ir nėra) truputį pateršiu jūsu temą,jei jūs ne prieš, aišku.... blush2.gif (labai jau gražiai giriat ir net pavadinimą sugalvojot mano darbeliui biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2008 11 28, 16:27)
ačiū 4u.gif
dabar viduryje kambario riogso du dideli maišai su siūlais, einu gimdyti kitos idėjos biggrin.gif
gero visoms mezginėjimosi, kai nurėpliosiu iiiiiiilgą megztinį (nes suknutės planuose kaip ir nėra) truputį pateršiu jūsu temą,jei jūs ne prieš, aišku.... blush2.gif (labai jau gražiai giriat ir net pavadinimą sugalvojot mano darbeliui  biggrin.gif )
O mezgei be siuliu,tai kiek akiu apmetei g.gif
Atsakyti
Pas rusaites radau, va kokį grožį bigsmile.gif , tikiuos šeimininkė nesupyks g.gif
http://keep4u.ru/ful...0975e69e959/jpg
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2008 11 28, 16:27)
ačiū 4u.gif
dabar viduryje kambario riogso du dideli maišai su siūlais, einu gimdyti kitos idėjos biggrin.gif
gero visoms mezginėjimosi, kai nurėpliosiu iiiiiiilgą megztinį (nes suknutės planuose kaip ir nėra) truputį pateršiu jūsu temą,jei jūs ne prieš, aišku.... blush2.gif (labai jau gražiai giriat ir net pavadinimą sugalvojot mano darbeliui  biggrin.gif )



ax.gif ax.gif ax.gif

o maisai tai tokie kuklus va user posted image

rimtesni user posted image

ar visai visai rimti???user posted image

Skaiciuot mat laika reikia, kada jau TURESI JEGU suknelei cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 11 28, 16:33)
O mezgei be siuliu,tai kiek akiu apmetei  g.gif

tiksliai nepamenu, apie 140 gal g.gif ,3,5 nr virbalai, 3-jų rūšių siūliukai, net sudėties nepasakysiu schmoll.gif , nes vieną siūla iš močiutės skrynios ištraukiau, o du naujai pirkti, bet ant "babinų", tai kai nėra etikečių, nebepamenu, kai pirkau aišku žinojau, bet čia mano "penkmečio" mezginys, ne del to, kad lėtai mezgėsi, tiesiog labai pastrikdavau, taip ir gavosi, kol jį pribaigiau, tai per pertraukas dar ir vaikams po liemenę nuraičiau ir sau smilkmenų pasimezgaliojau

jetau, aš čia savo plepėjimu rimtą temą teršiu, atsiprašau 4u.gif

maišai iš labai rimtesnių lotuliukas.gif , tokie, beveik bulviniai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vigilyte: 28 lapkričio 2008 - 18:10
Labai grazios jusu suknutes thumbup.gif O mezgimo tempai nerealus bigsmile.gif Pavyti jusu neimanoma 4u.gif Tai gi rodau galutini rezultata ax.gif Gavosi lyg ir suknele biggrin.gif

user posted image

user posted image

O ideja sita,bet truputeli pakeista
user posted image
Atsakyti