Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

[quote=jurgičiukas,2008 11 27, 18:19]
jurgičiukas, pirmosios nematau verysad.gif , bet antroji kokia faina. (tiesą pasakius labiau į vaikiuką spoksojau, o tik paskui į suknelę biggrin.gif
[/quote]

Pabandyk pažiūrėt pirmąją suknytę per šią nuorodą http://keep4u.ru/ful...4e59721aa8e/jpg
[/quote]
matau matau, jau koks grožis wub.gif net širdis apsalo (ir kaip mažulei, seilė nutyso)
nu jei vaikiukus taip puoši, tai lauksim didesnio rezultato su nekantrumu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 11 27, 13:52)
_Aurute_, man pavyds bambą baig suėsti   bigsmile.gif  labiau negu labai gražu  wub.gif  wub.gif

paničkos, o jūs patarkit tokioms va pradedančioms kaip aš kokį paprastesnį suknės variantą  blush2.gif nes tose interneto platybėse gyvo velnio yr  blink.gif  ir va išsirinkti parastą modeliuką, mezgimo raščiuką - sunku  doh.gif  schemų neskaitau nei trupučio  blush2.gif


gamink panasia i mano,rasto sunkumo nera,nes tai tik geros ir blogos akys(beja tai irgi mano pirma gyvenime megzta suknele) tai taip malonu gauti pagyras,gal ir nelabai prisviles tas mano blynas gavosi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Aurute_: 27 lapkričio 2008 - 16:32
jurgičiukas jau gražumas suknelyčių wub.gif , sėkmės darbuose smile.gif
Atsakyti
Jurgiciukai,nuostabus darbeliai wub.gif
Atsakyti
Dar kartelį visoms labai ačiū už pagyrimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Aurute_ @ 2008 11 27, 17:31)
gamink panasia i mano,rasto sunkumo nera,nes tai tik geros ir blogos akys(beja tai irgi mano pirma gyvenime megzta suknele)

o pagal mezgei , gal ne iš galvos, a? bigsmile.gif kokį vaizdelį turėjai galvelėj prieš tai? iš kokių siūlų ir t.t. doh.gif nu nežinau net ko klausti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 11 27, 14:45)
o pagal mezgei , gal ne iš galvos, a?  bigsmile.gif  kokį vaizdelį turėjai galvelėj prieš tai? iš kokių siūlų ir t.t.  doh.gif  nu nežinau net ko klausti  unsure.gif

mezgiau pagal sita
user posted image
user posted image

siulai mano daug storesnis,mezgiau su valu,tad jokiu siuliu sone.KAip pirmam blynui visas silta gavosi,na tik aptempta daugiau nei pavyzdyje.Siulai puse akrili,puse vilnos(tik vilna kazkokio spec is australijos,tinkanti ir alergiskiems zmonems)
Atsakyti
Sveikutės, pademonstruosiu ir aš savo darbelį, man jis kaip ilgas megztukas, bet užsegus galima traktuoti ir kaip suknutę blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image

oj mergaitės, jūs rimtai nevalgot, nemiegat, niekur neinat... doh.gif
kaip šitiek grožių prikurti per tokį trumpą laiką...?
aš tai va, Kalėdinėm dovanom dabar apsivertus, siūlais apsikarščius.... tai jau apie suknutes tik pagalvoti spėju ir vėl į savo Kalėdinius gėrius krintu... doh.gif
na, tikiuosi jau po švenčių ir sau kažką gražaus susikursiu..
ech.. baltas pavydas tik pėdina aplink mano kėdę ir tyko kada nukrisiu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aurute -labai tokia teisinga suknute user posted image
Vigilytes paltasukne manyciau beveik visai i tema - man patinka tokie drabuzeliai.
Jurgiciuko sedimoji user posted image
Dabar lauksim Gadget3 naujos gulimosios
Mezgingos dienos visoms user posted image
Atsakyti
ačiū už pagyrimus ax.gif , Pelytukės griūnanti pelė labai nuotaiką pakėlė biggrin.gif
Atsakyti
Vigilyte mano svajonė wub.gif , labai gražu
Atsakyti