Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

Pradėjau megzt šią suknelę http://keep4u.ru/ful...99aa5cc82b6/jpg gal kas nori jungtis kartu megst, poto įdomu būtų pažiūrėt kokios suknelės išeis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2008 11 27, 13:49)
sveikutės jau senai seku jūsų tema ir kilo pora klausimų ka reiškia VS? ar verta megzti suknikę iš 100proc. akrilano? kas tai per medžiaga? kaip atrodo tie jusu apatinukai kuriuos po žieminėmis suknelėmis dėvite? ilgom rankovėm? ar kaip?


VS tau jau issifravo, o del akrilano - jo visokio yra. As i akrilana ziuriu atsargiai, nes prakaituoju jame. Nors turiu jau net du pirktinius megztukus, kur didzioji dalis akrilano, o vilnos - 30-20 pr., tai galiu pasakyti, jog VISAI NIEKO.

Kai siulas maisytos sudeties, tai thumbup.gif Ypac jei buna 80 vilna 20 akrilanas arba poliamidas. Suknelei butu idealu, jei kokis procentukas elastano butu, bet tokios sudeties siulai reti ir brangesni.


QUOTE(Renatina @ 2008 11 27, 14:14)
gulimosios, po to pensijines... liuks! lotuliukas.gif


4u.gif

QUOTE(katuks @ 2008 11 27, 14:23)
o kad labai jau graitai netaptumėt pensininkėm ir neužsigulėtumėt, tai va jums dar idėjų  mirksiukas.gif
nu tikrai visos paprastai įgyvendinamos, turiu galvoje rašto reikalus. o visa kita tai tik "gėlytės" biggrin.gif



Katuks, gyvuleli (nes zverisko grozio idejas dedi), trauk virbalus!!!! Turint toki puiku skoni, tiesiog nuodeme yra nekurti!!!! Kuryba= mezgimas beigi nerimas (kai siut ismoksiu, ir siuvimas).
Atsakyti
Tai ar padės man kas nors nuotraukytes įkelt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 11 27, 13:55)
ajetau gadget3 taip užkrečiamai/įkvepiamai tu čia parašei kad negaliu atsilaikyt. ainu paimsiu kokią suknią megzt.  cool.gif o buvau prisiekus viską pabaigt  g.gif ką pradėjus ir plius man daba atostogos nuo mezgimo. galas mano stipriai valiai. beje apie laiką mezgimui kadangi aš FLYLADY tai jo turiu ir džiaugiuosi kad temutė SM apie tai yra, sorry už off topic  blush2.gif


Uzkretimais dziaugiuosi!!!!! Sveikinu uzkretimus!!!!

O kokia proga atostogos nuo mezgimo? Jei tik valios ugdymo tikslais, tai tuoj papasakosiu apie savo deimantine valia.

Vakar buvau saslyku pavalgyt (cia ivadas), o ta viecike netoli DITEKSO. tai buvau ir DITEKSE. IR (kol kas, aisku) nieko nepapirkau biggrin.gif

Ajnu, paziuresiu, ar tikrai FLYLADY yra lektuviaskraide biggrin.gif


QUOTE(jurgičiukas @ 2008 11 27, 14:06)
Labutis visoms mezgėjėlėm  4u.gif  Aš taip pat norėčiau pasirodyti keletą nertų ir megztų darbelių, tik nelabai pamenu kaip įkelti nuotraukas  blush2.gif  Gal kuri galėtumėt pagelbėt?


Rasai [img] ir dar karta [/img], o tarpe - dedi nuotraukos, jau padetos kazkur internete (fotki.com ar kitoj tokio tipo svetainej), nuoroda (tai, kas matosi ties properties, ant nuotraukos paspaudus kairiu klavisuku peles).

Pavyks?

Tikiu, kad pavyks, nes smalsu paziureti.

Tiesiu siulu!!!!
Atsiprasau, jei kam netycia bukle istiesinau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 27 lapkričio 2008 - 13:58
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 27, 15:50)

Katuks, gyvuleli (nes zverisko grozio idejas dedi), trauk virbalus!!!! Turint toki puiku skoni, tiesiog nuodeme yra nekurti!!!! Kuryba= mezgimas beigi nerimas (kai siut ismoksiu, ir siuvimas).

nu katukas tai žinoma, kad gyvulėlis biggrin.gif biggrin.gif
virbalai net įkaitę nuo mezgimo, tik šiuo metu ne tikras sukneles, o tokias perkirptas suknias kuriu: sijonukai jau gatavi, baiginėju antrąją liemenę. o po to ką gali žinoti.... tik va, kad kaip rašė kažkas, 50 norėti tai nedidelis skaičius, bet kurią į pirmą vietą pastatyti g.gif
bandysiu trečią kartą suknelę sau gaminti, gal gausis nešiojama. o tai dvi mezgiau, viena iškeliavo pas kitą nešiotoją, kita kabo spintoj ir laukia, kada bus išardoma. nu netinka man suknelės doh.gif va bandau daba intensyviai "gelbėjimo ratus" palikti treniruoklių salėj, tai gal gal ... ir į suknią įlysiu
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2008 11 27, 15:49)
Pradėjau megzt šią suknelę http://keep4u.ru/ful...99aa5cc82b6/jpg gal kas nori jungtis kartu megst, poto įdomu būtų pažiūrėt kokios suknelės išeis  smile.gif

nu gerai jungiuosi. nužiūrėjus buvau kitą ale ir šita pas mane sąraše. dviem bus smagiau drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 27, 15:56)
Uzkretimais dziaugiuosi!!!!! Sveikinu uzkretimus!!!!

O kokia proga atostogos nuo mezgimo? Jei tik valios ugdymo tikslais, tai tuoj papasakosiu apie savo deimantine valia.

Vakar buvau saslyku pavalgyt (cia ivadas), o ta viecike netoli DITEKSO. tai buvau ir DITEKSE. IR (kol kas, aisku) nieko nepapirkau biggrin.gif

Ajnu, paziuresiu, ar tikrai FLYLADY yra lektuviaskraide biggrin.gif
Rasai [img] ir dar karta [/img], o tarpe - dedi nuotraukos, jau padetos kazkur internete (fotki.com ar kitoj tokio tipo svetainej), nuoroda (tai, kas matosi ties properties, ant nuotraukos paspaudus kairiu klavisuku peles).

Pavyks?

Tikiu, kad pavyks, nes smalsu paziureti.

Tiesiu siulu!!!!
Atsiprasau, jei kam netycia bukle istiesinau

atostogos nuo mezgimo todėl kad skaitau knygą "Penktadienio vakaro mezgimo klubas" wub.gif
lotuliukas.gif o esu ne lėktuviaskraidė o pagaliau mylinti save ledi (Finally Loving Yourself LADY) rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 27 lapkričio 2008 - 14:27
Na duodu savo mezgini jusu teismui ax.gif i dailius mano veido bruozus baisiai demesio nekreipkit hihihi.gif
user posted image
user posted image

O cia rastas is arciau
user posted image
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2008 11 27, 14:53)
Tai ar padės man kas nors nuotraukytes įkelt  verysad.gif

As tai nuotraukas keliu per keep4ru,ten yra zodis narsyti,paspaudziu ant jo suiesko reikiama nuotrauka esancia kompe,paspaudziu "zagruzit",tada spaudziu desini klavisa ant nuotraukos,kopinu adresa ir keliuosi per img i musu puslapi mirksiukas.gif
Papildyta:
Aurute,labai grazi suknute nail.gif
Atsakyti
_Aurute_ labai daili wub.gif wub.gif
Atsakyti

Ačiū už atsakymą 4u.gif Tik gaila, kad mano nuotraukytės yra tik kompe, o prie fotci.com nelabai suprantu kaip ten prisijungt sad.gif

Gal kas žinot paprastesnę svetainę kur būtų galima patalpinti nuotraukytės?

Išanksto atsiprašau už neišmanymą ax.gif
Atsakyti
_Aurute_ didis.gif labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti