Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

Aviacija, aš į tą baltą suknutę jau seniai seilę varvinu. Labai jau ten viskas gražu ir paprasta atrodo. Bet eilėje stovi sesei sijonas Kalėdoms. Bet ji labai plona ir ilgo nenori, gal greitai susisukčiau ir tada tikrai kibsiu į tą suknikę.
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 11 26, 18:20)
Sonatuole, ar baigei savo pilkutę, žadėjai nuotrauką... aš vis laukiu... laukiu...  rolleyes.gif
Aš savo jau daugiau nei pusę turiu  ax.gif

Aha, pabaigiau bigsmile.gif Dabar laukiu kada nešiotoja nuotraukas atsiųs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 11 26, 14:50)
mergiotės, su tais pvz ir savo gražuolėm suknėm įvarysit į neviltį visas, kurios nemoka megzti  doh.gif  lotuliukas.gif aš tame tarpe  000189.gif


Merginos, ir kur jūs tokių gražių bigsmile.gif modeliukų randat g.gif

Aš manau, kad čia apsilankę, visos nemokančios megzti, pradės ir megzti, ir nerti biggrin.gif
Vis akis paganau, paganau čia pas jus. Megzti tai moku, tik to laiko laisvo, visai nėra schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 27 lapkričio 2008 - 00:10
Tai,kad cia pas visas laiko truksta,bet kaip sako"vagiam"ta laika po truputi is visur taip ir mezgam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 11 26, 20:33)
Aviacija, aš į tą baltą suknutę jau seniai seilę varvinu. Labai jau ten viskas gražu ir paprasta atrodo. Bet eilėje stovi sesei sijonas Kalėdoms. Bet ji labai plona ir ilgo nenori, gal greitai susisukčiau ir tada tikrai kibsiu į tą suknikę.


nu tai po k okio mėnesio pradedam smile.gif
Atsakyti
Paprastuoliska suknute, kur svarbi ideja:

user posted image

Labutukai!!!


QUOTE(fishke @ 2008 11 26, 14:50)
mergiotės, su tais pvz ir savo gražuolėm suknėm įvarysit į neviltį visas, kurios nemoka megzti  doh.gif  lotuliukas.gif aš tame tarpe  000189.gif


Taigi NE VISAI nemoki!!!! Ir merginos puikiai parase, kad nebandzius tikrai nepavyks.


QUOTE(_Aurute_ @ 2008 11 26, 15:25)
tai nereikia i nevilti kristi,o reikia issitraukti virbalus ir bandyti kokia suknele ir nusimegzti(nors ir as va neperseniausiai virbalus issitraukusi,tai ardymas-"mano draugas"  bigsmile.gif )


drinks_cheers.gif

QUOTE(fishke @ 2008 11 26, 15:40)
hihihi.gif na mano pirmas mezginys - liemenė dukrei  flirt.gif antras  ( jau narpliojamas) - sarafanas ( čia kaip įžanga prieš suknę ) irgi dukrei .  lotuliukas.gif  bet jau taip lėtai einasi , kad oj oj  bijau.gif tai dabar pradėjus mažu kitoms Kalėdoms kažkas gautųsi  hihihi.gif


Nu va, pradzia padaryta. O del greicio.. Na, gerai, visada norisi tukstancio ir vieno daikto, bet REALIAI pagalvojus, tai uztenka ir kokiu 50. O tas skaicius jau ner baisus, ka?

Cia as tokia filosofiska, nes vis dar kuriu gabaliukini didpledi. Ir keleta daktuciuku aplinkui biggrin.gif

Dar mastau, kokia turetu buti gulimoji nr.3 . Bene Kaledine?

QUOTE(Lorette @ 2008 11 27, 01:09)
Merginos, ir kur jūs tokių gražių bigsmile.gif  modeliukų randat g.gif

Aš manau, kad čia apsilankę, visos nemokančios megzti, pradės ir megzti, ir nerti biggrin.gif
  Vis akis paganau, paganau  čia pas jus. Megzti tai moku, tik to laiko laisvo, visai nėra schmoll.gif


rolleyes.gif rolleyes.gif Dar trupuciuka pavaikstinek pas mus, ir ziu - atsiras laiko kurybai, t.y. mezgimui. Turiu draugute, kuri suknele mezgasi. Is gryno uzsikretimo, kad vagi nagi grazus dalykai iseina!!!
Atsakyti
sveikutės jau senai seku jūsų tema ir kilo pora klausimų ka reiškia VS? ar verta megzti suknikę iš 100proc. akrilano? kas tai per medžiaga? kaip atrodo tie jusu apatinukai kuriuos po žieminėmis suknelėmis dėvite? ilgom rankovėm? ar kaip?
Atsakyti
ajetau gadget3 taip užkrečiamai/įkvepiamai tu čia parašei kad negaliu atsilaikyt. ainu paimsiu kokią suknią megzt. cool.gif o buvau prisiekus viską pabaigt g.gif ką pradėjus ir plius man daba atostogos nuo mezgimo. galas mano stipriai valiai. beje apie laiką mezgimui kadangi aš FLYLADY tai jo turiu ir džiaugiuosi kad temutė SM apie tai yra, sorry už off topic blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(savitre @ 2008 11 27, 14:49)
sveikutės jau senai seku jūsų tema ir kilo pora klausimų ka reiškia VS? ar verta megzti suknikę iš 100proc. akrilano? kas tai per medžiaga? kaip atrodo tie jusu apatinukai kuriuos po žieminėmis suknelėmis dėvite? ilgom rankovėm? ar kaip?

VS- victoria secret (nežinau anglų nemoku gali būt kad su klaidom parašiau bet mintis aiški), akrilano nemėgstu nes tai yra sintetika, bet keletą darbų turiu. suknelės greit išsisėdi iš akrilano (bent mano dvi jos buvo kažkada ir abi nelabai ilgai atlaikė schmoll.gif )
Atsakyti
Labutis visoms mezgėjėlėm 4u.gif Aš taip pat norėčiau pasirodyti keletą nertų ir megztų darbelių, tik nelabai pamenu kaip įkelti nuotraukas blush2.gif Gal kuri galėtumėt pagelbėt?
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 27, 10:44)
drinks_cheers.gif
Nu va, pradzia padaryta. O del greicio.. Na, gerai, visada norisi tukstancio ir vieno daikto, bet REALIAI pagalvojus, tai uztenka ir kokiu 50. O tas skaicius jau ner baisus, ka?

Cia as tokia filosofiska, nes vis dar kuriu gabaliukini didpledi. Ir keleta daktuciuku aplinkui biggrin.gif

na tikrai ja ne taip baisiai tas skaicius atrodo,as jau viena turiu,na tada jau lieka 49.Visai nedaug bigsmile.gif rolleyes.gif zodziu iki pensijos darbo pilna(ot busiu straina pensininke hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(_Aurute_ @ 2008 11 27, 14:08)
na tikrai ja ne taip baisiai tas skaicius atrodo,as jau viena turiu,na tada jau lieka 49.Visai nedaug bigsmile.gif  rolleyes.gif zodziu iki pensijos darbo pilna(ot busiu straina pensininke hihihi.gif )


gulimosios, po to pensijines... liuks! lotuliukas.gif



Atsakyti
o kad labai jau graitai netaptumėt pensininkėm ir neužsigulėtumėt, tai va jums dar idėjų mirksiukas.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image

nu tikrai visos paprastai įgyvendinamos, turiu galvoje rašto reikalus. o visa kita tai tik "gėlytės" biggrin.gif
Atsakyti