Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 11 11, 15:48)
as i sukneliu galerija nepatekau verysad.gif )

labai labai atsiprasau, bet maciau kad pora sukneliu praleidau 4u.gif kazkieno dar dingo... kazkaip kai deliojo kompas tas foto, jos dingo blush2.gif soriux...

Idek dar karteli mirksiukas.gif diiiidele diiiidele.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 11 11, 17:48)
( ax.gif o as i sukneliu galerija nepatekau verysad.gif )

už tat mano ( ir manau ne tik mano) kompo galerijoj užėmusi garbingą vietą biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 11 11, 16:57)
už tat mano ( ir manau ne tik mano) kompo galerijoj užėmusi garbingą vietą biggrin.gif  4u.gif


Man tai kvepia diskrimanacija "gražiausios" ir visos kitos? O kam jos gražiausios, visoms? g.gif
Atsakyti
Nesipeškit, visos turim savo skonį mirksiukas.gif vienoms vienos gražiausios, kitoms-kitos ax.gif Man pvz labai gražu dryžiukės, bet nemėgstu raudonos spalvos doh.gif o raudonų dryžiukų primezgusios daug, atrodo fantastiškai, darbo begalė, tik medalį už tai thumbup.gif , bet vat man raudona... unsure.gif nesakau kad negražu, gražu, be galo, ir spalvos suderintos puikiai rolleyes.gif

O kada aš savo baigsiu suknutę? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 11 11, 16:39)
Sveikos  4u.gif

jau ilgai pas jus nesirodžiau, nebuvo noro megzt visai  verysad.gif  bet dabar orai atvėso, galvoju reikia pabaigt savo moheriukę  4u.gif  nes nedaug liko, sprindis mazgaug sijono plius apdaila  bigsmile.gif

o pas jus čia neįmanoma, grožių tiek pridėjusios  wub.gif  wub.gif


rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif laukiu gi cool.gif
Atsakyti
gal galit man su zenklais padet? ax.gif
va tam picasa puslapelyj radau schemele ir ten anglu kalba o ir zenklai neaiskus
taigi gal kuri zinot reiksmes:
/
o
ir trikampis status (SK2P)
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 11 11, 17:05)
Man tai kvepia diskrimanacija "gražiausios" ir visos kitos? O kam jos gražiausios, visoms?  g.gif

Prasideda doh.gif

Kita tema galesi su "savo nuomone" atidaryti TU mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 11 11, 19:02)
Prasideda  doh.gif

Kita tema galesi su "savo nuomone" atidaryti TU mirksiukas.gif


Atidarant temą nuomonė turėtų būti objektyvi visoms suknelėms, o ne suskirstytos i "gražiausias", "kitas gražias" ir t.t
Be to, tai yra viešas forumas ir savo nuomonės išsakyti man niekas negali sutrukdyti!

Sėkmės mezgant/neriant "pačias gražiausias"..

P.S ir klaideles temos pavadinime pataisyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 11 lapkričio 2008 - 19:19
Buvo pati fainiausia tema. Dabar man čia jau pradeda nebepatikti verysad.gif Nesipykit, ką?
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 11 11, 19:05)
Man tai kvepia diskrimanacija "gražiausios" ir visos kitos? O kam jos gražiausios, visoms?  g.gif


na, gal ne taip supratote... ax.gif norėjau pasakyti, kad Fasolkosmamos suknelė išsaugota mano kompiuteryje.
o dėl tų gražiausių tai kažkaip aš net dėmesio neatkreipiau g.gif tikrai ten parašyta: gražios ir ne tokios gražios???
*coliukeee*, nesinervuok, nauja tema miela ir pagal madą "dryžuota". kas "ant bangos", tas ir rodoma. o ko trūksta, draugiškai šnipštelkim. ir ankstesnėse temose ne visos buvo "iškabinamos". juk niekas jau taip ir nekonspektuoja, kas kiek ir kur pasirodė. ar aš klystu?

ai gal geriau suknias rodykim
va kokia miela:
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
nėrikėms:
user posted image
šakutės "valdytojoms":
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 11 lapkričio 2008 - 19:44
Oi,tikrai mergaites nesipykit 4u.gif
Atsakyti
Visur visko reikia mirksiukas.gif Kaip sakant, moterys vienoj krūvoj...lauk bėdos biggrin.gif SM "pragyvenau" 3 metus, dar ne to esu skaičius doh.gif "Gazą" nuleisti visiems reikia, bet nebūtina imti visko į širdį, ypač bendraujant virtualiai mirksiukas.gif
Atsakyti