Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 11 24, 12:25)
sitoje vietoje as truputi kitaip patarciau daryti, kad maziau painiojimo butu....
Kai tikrai zinau, kad megsiu i abi puses, tai akis dedu ant pyneles, t.y., pagalbiniu siulu nusineriama pynele, o tada pagrindiniu siulu ant pyneles surenkamos akys, akys renkamos ant pyneles nugareles taip, kad kai reikes megzti i kita puse, pynele lengvai issiardytu ir butu galima surinkti akis, gaila neturiu paveikslelio.... Taip Rinkti akis yra patogiau ypac kai siulas pagrindinis yra su pukeliu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



va ką reiškia patirtis smile.gif
reikės pabandyti ir taip, nes iš tiesų užtrunka gerokai narplioti tą įmegztą siūlą wink.gif
dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 11 23, 10:00)
sveikos mergaites  4u.gif
jus cia matau jau vasarai ruosiates, o as kaledoms sugalvojau sau nusimegzt va tokia suknute (gal kuri ir mezget jau tokia ir galetumet pasidalint patirtim  ax.gif )

user posted image

tai noreciau jusu patarimu  blush2.gif  kol kas esu mezgus tik liemenes, salikus ir skraistes, kelis megztukus sau.

rastas nesudetingas pacios suknytes atrodo  g.gif

ziuriu kad sitai suknutei rankovytes prisiutos, bet galvoju ar butu galima megzt nuo virsaus reglanu viska  kartu?  tik man idomu kaip su tom rankovem mezgant reglanu nuo virsaus? niekad nesu to darius, visada rankoves prisiudavau "iprastu" budu.
ar geriau tiesiog megzt atskirom dalim ir paskui viska susiut?

is anksto aciu visom uz atsakymus  4u.gif


na ka, aciu uz issamius atsakymus verysad.gif
Atsakyti
Pyragiuke,ko taip liudnai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 11 24, 13:11)
Pyragiuke,ko taip liudnai ax.gif


tai kad nesulaukiau nei vieno atsakymo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 11 24, 16:15)
tai kad nesulaukiau nei vieno atsakymo  unsure.gif
Tu norejai suzinoti apie reglana,o mes nemokam blush2.gif
Atsakyti
apie reglana yra visa atskira tema mirksiukas.gif
Atsakyti
nekantri kaimynka biggrin.gif juk tik vakar parašei.
manau geriausia megzti iki pažastų o paskui pasiėmus virbalus su valu megzti apvaliai. visa kita tik pasiskaičiuot reikia. aš asmeniškai ją visą iškart apvaliai megzčiau, dailiau atrodytų, o rankoves daryčiau tokiu principu kaip kad mezgasi kumštinės pirštinės nykštys (nuleidžiam akis ir iškart uždedam, gaunasi skylė)
beje pyragiuke kuriam kampe gyveni. malonu kad yra mezgančių daugiau šiame užkampyje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 24 lapkričio 2008 - 15:24
Pyragiuke, as visos suknutes apvaliai nemoku megzti, tai galiu patarti tik atskirai pazastis ir rankoves isimineti reglanu. Labai paprasta, ir man grazu. kitaip nemoku. blush2.gif
Atsakyti
O as nemoku reglanu cray.gif
Atsakyti
man reglanas dar netgi lengviau negu statytos rankovės.
Atsakyti
tik pasibedavojau ir iskart kiek atsakymu sulaukiau biggrin.gif
as irgi niekad nesu mezgus reglanu, bet noriu ismokt, nes man taip graziau stovi rankoves nei paprastai mezgant ir isiuvant. tik beda ta, kad nei reglano nemoku, nei apvaliai megzt su valu doh.gif bet bandysiu ax.gif

i sita tema o ne i reglano, atejau nes cia apie sukneles kalbama 4u.gif

meskute231, nekantri nekantri esu blush2.gif o kaip suprast "megzti iki pažastų o paskui pasiėmus virbalus su valu megzti apvaliai"? o pirstiniu megzt nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 11 24, 18:10)
tik pasibedavojau ir iskart kiek atsakymu sulaukiau  biggrin.gif 
as irgi niekad nesu mezgus reglanu, bet noriu ismokt, nes man taip graziau stovi rankoves nei paprastai mezgant ir isiuvant. tik beda ta, kad nei reglano nemoku, nei apvaliai megzt su valu  doh.gif  bet bandysiu  ax.gif 

i sita tema o ne i reglano, atejau nes cia apie sukneles kalbama  4u.gif

meskute231, nekantri nekantri esu  blush2.gif  o kaip suprast "megzti iki pažastų o paskui pasiėmus virbalus su valu megzti apvaliai"? o pirstiniu megzt nemoku  blush2.gif

na tiesiog numezgi nugarą iki pažastų (kur nuleidinėt įprastai reikia), numezgi priekį, dar galima net pažastim nuleist keletą akių iš šonų, o paskui pasimi virbalus su valu ir megi priekį tarkim, kai pabaigi eilutę toliau paskaičiuot reikia kiek akių rankovei užmest, užmeti, toliau nugarą išmezgi ir vėl uždedi akis kitai rankovei. nu va turėtų gautis vieną graži eilutė. toliau irgi daroma įvairiai. galima su siūle daryt arba be jos. akis mažint galima tolygiai per visą plotį arba prie rankovių. čia kaip kam patogiau. na gal supratai ką aš čia susakiau. galiu padėt bet kada jei neaišku. parašyk tiesiog AŽ.
Atsakyti