Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(garbanota avyte @ 2008 11 23, 22:52)
niugis parodyk savo pirkinukus, nusisausiu kaip noriu pamatyt, kokias jus tas pasukneles perkat ir dar taaaaaaaaaaip pigiai doh.gif



veliau nufotkinsiu jei nepamirsiu
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Oras siandien pas mus tinkantis tik mezgimui
Atsakyti
AveM, koks įdomus raštas g.gif čia virbalais?

o aš kaip visada, atnešu jums keletą paprastučių suknučių modeliukų mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
na ir dar keletas, labai tinkančių artėjančioms šventėms biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sinfa @ 2008 11 24, 10:36)
1. Paprastai, kai reikia mezginį megzti į vieną ir į kitą pusę, tai imu pagalbinį siūlą, daug maž kad storumas būtų panašus, ir pirmą eilę uždedu su juo. Sekančią eilę mezgu normaliu siūlu. Paskui tiesiog išnarplioju tą pagalbinį siūlą, gaunasi normalios akys ir jas kabinu ant virbalo. Kažkur buvo paaiškinimas su nuotraukomis berods, bet dabar nerandu.
2. Labai daug visokių
http://picasaweb.goo...ittedRoundLace#
http://show.7ya.ru/p...9...mp;p=2&ob=0
http://picasaweb.google.ru/irinka60

Dar pažiūrėk supermamoje http://www.supermama...?...54279&st=24
sekmės smile.gif

wub.gif nors ir ne man skirta, bet labai grazu ir tikiu kad is tokios gausybes issirinksiu tikrai ir as koki grozi thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Va va va artejancioms sventems ir as ieskojausi atbegau cia pasidalinti ka radau, o gi ziuriu visas tas kurios man labai patiko Katuks jau sukele cia. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

bet labiausiai man " lipo" tai va sita
user posted image

truputis korekcijos ties klijuotais stikliukais ir gautusi superine kaledine-naujametine suknute


P.S. Beje gal kas turi minciu kaip padaryti, kad toks kaklas graziai atrodytu, dar niekada taip nemezgiau, nelabai isivaizduoju kaip jis tvirtinas ir kaip mezgasi. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FasolkosMama: 24 lapkričio 2008 - 11:29
oi kiek daug geru ideju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinfa @ 2008 11 24, 09:36)
1. Paprastai, kai reikia mezginį megzti į vieną ir į kitą pusę, tai imu pagalbinį siūlą, daug maž kad storumas būtų panašus, ir pirmą eilę uždedu su juo. Sekančią eilę mezgu normaliu siūlu. Paskui tiesiog išnarplioju tą pagalbinį siūlą, gaunasi normalios akys ir jas kabinu ant virbalo. Kažkur buvo paaiškinimas su nuotraukomis berods, bet dabar nerandu.




sitoje vietoje as truputi kitaip patarciau daryti, kad maziau painiojimo butu....
Kai tikrai zinau, kad megsiu i abi puses, tai akis dedu ant pyneles, t.y., pagalbiniu siulu nusineriama pynele, o tada pagrindiniu siulu ant pyneles surenkamos akys, akys renkamos ant pyneles nugareles taip, kad kai reikes megzti i kita puse, pynele lengvai issiardytu ir butu galima surinkti akis, gaila neturiu paveikslelio.... Taip Rinkti akis yra patogiau ypac kai siulas pagrindinis yra su pukeliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Katuks,virbalais penkios is penkiu ax.gif
Man irgi ta balta suknute irgi labai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 11 24, 13:16)
Va va va artejancioms sventems ir as ieskojausi atbegau cia pasidalinti ka radau, o gi ziuriu visas tas kurios man labai patiko Katuks jau sukele cia.  4u.gif  4u.gif  4u.gif

bet labiausiai man " lipo" tai va sita
user posted image

truputis korekcijos ties klijuotais stikliukais ir gautusi superine kaledine-naujametine suknute

aha, ir truputis korekcijos ties figūra nepamaišytų biggrin.gif

pati nors nemezgu jokių suknių, bet negaliu "negyventi" šitoj temoj. man taip gražu toks visos megztosios-nertosios wub.gif
Atsakyti
rasa32, suknyte tavo- wub.gif superine, nei atimt, nei pridet, dar graziau uz originala. as dabar irgi mezgu suknute is pusvilnes (lietuviskos), ta mano mezginukas atrodo kiek sunkokas, o tavo suknute labai graziai krinta, tokia lengvute- gal galetum siuliuku pavadinima parasyti? aciu 4u.gif

katuks, labai aciuuuu uz modeliukus, o ypac uz melynaja suknute wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 11 24, 11:31)
aha, ir truputis korekcijos ties figūra nepamaišytų biggrin.gif

pati nors nemezgu jokių suknių, bet negaliu "negyventi" šitoj temoj. man taip gražu toks visos megztosios-nertosios wub.gif


na su figura as irgi jau dairausi kur cia koki gerai sutraukianti korseta nutverti, o tai tos megztosios-nertosios velniskai grazios, tik va taip pat visus figuros netikslumus atskleidzia doh.gif

Mergaites kaip spet iki Kaledu dvi sukneles iveikt, t.y. pradet ir pabaigti doh.gif
Atsakyti
Klausima tu cia uzdavei,as galvoju kaip viena iki Kaledu pabaigti,o tu apie dvi g.gif
Atsakyti