Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

šaunuolytė rasa32 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai graži suknelė wub.gif
Atsakyti
Rasa32 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mane depresija apima blink.gif Tikrai rasa 23, nuostabu 4u.gif
O depresija, kad as niekaip nespeju nieko, matyt ciupalas esu blink.gif
Atsakyti
Rasa32, koks grožis 4u.gif
Atsakyti
Rasa32---super thumbup.gif ..kaip as pavydziu kai mamytes moka tokiu dalykeliu...as esu mezgus sau megstinuka...bet kur gi tau-viena akis nesigavo-viska isardziau... doh.gif ..saunuole..tikrai labai grazu 4u.gif ...dabar reik laistyt drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
gatget3,
o kaip sutraukiami tokie rombeliai, kaip toje juodoje sukneleje, kur idejai paveiksliuka (16 ar 15 puslapyje, ko tai neisejo nukopijuoti ir parodyti prie klausimo)??
turiu rubeli, kur toks raukimas labai tiktu g.gif
Atsakyti
Rasa32, sauniai pagavai prancuziska suknios nuotaika!!!


QUOTE(DMNT @ 2008 11 20, 21:58)
gatget3,
o kaip sutraukiami tokie rombeliai, kaip toje juodoje sukneleje, kur idejai paveiksliuka (16 ar 15 puslapyje, ko tai neisejo nukopijuoti ir parodyti prie klausimo)??
turiu rubeli, kur toks raukimas labai tiktu g.gif


Manyciau, taip:

blogu akiu fone klaidzioja sukamos ir dar per apacia pertraukiamos (kai blogojoj pusej kryziuoji akis, o gerojoj gera aki ismezgi kabindama ne i kilpa, o zemiau - i eiles pries tai kilpa) akys, kad gautusi rombiukai

ir t.t.
4-ggbggggggggbgg
3-bbgbbbbbbbbgbb
2-gbggggggggggbg
1-bgbbbbbbbbbbgb

g - gera per apacia pertraukta
bg - anos eiles g akis sukryziuota i desine su siaip gera akim, kad raste slinktusi i desine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 lapkričio 2008 - 22:58
QUOTE(Egloshke @ 2008 11 20, 12:13)
Ir ko tu čia dabar supanikavai mirksiukas.gif Taigi daryk viską taip pat kaip nugaroje, o pynės visada sutraukia mezginį, bet kai užsidėsi ant kūno gi jos pasiplečia irnesakyk.gif Viskas bus čiki. Paskui pečiams daugiau akių liks jei uždėsi, tada turėsi iškirptę platesnę daryt. Aš turiu šitos suknutės visą aprašymą, namie galėsiu pažiūrėt, kaip Rebeccoje padaryta.


o gal galetum kaip nors pasidalint tuo aprasymu? ax.gif labai dekinga butau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Tomienė @ 2008 11 20, 03:57)
kaip naktinukai, ant šleikučių  mirksiukas.gif


isivaizduoju, kad kazkas tokio, bet foto butu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 21 lapkričio 2008 - 01:14
Rasa32, suknelė user posted image
ir apačia taviškės man daug gražesnė nei originalo
Atsakyti
rasa32 kokia faina suknele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 20, 14:39)
jetau... imeskit su schemute nu busiu dekinga iki grabo lentos ax.gif

QUOTE(garbanota avyte @ 2008 11 21, 01:11)
o gal galetum kaip nors pasidalint tuo aprasymu? ax.gif  labai dekinga butau wub.gif


Aprašymas anglų kalba mirksiukas.gif Jei kam reikia parašykit, kokiu mail'u siųst.

Zuviuk, ten nugaroje rombas nesimezga, bet ir ne vien lygus mezgimas ax.gif Nu geriau būtų kad pati pasiskaitytum, jei angliškai supranti.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 20, 23:56)


blogu akiu fone klaidzioja sukamos ir dar per apacia pertraukiamos (kai blogojoj pusej kryziuoji akis, o gerojoj gera aki ismezgi kabindama ne i kilpa, o zemiau - i eiles pries tai kilpa) akys, kad gautusi rombiukai

ir t.t.
4-ggbggggggggbgg
3-bbgbbbbbbbbgbb
2-gbggggggggggbg
1-bgbbbbbbbbbbgb

g - gera per apacia pertraukta
bg - anos eiles g akis sukryziuota i desine su siaip gera akim, kad raste slinktusi i desine


gal as nebeiziuriu, bet is nuotraukos buvau supratusi, kad suknute is tokio storiau sumegsto trikotazo, o tie raukimai padaryti su adata ir tokia gumele-siulu. esu ciupinejusi toki dalyka parduotuveje, bet nesugebejau perprasti technikos.....dar buna karoliuka ties suraukimu iveria, tai labai graziai atrodo. noreciau ismokti tokio meno smile.gif
Atsakyti