Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(rasa32 @ 2008 11 20, 14:39)
Pagaliau ir as isirasiau i sukneliu mezgeju gretas smile.gif

Pirmiausiai rodau jau zinoma originala,pagal kuri mezgiau
user posted image

O cia maniske ax.gif Labai nesijuokit is foto biggrin.gif ,skrybele MB uzmaukslino,atseit,i originala busiu panasesne lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

user posted image

thumbup.gif labai jau i originala panasu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(pupshe @ 2008 11 20, 13:05)
Bet kad kai jų tiek daug vienoj vietoj, tai jos 5cm man tai tikrai neatsileis  schmoll.gif ir megzt laisviau žinokit man niekaip nesigauna  sad.gif Plačiausią vietą tai vos vos išmezgu... Nes viena pynė susideda iš 10 akių.
Egloshke, paziurek, prasau, ka ten rašo, nes aš kur turiu aprašyma, tai ten vokiškai, o aš nei bum bum.

o nenoretum svelniai su ligintuvu priduoti garo ,tada mezginys pasileidzia, smile.gif
Atsakyti
Rasa32,na saunuolis fotografas,atrodai kaip originale.Labai grazus kruopstus darbas wub.gif
Merginos,cia reikia to griuvancio pacuko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AveM: 20 lapkričio 2008 - 14:32
Aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif
QUOTE(nuosirdi @ 2008 11 20, 15:02)
  Is kokiu siulu mezgei?

Is pusvilnes.
Atsakyti
rasa32 nu jau labai labai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2008 11 20, 11:13)
Ir ko tu čia dabar supanikavai mirksiukas.gif Taigi daryk viską taip pat kaip nugaroje, o pynės visada sutraukia mezginį, bet kai užsidėsi ant kūno gi jos pasiplečia irnesakyk.gif Viskas bus čiki. Paskui pečiams daugiau akių liks jei uždėsi, tada turėsi iškirptę platesnę daryt. Aš turiu šitos suknutės visą aprašymą, namie galėsiu pažiūrėt, kaip Rebeccoje padaryta.

jetau... imeskit su schemute nu busiu dekinga iki grabo lentos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2008 11 20, 14:39)
Pagaliau ir as isirasiau i sukneliu mezgeju gretas smile.gif

Pirmiausiai rodau jau zinoma originala,pagal kuri mezgiau


OHO thumbup.gif
Atsakyti
rasa32 super suknyte
Atsakyti
Puiki suknele rasa32, man net tavo grazesne uz originala mirksiukas.gif o kaip mezgei ta rasteki virsuje, gal turi kokia schemute?
Atsakyti
rasa32 fantastika wub.gif , super suknelė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2008 11 20, 13:39)
Pagaliau ir as isirasiau i sukneliu mezgeju gretas smile.gif

O cia maniske ax.gif Labai nesijuokit is foto biggrin.gif ,skrybele MB uzmaukslino,atseit,i originala busiu panasesne lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Rasa32, nu labai, labai jau gražiai numegzta suknelė wub.gif Super user posted image
Atsakyti
Dar syki aciu visoms 4u.gif
QUOTE(honey-- @ 2008 11 20, 15:47)
o kaip mezgei ta rasteki virsuje, gal turi kokia schemute?

Sita rasta moku mintinai,neturiu is kur nukopinti ir ikelti ax.gif Jis yra vos ne kiekvienam mezgimo zurnale ir knygose.
Atsakyti
trūksta žodžių kaip gražu... kaip jūs spėjat, mergaitės...?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelytuke: 20 lapkričio 2008 - 15:10
Rasa32, čia net griūvančios žiurkės nepadės. ir kokios žiurkės, čia griuvinėjančios forumietės nuo kėdžių kiekvienoj žinutėj biggrin.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif šaunuolė ir mezgėja, ir fotografas mirksiukas.gif
Atsakyti