Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

Bet kad kai jų tiek daug vienoj vietoj, tai jos 5cm man tai tikrai neatsileis schmoll.gif ir megzt laisviau žinokit man niekaip nesigauna sad.gif Plačiausią vietą tai vos vos išmezgu... Nes viena pynė susideda iš 10 akių.
Egloshke, paziurek, prasau, ka ten rašo, nes aš kur turiu aprašyma, tai ten vokiškai, o aš nei bum bum.
Atsakyti
Na as skaitau ir galvoju,kaip kazi man seksis megzt,pradejau irgi suknute pyniuota,o pats pagrindas penkios is penkiu,tai ne nezinau kiek akiu uzmesti,nes manau,kad irgi sutrauks mezgima tos penkios is penkiu g.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites mirksiukas.gif prisijungiu ir as i jusu gretas smile.gif pradejau megzti balta suknute su keturiom pynem vienoj pusej, viena pyne is 8 akiu smile.gif na kai apsiskaiciavau kiek man akiu reiktu ir pradejus megzti pynes iskrat labai sutrauke mezginuka... tai teko deti kiek daugiau ir dar papildomai prideti akiu ties uzpakaliuku, nes supanikavaua kad neitilpsiu doh.gif tai dabar jau judu link liemens ir po kelias is krastu nuimineju... Tikiuos gerai viska darau, nes labai jau nesinores ardyti tiek numezgus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2008 11 20, 09:16)
user posted image

Taip ir maniau, kad negali man viskas eiti kaip iš pypkės...  Mezgu tą apatinę ir dabar susidūriau su problema...  verysad.gif Turiu nugarą įliemenuotą, dabar mezgu priekį, jau buvau nusimezgus pusę to rombo, bet kai pamatavau, tai išsigandau, nes mezginys susiaurėjo 5cm blink.gif net nepagalvojau, kad taip sutrauks man tos pynės  doh.gif Tai ką, nuardžiau, galvoju nenuiminėsiu visai akių liemeniui, pamezgiau, bet dabar galvoju, tai kaip čia bus dabar kai siūsiu, nugaroj jau pradės siaurėt, o prieky ne. Tai gal man reikia pradėt nuleisdinėt liemeniui akis taip pat kaip ir nugaroj, o pradėjus megzt tas pynes uždėdinėt akis, kad palaikyt tą plotį?  mastau.gif  Bet tada uždėdinėt mezginio krašte ar geriau arčiau pynių?  g.gif  Nebežinau... staiga ūpas išgaravo... Gal kuri mezgėt kažką panašaus ir žinot kaip čia išsisukt iš padėties? Vistiek aš padarysiu tas pynes mad.gif

o nugara irgi su pynem?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 20 lapkričio 2008 - 12:47
QUOTE(Aruna @ 2008 11 20, 09:02)
Tomiene - kur suknele???????????????

turiu dvi įpusėjusias, bet abiem pritrūko siūlų, dar neatveža verysad.gif tai taip ir guli verysad.gif
Atsakyti
sveikutės,
žiūriu visos dirbat rezgat suknikes, o aš tai tik paveikslėlius veiziu, na dar ir sijonus dukroms kuriu biggrin.gif
va vienas toks įdomus paveikslėlis
user posted image
šita tai seniai matyta, tik sublizgusi naujomis spalvomis
user posted image
pynių gerbėjoms
user posted image
na ir nepamirštančioms margųjų dryželių
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 20 lapkričio 2008 - 13:33
QUOTE(qqte @ 2008 11 20, 12:46)
o nugara irgi su pynem?

Logiškai mastant, tai taip turėtų būti ax.gif Aš būtinai vakare pažiūrėsiu Rebeccoje
Atsakyti
Pagaliau ir as isirasiau i sukneliu mezgeju gretas smile.gif

Pirmiausiai rodau jau zinoma originala,pagal kuri mezgiau
user posted image

O cia maniske ax.gif Labai nesijuokit is foto biggrin.gif ,skrybele MB uzmaukslino,atseit,i originala busiu panasesne lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image




Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2008 11 20, 14:39)
Pagaliau ir as isirasiau i sukneliu mezgeju gretas smile.gif
O cia maniske ax.gif Labai nesijuokit is foto biggrin.gif ,skrybele MB uzmaukslino,atseit,i originala busiu panasesne lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

puikus darbas thumbup.gif o be skrybeles i originala nebutum panasi smile.gif
Atsakyti
Rasa32 - super duper truper nuostabu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2008 11 20, 14:39)
Pagaliau ir as isirasiau i sukneliu mezgeju gretas smile.gif

Cia su rankom taip lygiai ir graziai mezgei, na man tai tavo darbelis daug grazesnis uz originala,nuostabiai tau tinka, saunuole wub.gif Is kokiu siulu mezgei?

Ir kitas sukneles giriu, nuo paciu maziausiu iki sexualiausiu, labai labai grazios visos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 20 lapkričio 2008 - 14:08
QUOTE(qqte @ 2008 11 20, 14:46)
o nugara irgi su pynem?

QUOTE(Egloshke @ 2008 11 20, 15:36)
Logiškai mastant, tai taip turėtų būti ax.gif Aš būtinai vakare pažiūrėsiu Rebeccoje


Aš tai nugarą mezgiau vien gerom akim. Ten aprašyme nugaroj buvo nubrėžtos dvi linijos, bet aš nesupratau ką jos reiškia blush2.gif tai nieko ir nedariau. Kažkaip pagalvojau, kad tos pynės prieky ir bus pats akcentas. O va dabar turiu bėdą ax.gif
Atsakyti