Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

Aš ir ne į temą, maniškė tai jau žino (aš rimtai) kaip virbalus reikia laikyti biggrin.gif , mano mezginio neardo, o jei siūlų pasiima , tai su virbalais bado biggrin.gif
Atsakyti
Polo,su gimtadieniu tavo busima mezgeja
user posted image
Atsakyti
Ačiū
Atsakyti
thumbup.gif suknikes, et ir kaip jus spejat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 11 19, 01:17)
po gal kas gali nufotkint ir pademosntruot kaip tos pasukneles atrodo? nelabai isivaizduoju..  ax.gif

kaip naktinukai, ant šleikučių mirksiukas.gif
Atsakyti
Capricorn - labai sauni spalva suknytes ir matosi, kad labai jauki.
Gadget - man labai patinka gulimosios suknytes user posted image
Tomiene - kur suknele???????????????
Atsakyti
Labas rytas!!!

Geriu kava, skaitau pagyrimus - ar gali buti geresnis rytas????

user posted image
cia ne mano, bet vakar prisiruosiau sveciams varskinio skanesto, o sveciai su savu mmmmm pasakisku pyragu atvykojoooooooooo
ziauriai geri mano draugai


QUOTE(*zuikulis* @ 2008 11 19, 20:23)
gadget3 kokia miela mazyte suknyte  thumbup.gif  wub.gif

4u.gif

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 19, 22:58)
jei mazu te i mama, tai veliau netrukdys o pades mezgioti biggrin.gif  thumbup.gif  ir tempas dar isaugs unsure.gif  cool.gif va man su savo mezgeju kiek sunkiau.... ns jau labai viskas rupi... o jei dar galetu i mamos mezginius iskuisti...  rolleyes.gif turbut tada tai butu ramu pusei dienos smile.gif gal ir galeciau ka nors rimciau panarplioti g.gif

o suknyte pasakiska  wub.gif

4u.gif
Labai vaizdziai parasei - taip ir isivaizdavau berneli lizdelyje. O del vyru ir mezgimo... Tuoj toki neitemuma parasysiu. Trumpa. Mano vyras jau piktinasi, kaip LT tevai nuo vaiku atskiriami. Paziurekit kad ir kokia zurnalo mano vaikas reklama: susidaro ispudis, kad yra tik mamos!!!
Na, ir atitinkamai zaislai ir uzsiemimai - nuo kudikystes suskirstomi darbai i vyriskus ir moteriskus, o po to.. Ikalti vini (galima ir aukstakulniu) reikia karta per metus naujam paveikslui, o stai grindis plauti PAGEIDAUTINA nors karteliuka per savaite.


QUOTE(polo @ 2008 11 19, 23:51)
Aš ir ne į temą, maniškė tai jau žino (aš rimtai) kaip virbalus reikia laikyti biggrin.gif , mano mezginio neardo, o jei siūlų pasiima , tai su virbalais bado biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Aruna @ 2008 11 20, 09:02)
Gadget - man labai patinka gulimosios suknytes user posted image

4u.gif

O man tas patinkamasis bananas tavo zinutej - superinisss!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 lapkričio 2008 - 08:23
QUOTE(Aruna @ 2008 11 20, 08:02)
Capricorn - labai sauni spalva suknytes ir matosi, kad labai jauki.

ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Taip ir maniau, kad negali man viskas eiti kaip iš pypkės... Mezgu tą apatinę ir dabar susidūriau su problema... verysad.gif Turiu nugarą įliemenuotą, dabar mezgu priekį, jau buvau nusimezgus pusę to rombo, bet kai pamatavau, tai išsigandau, nes mezginys susiaurėjo 5cm blink.gif net nepagalvojau, kad taip sutrauks man tos pynės doh.gif Tai ką, nuardžiau, galvoju nenuiminėsiu visai akių liemeniui, pamezgiau, bet dabar galvoju, tai kaip čia bus dabar kai siūsiu, nugaroj jau pradės siaurėt, o prieky ne. Tai gal man reikia pradėt nuleisdinėt liemeniui akis taip pat kaip ir nugaroj, o pradėjus megzt tas pynes uždėdinėt akis, kad palaikyt tą plotį? mastau.gif Bet tada uždėdinėt mezginio krašte ar geriau arčiau pynių? g.gif Nebežinau... staiga ūpas išgaravo... Gal kuri mezgėt kažką panašaus ir žinot kaip čia išsisukt iš padėties? Vistiek aš padarysiu tas pynes mad.gif
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2008 11 20, 09:16)
[img]
Taip ir maniau, kad negali man viskas eiti kaip iš pypkės...  Mezgu tą apatinę ir dabar susidūriau su problema...  verysad.gif Turiu nugarą įliemenuotą, dabar mezgu priekį, jau buvau nusimezgus pusę to rombo, bet kai pamatavau, tai išsigandau, nes mezginys susiaurėjo 5cm blink.gif net nepagalvojau, kad taip sutrauks man tos pynės  doh.gif Tai ką, nuardžiau, galvoju nenuiminėsiu visai akių liemeniui, pamezgiau, bet dabar galvoju, tai kaip čia bus dabar kai siūsiu, nugaroj jau pradės siaurėt, o prieky ne. Tai gal man reikia pradėt nuleisdinėt liemeniui akis taip pat kaip ir nugaroj, o pradėjus megzt tas pynes uždėdinėt akis, kad palaikyt tą plotį?  mastau.gif  Bet tada uždėdinėt mezginio krašte ar geriau arčiau pynių?  g.gif  Nebežinau... staiga ūpas išgaravo... Gal kuri mezgėt kažką panašaus ir žinot kaip čia išsisukt iš padėties? Vistiek aš padarysiu tas pynes mad.gif

Ir ko tu čia dabar supanikavai mirksiukas.gif Taigi daryk viską taip pat kaip nugaroje, o pynės visada sutraukia mezginį, bet kai užsidėsi ant kūno gi jos pasiplečia irnesakyk.gif Viskas bus čiki. Paskui pečiams daugiau akių liks jei uždėsi, tada turėsi iškirptę platesnę daryt. Aš turiu šitos suknutės visą aprašymą, namie galėsiu pažiūrėt, kaip Rebeccoje padaryta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 20 lapkričio 2008 - 10:15
Taip pynes traukia mezgini,jas reikia megzt laisviau,bet kaip panos sako uzsidejus ant kuno pynes atsileidzia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2008 11 20, 10:13)
Ir ko tu čia dabar supanikavai mirksiukas.gif Taigi daryk viską taip pat kaip nugaroje, o pynės visada sutraukia mezginį, bet kai užsidėsi ant kūno gi jos pasiplečia irnesakyk.gif Viskas bus čiki. Paskui pečiams daugiau akių liks jei uždėsi, tada turėsi iškirptę platesnę daryt. Aš turiu šitos suknutės visą aprašymą, namie galėsiu pažiūrėt, kaip Rebeccoje padaryta.

tikrai taip drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti