Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

ir dar norėjau paklausti ax.gif o koks ten apačioje raštukas, gal galit paaiškint, kaip megzt, nes neįžiūriu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksiukas: 19 lapkričio 2008 - 13:05
QUOTE(Capricorn @ 2008 11 19, 12:07)
gražiai prisiuvau, vėžlio žingsniuku mirksiukas.gif


o kaip prisiuti tuo vezlio zingsniuku ? g.gif
Atsakyti
cia gal, sakau, tureta omeny, kad apnerta vezio zingsniuku? g.gif
Atsakyti
Peperoni, kokia jaukia suknia parodei!!! Ir man ideja mestelejai, nes turiu sidabrisko pilkumo plonos vilnos SIEK TIEK biggrin.gif NORS kol kas laikausi pazado pirma pareit i matmenis, o jau po to megzt - kiek galiu mylimas giminaites dziugint???

Tuoj baigsiu grozetis idetais darbais, ir savop naujausia nerini parodysiu. Suknele, aisku biggrin.gif

QUOTE(Capricorn @ 2008 11 19, 10:51)
mano megztas sukniukas...paprastas, bet jaukus man blush2.gif



4u.gif O pilnesnio vaizdo nebus? Nes iskirpte intriguoja biggrin.gif Norisi ir apacia (suknios) pamatyti.


rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

user posted image

Stai ir naujausias mano kurinys dukrai - gulimoji nr 2 biggrin.gif Labai smagiai nerem su kate. Na, as neriau, o ji naktimis gulejo ant nerinio. Gal kad uzmurktu nuo piktos akies???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 19 lapkričio 2008 - 14:37
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 19, 14:35)
Peperoni, kokia jaukia suknia parodei!!! Ir man ideja mestelejai, nes turiu sidabrisko pilkumo plonos vilnos SIEK TIEK biggrin.gif NORS kol kas laikausi pazado pirma pareit i matmenis, o jau po to megzt - kiek galiu mylimas giminaites dziugint???




Dziaugiuos, kad pakursciau ideju lauza biggrin.gif 4u.gif

Jau tas mazasis modeliukas, kad ispuostas gulimosiomis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 19 lapkričio 2008 - 15:04
QUOTE(Oksiukas @ 2008 11 19, 13:04)
ir dar norėjau paklausti ax.gif o koks ten apačioje raštukas, gal galit paaiškint, kaip megzt, nes neįžiūriu rolleyes.gif

pabandysiu įmest foto...

QUOTE(qqte @ 2008 11 19, 13:45)
o kaip prisiuti tuo vezlio zingsniuku ?  g.gif

na tiesiog taip gražiai glaudžiant tą juostelę siuvau su tuo pačiu siūliuku...na taip kad nesimatyt siūlės gavos...nemoku paaiškint žo lotuliukas.gif

QUOTE(gadget3 @ 2008 11 19, 14:35)
4u.gif O pilnesnio vaizdo nebus? Nes iskirpte intriguoja biggrin.gif Norisi ir apacia (suknios) pamatyti.
rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif

einu foto ieškot
Papildyta:
nu radau, dedu biškiuką didesnę kad matytusi
user posted image
Papildyta:
tuo pačiu rašteliu ir apykaklė megzta...čia maždaug taip: 1gera,1užd,2geros,2sumegzt į vieną,2sumegzt į vieną, 2geros,1užd,1gera...
Atsakyti
gadget3 thumbup.gif , tokiais tempais, tai gulimosios rytines ir vakarines atsiras biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif

aaaaciu uz pagyrimus biggrin.gif

Cia as leetai leetai, su arbatom ir pasnekesiais. BET mazute dar mazute, tai ir tokiais tempais kazka nuveikiu biggrin.gif
Atsakyti
Peperoni labai grazi suknele thumbup.gif
capricorn nors ir senai megsta bet daili thumbup.gif
gadget3 kokia miela mazyte suknyte thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 11 19, 19:23)

capricorn nors ir senai megsta bet daili  thumbup.gif


ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
Nuostabios mergaites jusu suknutes.As kaip tik numezgiau suknute trikampiu dabar galesiu kopijuoti kaip prisiuti kaunieriuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 19, 19:24)
biggrin.gif

aaaaciu uz pagyrimus biggrin.gif

Cia as leetai leetai, su arbatom ir pasnekesiais. BET mazute dar mazute, tai ir tokiais tempais kazka nuveikiu biggrin.gif


jei mazu te i mama, tai veliau netrukdys o pades mezgioti biggrin.gif thumbup.gif ir tempas dar isaugs unsure.gif cool.gif va man su savo mezgeju kiek sunkiau.... ns jau labai viskas rupi... o jei dar galetu i mamos mezginius iskuisti... rolleyes.gif turbut tada tai butu ramu pusei dienos smile.gif gal ir galeciau ka nors rimciau panarplioti g.gif

o suknyte pasakiska wub.gif
Atsakyti