Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(_Aurute_ @ 2008 11 17, 17:21)
toki grozi idejai,kad tikrai su  tokiais mano norais ir su mano tempais,gerokai teks gyvenimo gala nukelt hihihi.gif



Nu negi as negaliu PASIAUKOTI, ka? Taigi sventas tixlas - sauniu moteru gyvenimu ilginimas!!!!


sukneles sukneles sukneles
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 17, 14:27)
[/b][/i]user posted image



grazu wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 17, 14:27)

pinkliuotoji  : user posted image

va sita tai is vis thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandriuke...: 17 lapkričio 2008 - 18:26
Dar kelios wub.gif suknutės 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image





Atsakyti
user posted image

aaaa kur ta ziurke
nuostabii sukneleee nugriusiu tuoj su visu kompu po stalu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 17 lapkričio 2008 - 19:36
ggte,tiek prajuokinai biggrin.gif
Atsakyti
Dar ČIA PASIDAIRYKIT wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 11 17, 11:11)
Sitas grozis kiek suprantu nertas g.gif

Schemute gal turit sios suknutes ax.gif jai ziurkiaus griuvancio reikia
Papildyta:
QUOTE(Linjus @ 2008 11 16, 17:24)
nu man ta suknelė nereali

user posted image

beje, o kiek reiktų siūlų suknelei iš  storesnių siūlų iki keliu ilgis? g.gif
Sitos
Atsakyti
nu vel kiek prikovet,gi gyvenimas man tada nesibaigs iki begalybes(tada jau busiu visa susiraukslejusi ir laaaabai laaabai sena)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Aurute_: 17 lapkričio 2008 - 20:26
biggrin.gif

Labas, amzinosios!!!

Manyciau, rauksles mums negresia - gaminame pakankamus kiekius vitamino C. O jis skaistina oda biggrin.gif O argi ant skaiscios odos matosi rauksles, a?

sukneles sukneles sukneles
Atsakyti
sveikutes,

turiu klausimeli: kazkas sake Kalvariju turguj yra asukneliu, bet nors uzmusk nepamenu kurioj vietoj saket, gal galetumet priminti rolleyes.gif galvoju sestadieni gal paleksiu, nes kita savaitgali jau noreciau savo suknyte pasipuosti, tai rieks kazka po apacia pasivilkt ax.gif turiu vilties ir siulu savaitgali uzsipirkt jei niekas nepasikeis tik. nes noriu paprastos siltos suknutes ilgom rankovem, jau zinau net kokia megzciau, tik va siulu deficitas ir LAIKO doh.gif
Atsakyti
Evax, as pirkau kalvariju turguj pasuknele (kombinuka taip vadinama smile.gif ). Stovi su jais moteriske visas prekes tiesiog ant pakabos sukabinusi ties zuvies (atrodo, ten zuvim prekiauja, niekad viduj nesu buvus) paviljonu . Tik kai pirkau pas ja, tada nebuvo mazu dydziu, gal dabar tures visokiu? rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 11 17, 20:35)
user posted image

aaaa kur ta ziurke
nuostabii sukneleee  nugriusiu tuoj su visu kompu po stalu


jau koks grožis wub.gif
Viskas šita pirma eilėje (nors pirmosios niekaip nebaigiu kankinti, jaučiu liks sijonas vietoje suknelės doh.gif )
O apie šitą, kaip manot kiek siūliukų tokiai reiktų? ir kažin viršus iš tokių pačių siūlų mezgamas ar iš kitokių?
Atsakyti