Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(Linjus @ 2008 11 16, 17:24)
nu man ta suknelė nereali

user posted image

beje, o kiek reiktų siūlų suknelei iš  storesnių siūlų iki keliu ilgis? g.gif
Sitas grozis kiek suprantu nertas g.gif
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2008 11 16, 22:57)
Morta-sigita, Lusasita aciu uz info  smile.gif  PAsikeiciau virbalus su valu, lyg normaliai mezgasi (nors as su valu virbalu labai nemegstu  ax.gif ), siandien 15 cm apacios nunarpliojau  rolleyes.gif



kazka praziurejau turbut, kokia suknyte mezgi?
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 11 17, 09:17)
kazka praziurejau turbut, kokia suknyte mezgi?

Sorry pasiskolinau netiketai foto ax.gif niekaip nerandu kur originalas . Va tokia mezgu, tiksliau is tokios pat serijos
Va tokia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hakura: 17 lapkričio 2008 - 10:46
Sveikutės 4u.gif
Kiek grožių prikūrusios-širdis sąla wub.gif Retai čia pas jus beįlendu-visai laiko neturiu doh.gif


QUOTE(hakura @ 2008 11 17, 11:43)
Sorry pasiskolinau netiketai foto  ax.gif  niekaip nerandu kur originalas . Va tokia mezgu, tiksliau is tokios pat serijos
Va tokia

Skolinkis į sveikatą,kad tik naudos būtų mirksiukas.gif


O mano suknios kol kas į šoną atidėtos-reik šeimą apšiltint,o tada jau laikykitės suknios suknelės suknelytės lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirminis neryskus vaizdas sarafano ant britelickuuser posted image
Papildyta:
Siuvant truputi klaida padariau,bet kai apsirengia nesimato blush2.gif nufotkinau neryskiai,nes modelis bus tik sestadieni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2008 11 16, 17:24)
nu man ta suknelė nereali

user posted image

beje, o kiek reiktų siūlų suknelei iš  storesnių siūlų iki keliu ilgis? g.gif

wub.gif jei dar iri sitra i sarasa itraukti tai iki gyvenimo galo sarasas gaunasi...
Atsakyti
Kad gyvenimas ilgetu (na, kai ideju IKI GYVENIMO GALO prikaupi, ir dar kelias virsun gali uzsimest - juk gyvenimo gala tereikia NUKELTI):

Va tokia apgaulingoji user posted image

IR

pinkliuotoji : user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 17 lapkričio 2008 - 14:29
QUOTE(AveM @ 2008 11 17, 12:32)
Pirminis neryskus vaizdas sarafano ant britelicku[img][



Ant ko tas sarafanas??? g.gif
Atsakyti
ant petneseliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2008 11 17, 15:33)
Ant ko tas sarafanas???  g.gif
Taip taip ant keliu supintu plonu petneseliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 17, 15:27)
Kad gyvenimas ilgetu (na, kai ideju IKI GYVENIMO GALO prikaupi, ir dar kelias virsun gali uzsimest - juk gyvenimo gala tereikia NUKELTI):


IR

pinkliuotoji  : [


gal kas tos pikliuotosios vidurines pynes rasteli kur esat uzmaciusios??? nu labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 17, 13:27)
Kad gyvenimas ilgetu (na, kai ideju IKI GYVENIMO GALO prikaupi, ir dar kelias virsun gali uzsimest - juk gyvenimo gala tereikia NUKELTI):
pinkliuotoji  : user posted image

toki grozi idejai,kad tikrai su tokiais mano norais ir su mano tempais,gerokai teks gyvenimo gala nukelt hihihi.gif
Atsakyti