Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(driftas @ 2008 11 15, 23:40)
Sonatuole, aukštyn ar žemyn mezgi?

Aukštyn
Atsakyti

renku visokius modeliukus mezgimo ir dedu i savo puslapeli. gal kas patiks ir jums. http://www.rezgam.wu.lt/page26.html 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2008 11 15, 17:25)
Lauksiu rezultato  4u.gif  Aš jau baiginėju, tikiuos per savaitgalį įveiksiu  bigsmile.gif

Na manau galutinis rezultatas tik ant kaledu bus , nu gal truputi anksciau blush2.gif Nors vakar vakare voisai nemazai numezgiau, siuliukai mano galejo truputi storesni but doh.gif
Atsakyti
Sveikos, nespeju as jusu tempais, nei mezgimo nei plepejimo doh.gif ax.gif O dar visokiu groziu pridejot wub.gif cool.gif planu 10-ciai metu i prieki arba reikia 48val paros ir daugiau nieko neveikt tongue.gif .

Vakar pradejau savo dryziuke, tik kazkaip nusiskaiciavau akis ir uzdejau priekiui ir nugarai is karto, iseis viena siule, itariu nugaroj. Noriu is kart konsultacijos, ar atrodys gerai, jei taip ir toliau megzciau ir daryciau siule nugaroj, o siaurinciau mazindama akis zigzaguose g.gif Ar visgi ardyt ir megzt prieki ir nugara atskirai?

Morta-sigita super sarafanas, kaip apacia mezgei, kad nesiraito ax.gif as numezgiau kelias eiles ripso, bet vistiek rieciasi
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2008 11 16, 12:23)
Sveikos, nespeju as jusu tempais, nei mezgimo nei plepejimo  doh.gif  ax.gif  O dar visokiu groziu pridejot  wub.gif    cool.gif  planu 10-ciai metu i prieki arba reikia 48val paros ir daugiau nieko neveikt  tongue.gif .

Vakar pradejau savo dryziuke, tik kazkaip nusiskaiciavau akis ir uzdejau priekiui ir nugarai is karto, iseis viena siule, itariu nugaroj. Noriu is kart konsultacijos, ar atrodys gerai, jei taip ir toliau megzciau ir daryciau siule nugaroj, o siaurinciau mazindama akis zigzaguose  g.gif  Ar visgi ardyt ir megzt prieki ir nugara atskirai?

Morta-sigita super sarafanas, kaip apacia mezgei, kad nesiraito  ax.gif  as numezgiau kelias eiles ripso, bet vistiek rieciasi

imk virbalus su valu, bus be siuliu isvis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 11 16, 11:25)
imk virbalus su valu, bus be siuliu isvis  mirksiukas.gif

O zigzagai(spalvu eiles) nepersimes? ax.gif pavz kai kojnes ant 4 virbalu mezgi ir dedi ruozeli, tai biski spalvos persimeta pradejimo vietoj
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2008 11 16, 13:23)
Sveikos, nespeju as jusu tempais, nei mezgimo nei plepejimo  doh.gif   ax.gif  O dar visokiu groziu pridejot  wub.gif    cool.gif  planu 10-ciai metu i prieki arba reikia 48val paros ir daugiau nieko neveikt  tongue.gif .

Vakar pradejau savo dryziuke, tik kazkaip nusiskaiciavau akis ir uzdejau priekiui ir nugarai is karto, iseis viena siule, itariu nugaroj. Noriu is kart konsultacijos, ar atrodys gerai, jei taip ir toliau megzciau ir daryciau siule nugaroj, o siaurinciau mazindama akis zigzaguose  g.gif  Ar visgi ardyt ir megzt prieki ir nugara atskirai?

Morta-sigita super sarafanas, kaip apacia mezgei, kad nesiraito  ax.gif  as numezgiau kelias eiles ripso, bet vistiek rieciasi

Rietėsi kaip reikiant lotuliukas.gif , bet aš žiauriai nusprendžiau pasielgt ir pagarinau. Dabar viskas gerai. Aš saviškę kai tik buvo galima mezgiau ant valinių virbalų ir viskas gerai buvo, niekas nepersimetė. Šiaip mezgiau, kad viena siūlė būtų - šone. O platinau zigzaguose tolygiai. Sėkmės mezgime thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morta-sigita: 16 lapkričio 2008 - 15:03
nu man ta suknelė nereali

user posted image

beje, o kiek reiktų siūlų suknelei iš storesnių siūlų iki keliu ilgis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniege26 @ 2008 11 15, 14:12)
Merginos, visos suknelės labai šaunios wub.gif
Štai kas man gavosi iš tos pilkutės suknelės, siūlų per mažai žydrų turėjau doh.gif
Bet svarbiausia, kad merginai patiko thumbup.gif
user posted image
Labai fainas sarafanukas,o kad modelis patenkintas tai jau is veido matyti
Atsakyti
drinks_cheers.gif Labai gražutis dailutis sarafaniukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 11 16, 14:01)
Rietėsi kaip reikiant  lotuliukas.gif , bet aš žiauriai nusprendžiau pasielgt ir pagarinau. Dabar viskas gerai. Aš saviškę kai tik buvo galima mezgiau ant valinių virbalų ir viskas gerai buvo, niekas nepersimetė. Šiaip mezgiau, kad viena siūlė būtų - šone. O platinau zigzaguose tolygiai. Sėkmės mezgime  thumbup.gif .

Morta-sigita, Lusasita aciu uz info smile.gif PAsikeiciau virbalus su valu, lyg normaliai mezgasi (nors as su valu virbalu labai nemegstu ax.gif ), siandien 15 cm apacios nunarpliojau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rezgam @ 2008 11 16, 11:49)
renku visokius modeliukus mezgimo ir dedu i savo puslapeli. gal kas patiks ir jums. http://www.rezgam.wu.lt/page26.html  4u.gif



Kiek čia gražių modeliukų bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif Kiek idėjų thumbup.gif
Atsakyti