Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

Nu as vel su klausimais, kas mezget ta suknele pasakykit kaip mezget ax.gif Viskas tvarkoje rasteliai visi iseina atrodo graziai wub.gif Bet pradejau megst prieki nuo apacios ir po truputi siaurinsiu , o paskaiciau kaip mezgasi reglano rankoves tai nebesuprantu tai ka man ir nugara reikejo kartu megst g.gif g.gif g.gif
Ar is vis man nuo virsaus reikejo megst g.gif g.gif g.gif g.gif
nesu mezgus reglano rankoviu , ir skaitau ir vistiek nieko nesuprantu cry.gif cry.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandriuke...: 15 lapkričio 2008 - 13:04
Merginos, visos suknelės labai šaunios wub.gif
Štai kas man gavosi iš tos pilkutės suknelės, siūlų per mažai žydrų turėjau doh.gif
Bet svarbiausia, kad merginai patiko thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sniege26 @ 2008 11 15, 14:12)
Merginos, visos suknelės labai šaunios wub.gif
Štai kas man gavosi iš tos pilkutės suknelės, siūlų per mažai žydrų turėjau doh.gif
Bet svarbiausia, kad merginai patiko thumbup.gif




labai labai linksmas sarafaniukas thumbup.gif o modeliukas puosnus koks su juo wub.gif svarbiausia, kad panelei patiko biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Sniege26,2008 11 15, 14:12]
Merginos, visos suknelės labai šaunios wub.gif
Štai kas man gavosi iš tos pilkutės suknelės, siūlų per mažai žydrų turėjau doh.gif
Bet svarbiausia, kad merginai patiko thumbup.gif

Saunus darbelis, o svarbiausia, kad lelytes akeles taip ir spindi kukliu dziaugsmu smile.gif
Atsakyti
sveikutes,nu kiek cia grozybiu primezget,saunuoles LaPerla,evax,aruna ,sniege26 thumbup.gif tikriausiai ne vienos nepraleidau
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2008 11 15, 13:04)
Nu as vel su klausimais, kas mezget ta suknele pasakykit kaip mezget  ax.gif Viskas tvarkoje rasteliai visi iseina atrodo graziai  wub.gif  Bet pradejau megst prieki nuo apacios ir po truputi siaurinsiu , o paskaiciau kaip mezgasi reglano rankoves tai nebesuprantu tai ka man ir nugara reikejo kartu megst  g.gif  g.gif  g.gif 
Ar is vis man nuo virsaus reikejo megst  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif
nesu mezgus reglano rankoviu , ir skaitau ir vistiek nieko nesuprantu  cry.gif  cry.gif

Aš mezgiau taip: nusimezgiau priekį ir nugarą iki pažastų, bet mezgiau tik tą centrinę dalį(5 b.a, 4g.a pynė, 4b.a, 9g.a pynė, 4 b.a, 4 g.a pynė,4 b.a, 3 koriai (19akiu),4 b.a, 4 akiu pynė, 4 b.a, 9 akiu pynė, 4 b.a, 4 a. pynė, 5 b.a ) jei pločio neužtenka tarpuose tarp pynių gali dėti daugiau b.a. Tai va, man gavosi pločio 32 cm 87 a +2 kr.a. Pasiskaičiavau kiek cm truksta pločiui ir nusimezgiau dvi juostas koriuku į viršu jas siaurindama. Mano atvėju apačioj gavos 16 cm, o viršui palikau 6 cm, baigus tas juostas akis uždariau ir susiuvau šonines siules, tada susirinkau ant virbalų su valu priekinę dalį 85 a( nes po vieną susisiuvo šonuose), uždėjau rankovėms 65 a, surinkau nugaros 85 a, kitai rankovėj 65 a ir mezgu aplink, kas keturis cm suimdama po 8 a (2 a. rankovej, 2 priekiui ir tt)
O raštą rankovėj paskirsčiau taip: 1 b.a, 9 a pynė, 5 b.a, 4 a pynė,4 b.a, 3 koriai, 4 b.a,4 a.pynė,5 b.a,9 a pynė, 1 b.a
Na tikiuos suprantamai čia pripaisčiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatuole: 15 lapkričio 2008 - 15:26
QUOTE(Sonatuole @ 2008 11 15, 15:26)
Aš mezgiau taip: nusimezgiau priekį ir nugarą iki pažastų, bet mezgiau tik tą centrinę dalį(5 b.a, 4g.a pynė, 4b.a, 9g.a pynė, 4 b.a, 4 g.a pynė,4 b.a, 3 koriai (19akiu),4 b.a, 4 akiu pynė, 4 b.a, 9 akiu pynė, 4 b.a, 4 a. pynė, 5 b.a ) jei pločio neužtenka tarpuose tarp pynių gali dėti daugiau b.a. Tai va, man gavosi pločio 32 cm 87 a +2 kr.a. Pasiskaičiavau kiek cm truksta pločiui ir nusimezgiau dvi juostas koriuku į viršu jas siaurindama. Mano atvėju apačioj gavos 16 cm, o viršui palikau 6 cm, baigus tas juostas akis uždariau ir susiuvau šonines siules, tada susirinkau ant virbalų su valu priekinę dalį 85 a( nes po vieną susisiuvo šonuose), uždėjau rankovėms 65 a, surinkau nugaros 85 a, kitai rankovėj 65 a ir mezgu aplink, kas keturis cm suimdama po 8 a (2 a. rankovej, 2 priekiui ir tt)
O raštą rankovėj paskirsčiau taip: 1 b.a, 9 a pynė, 5 b.a, 4 a pynė,4 b.a, 3 koriai, 4 b.a,4 a.pynė,5 b.a,9 a pynė, 1 b.a
Na tikiuos suprantamai čia pripaisčiau  blush2.gif

aciu, na lyg aiskiau pasidare g.gif pabandysiu kaip gausis . Tik va dar klausimas jei megs zadu ilgom rankovem tai tada jau ranoves reiks atskirai man numegzt ar ne g.gif g.gif. Ir mezgei jau 5 virbalais ar ne g.gif Jei nusisneku nieks labai nesijuokit doh.gif smile.gif

Pamaciau kad mezgei su valu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandriuke...: 15 lapkričio 2008 - 15:38
Sveikos merginos,
gal galit padėti noriu nusimegsti suknele žiemai, bet neturiu nei schemų nei pavyzdžių turėjau daug bet neberandu kompaktų gal kas turit kokių žurnaliukų nuorodų ar šiaip kompiuteryje suknyčių su aprašymais? gal galėtumėte atsiusti į auksineraide@gmailcom nelabai žinau kur ieškoti. o ir neturiu tiek patirties kad megsti be aprasymu. aciu labai
Atsakyti
Tai nemegzk atskirai rankovių, o kai numegsi iki pažastų ir reiks jau ant valo surinkinėt kad ratu galėtum megzt, tai tas rankovių akis uždėk ant pagalbinio siūlo (na belekokį siūliuką paimk, geriausia kitos spalvos) paskui jas kad galėtum gražiai surinkti. Pabaigsi kaklą megzdama su valu ir tada galėsi rankoves megzti į apačią ant 5 virbalų (patogiau nei su valu) iki tokio ilgio kokio tau reikia. Aš tai taip daryčiau ax.gif
Aš irgi ruošiuosi šitą pilkutę megzti, bet nuo kaklo žemyn, jau pavyzdėlius raštų išsimezgiau biggrin.gif
Atsakyti
Labai ačiū tau už atsakymus, dabar jau beveik viskas aišku 4u.gif Na ziuresiu ar neislys klausimai kai jau daeisiu iki tos vietos ax.gif as čia net keliose temose pagalbos ieskojau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2008 11 15, 17:02)
Labai ačiū tau už atsakymus, dabar jau beveik viskas aišku  4u.gif  Na ziuresiu ar neislys klausimai kai jau daeisiu iki tos vietos  ax.gif as čia net keliose temose pagalbos ieskojau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Lauksiu rezultato 4u.gif Aš jau baiginėju, tikiuos per savaitgalį įveiksiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sonatuole, aukštyn ar žemyn mezgi?
Atsakyti