Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

QUOTE(katuks @ 2008 11 14, 16:34)
Na merginos smarkiai ruošiatės savaitgaliui thumbup.gif  matyt vakarėlių nusimato, kad visos puolėt savo grožius baiginėti ir demonstruoti. visų suknutės labai mielos.
evax, tokia kasdieninė žieminė, man laaaabai patiko. apžiūrėjau apžiūrėjau, ir pagalvojau, kad mano figūra panaši, tai visai ir man tiktų. kažur mačiau originalą, o jei ir nerasiu, tai manau ir raštas ir forma nesudėtinga. ir ilgio gana tikrai, va jeigu diržiuką truputuką aukščiau kilsteltus su suknia kartu, tai ilgis pasiektų norimą ir madinga būtum drinks_cheers.gif

Aruna, tavo irgi nužiūrėjau kruopščiai. liuks ir spalva ir forma. ir kaip smagu kai pamatau kokią suknią ant panašios į savo figūros. tada iš kart aišku, kad ir man visai tiktų tokia.

mergaitės šaunuolės thumbup.gif



taigi vat ir norejau labai paprastos suknytes, kad bet kada galeciau uzsidet, nes puostis nelabai kur turiu ax.gif o tuo rastu megztu suknyciu nete yra tikrai nemazai, rastas labai paprastas. tik akd siulas toks nelabai suknelinis-pusvilne.
Atsakyti
Evax, labai graži suknytė wub.gif aš pritariu visom, ilgis atrodo normalus, aš netrumpinčiau rolleyes.gif nebent esi "miniakų" mėgėja, tai gal nejaukiai jauties su tokia apie kelius biggrin.gif

Aruna, suknelė irgi super thumbup.gif

Paskatinkit ir mane saviškę pabaigt, nes kažkaip neinas man ta pabaiga schmoll.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Evax - labai gražu wub.gif
Aruna - daili suknutė thumbup.gif
Atsakyti
La Perla , Aruna , Evax -SAunuoles 4u.gif Cia griuvantys ziurkiukai user posted image user posted image user posted image

I sita tema neimanoma uzeit doh.gif Kuriat tokius grozius blink.gif Visos grazios ,sukneliuotos 4u.gif Siuo metu neturiu noro megzt verysad.gif ,paganysiu akis i jusu darbelius mirksiukas.gif
Atsakyti
Tupiu visa vakara super mamoj -kazkokia liga- tuoj akys isvarves - reikes eiti pamegzti.
Aciu labai kas ivertinot user posted image
QUOTE(Tomienė @ 2008 11 14, 16:23)
Tu gal juokauji hihihi.gif mano tempai ne tokie  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
aš nebent tave palaikiau, o mezgu kitokią (tiksliau net dvi iš karto  lotuliukas.gif ) tik tarp tų dviejų įsiterpė mažiui keli darbeliai  doh.gif  biggrin.gif  ir siuvinėjimas  doh.gif  unsure.gif

Nieko as cia nejuokauju, ne iki juoku -ateis salciai, tai kaip be suknes? biggrin.gif
O ir pati labai megstu visokius kelis darbus daryt, nes atsibosta tas pats. lotuliukas.gif



QUOTE(evax @ 2008 11 14, 16:17)
labai labai grazu  4u.gif  vat butent ir norejau paklaust kokie cia siulai. labai silti atrodo, o kur is atri tai kaip isuktu kitos spalvos siulu   g.gif

Siulai net nezinau kokie, nes turiu juos seniai: dar gilioj jaunystej atsiveziau is Bulgarijos. Idomiausia, kad kai bandau issukti, tai atrodo, kad tiesiog sumesta visokiu galu ir susukta. biggrin.gif

Mexxica ,oi negalima tinginiautiuser posted image, nes gali baigtis ir sitaip user posted image
Ir dar vienas dalykas-kol cia sedinejau, atsibelde dukra paziuret ka veikiu, tai paziurejo nuotraukas su manim ir pareiske, kad nuotraukose storesne atrodau nei is tikruju user posted image -apsidziaugiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 14 lapkričio 2008 - 19:10
mane tai jau vyras idarbino ax.gif tykojo kol suknele baigsiu ir kol nepradejau nieko kito pradejo zyzt kad kepure dabar pats laikas megzt, o ne kai jau ausys sals doh.gif o as jau ketinau arba suknele arba kimono tipo megztuka megzt ax.gif na, bet ta kepure tai dar sivakar uzbaigsiu ir ryt imsiuos malonesnio darbo biggrin.gif
Atsakyti
Aruna,na faina faina suknute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 11 14, 20:00)
mane tai jau vyras idarbino  ax.gif  tykojo kol suknele baigsiu ir kol nepradejau nieko kito pradejo zyzt kad kepure dabar  pats laikas megzt, o ne kai jau ausys sals  doh.gif  o as jau ketinau arba suknele arba kimono tipo megztuka megzt  ax.gif  na, bet ta kepure tai dar sivakar  uzbaigsiu ir ryt imsiuos malonesnio darbo  biggrin.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Gyvai isivaizduoju BETYKANTI: tu ramiai mezgi, o vyras kur uz foteliuko TYKO biggrin.gif

A dabar apie reikalus, t.y. sukneles - niu fajnuoliskai cia pasirodet visos!!!!
Ir azuriniai, ir fakturiniai darbai mane vezha biggrin.gif Aciu uz parodytus ratukus. Vezimaicius. Aj, gerai jau - masinikes!!!

Tiesiu siulu!!!
Atsakyti
http://images45.fotk...liepa005-th.jpg
pabandysiu dar kartą
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2008 11 15, 00:33)

vis tiek maža unsure.gif kai keli iš fotki, tai kelk ją tada, kai ji viena, ne bendrai tarp visų, arba į fotki jau įsikėlei mažo formato unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2008 11 14, 18:57)
Mexxica ,oi negalima tinginiautiuser posted image, nes gali baigtis ir sitaip user posted image

Tiesa, gėda blush2.gif prižadu pasitaisyti pioneer.gif
Atsakyti
sveikutės
suknios visos griuvančio žiurkiaus vertos 4u.gif

QUOTE(Aruna @ 2008 11 14, 15:10)
Is toli nesimato, bet siaip labai idomi siuliuko struktura

turėjau tokį siūliuką (net spalva ta pati) storą studijų metais estijoj pirktą popigiai, buvau ilga megztinį nusinarpliojus, ale anas jau senai namus palikęs...nežinai kur bastosi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 15 lapkričio 2008 - 11:07