Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

evax thumbup.gif ir ilgis normalus..
Atsakyti
evax,aina sau kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 11 14, 15:26)
evax  thumbup.gif  ir ilgis normalus..



QUOTE(AveM @ 2008 11 14, 15:27)
evax,aina sau kaip grazu wub.gif



aciu 4u.gif
Atsakyti
Laperla,suknyte wub.gif jau grozis wub.gif ,kur ta ziurke krentanti biggrin.gif tikrai suknei isejo tik 300gr g.gif,vaje saviske mezgu(jau 600 sumezgiau,o kur dar rankoves doh.gif )

Evax,visai ne ilga tavo sukne, thumbup.gif: labai kruostus darbelis smile.gif
Atsakyti
evax - super drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif Aciu visoms uz pagalba mezgant pilosios koriuka. Dabar bandysiu 4u.gif
Atsakyti
be galo graži La perlos suknelė,aš kaip tik dievinu juoda spalva smile.gif
Evax,manau,kad suknutės geriau netrumpinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malram: 14 lapkričio 2008 - 14:56
QUOTE(La Perla @ 2008 11 13, 17:32)
oi merginos aciu, nesitikejau tiek pagyru  wub.gif

mezgiau is 100%merino vilnos (tokius siulus nupirko kliente), 2.5 nr virbalais, sunaudojau 6 kamuoliukus po 50 g,metrazas atrodo apie 170.

schemos kaip ir neturiu, tiesiog nusimezgu gabaliuka pynes ir blogu akiu (cia dejau ju 15), tada issimatuoju cm kiek pyniu reiktu virsuje prie pazastu ir tiek motyvu darau. Mezgant i virsu palaipsniui kiek man reikia cm siaurinu blogas akis.

Dar nezinau kaip atrodys ant manekenes, manau puikiai nes mergina auksta ir liekna. dabar jau nebegaliu net ant saves nufotografuoti nes fotografuojant suknute fotike kazkas lyg sprogo ir rezultate: neveikia blykste, o be jos kiek bandziau - juodo nenufotografuosi  verysad.gif  net nezinau ar kazkur remontuoja fotoaparatus, siek tiek gaila butu ismesti..


niu tikrai laaaabai grazi sunkute, ale man labai idomu kaip ta virsu mezgei,man labai patinka tokio tipo kaklai, buk gerute, pasidalink, kaip tai padaryti, aciu 4u.gif
Atsakyti
Niu va, pabaigiau ir as savo "grozi" user posted image. Kas ten mezge su manim kartu, atrodo Tomiene- laukiu prisijungimo

user posted image


o cia jau su silkinem figurom nekonkuruoju, o MB vakar juokesi, kad apsivilkau pagoniska ruba(jam spalva asocijuojasi)user posted image

user posted image
user posted image

bet jauciuosi su ja labai gerai
user posted image

Is toli nesimato, bet siaip labai idomi siuliuko struktura
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2008 11 14, 16:10)
Niu va, pabaigiau ir as savo "grozi" user posted image. Kas ten mezge su manim kartu, atrodo Tomiene- laukiu prisijungimo


Is toli nesimato, bet siaip labai idomi siuliuko struktura
user posted image



labai labai grazu 4u.gif vat butent ir norejau paklaust kokie cia siulai. labai silti atrodo, o kur is atri tai kaip isuktu kitos spalvos siulu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2008 11 14, 16:10)
Niu va, pabaigiau ir as savo "grozi" Kas ten mezge su manim kartu, atrodo Tomiene- laukiu prisijungimo

Tu gal juokauji hihihi.gif mano tempai ne tokie schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
aš nebent tave palaikiau, o mezgu kitokią (tiksliau net dvi iš karto lotuliukas.gif ) tik tarp tų dviejų įsiterpė mažiui keli darbeliai doh.gif biggrin.gif ir siuvinėjimas doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 14 lapkričio 2008 - 15:23
Na merginos smarkiai ruošiatės savaitgaliui thumbup.gif matyt vakarėlių nusimato, kad visos puolėt savo grožius baiginėti ir demonstruoti. visų suknutės labai mielos.
evax, tokia kasdieninė žieminė, man laaaabai patiko. apžiūrėjau apžiūrėjau, ir pagalvojau, kad mano figūra panaši, tai visai ir man tiktų. kažur mačiau originalą, o jei ir nerasiu, tai manau ir raštas ir forma nesudėtinga. ir ilgio gana tikrai, va jeigu diržiuką truputuką aukščiau kilsteltus su suknia kartu, tai ilgis pasiektų norimą ir madinga būtum drinks_cheers.gif

Aruna, tavo irgi nužiūrėjau kruopščiai. liuks ir spalva ir forma. ir kaip smagu kai pamatau kokią suknią ant panašios į savo figūros. tada iš kart aišku, kad ir man visai tiktų tokia.

mergaitės šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti