Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.15

user posted image

Štai ir paskutinis rudens mėnuo - lapkritis. Dažnai jis būna debesuotas, o kai ir prasigiedrija, jau būna ganėtinai šalta. Žiemiška apranga pravertė jau ir spalį, o dabar teks rengtis dar storiau!

Taigi, kimbam i "darbus", puošiam, ruošiam savo šeimynelės damas pačiom nuostabiausiom, gražiausiom ir ŠILČIAUSIOM suknelėm.

Pirma idėja
user posted image

Humoro "gabalėlis"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 11 lapkričio 2008 - 21:29
Pačios gražiausios smile.gif
user posted image

Kitos visos gražios smile.gif
user posted image

Mažosios
user posted image
Atsakyti
Wow, kaip čia gražu. O iš to humoro gabalėlio kyla labai daug idėjų. Kantrybės, laiko ir gražių suknelių visoms!!!!!!!
Atsakyti
registruojuos naujuos namuciuos,aciu coliukeee uz juos user posted image
labai nuostabus sarafaniukas mortos -sigitos thumbup.gif
Atsakyti
Aciu,coliukeee,uz naujus namucius.
Kimbam mergaites i darbelius,kuo didziausios sekmes mezgant 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Naujai temai - naujos idejos!!!

Pazaiskime spalvomis nedryzuotai biggrin.gif

user posted image per nugara nueina melyna juosta, kurios "galiukai" matosi prieky

user posted image nugaroje - irgi spalvotumai biggrin.gif


Anoj temoj buvo ieskota, ar tulpes formos suknele galima ismegzt. Stai, radau parduotuvini megzta varianta.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 10 lapkričio 2008 - 22:28
Oi užjaučiu dėl mažiuko 4u.gif Tikiuosi, jam viskas gerai?

O kodėl tu nuo vidurio pradėjai??? g.gif aš tai nuo pat pradžių pradėjau... bet gal irgi negerai... nes labai greitai išplatėjo... g.gif
Prisėsiu ir peržiūrėsiu, ką aš turiu smile.gif O tu parašyk savo emaila man į AŽ smile.gif

Padėkit mezgėjėlės mums su tom moherinukėm... Gal mes kažką su Zuviuku ne taip darom...?

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 10, 20:31)
buvau dingus - maziukui reikejo rimtos mediku pagalbos...  verysad.gif  tai savaitele teko prabuti  unsure.gif  verysad.gif vos grizus prisziurejau cia teik groziu, kad puliau savo sarvetele pribaiginet... ir pribaigus pamaciua kad negerai gavosi... sad.gif
mezgu tai as 4nr virbalais ir pats mezginys gaunasi graziai, bet su rastu nepavyko. O visi kiti kur tusiu  - labai neaiskios schemos - nieko negaliu iziureti - susilieja. todel buciau dekinga jei nuskanuotum ir atsiustum rolleyes.gif nes uzsispyriau ir sitos svajones nepraleisiu - iveiksiu. Manoji servetele buvo 85 eiluciu bet as pradejau nuo vidurio kazkur - taipissiskaiciavau. Cia gal beda ir buvo:?

Atsakyti
Grazios idejos,mano dukra nori suknutes uzspausta apacia kaip juoda
Atsakyti
Labas rytas naujuose namučiuose user posted image
Gražių jums visoms suknelių, kad aplink visiems vat taip būtų user posted image
Atsakyti
o jau naujos temos grazumas wub.gif
Atsakyti
Dryziuke - kitaip biggrin.gif

user posted image
Su metalizuotais siulais, kaip tik ARTEJANCIOMS SVENTEMS, ka ? Mirkt mirkt.
Atsakyti
As tai sito apacioj sviesiai rudo nedeciau,man kazkaip negrazu ax.gif
Atsakyti