Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos, patarimai

Laba,

atleiskit, gal ir ne vietoj cia klausimukas, bet kam su CV siusti nuotrauka, tipo jei tavo CV superinis, o tavo nosis per ilga nekvies i pokalbi, kazkokia diskriminacija
Atsakyti
QUOTE(oreganas @ 2009 04 17, 22:52)
Laba,

atleiskit, gal ir ne vietoj cia klausimukas, bet kam su CV siusti nuotrauka, tipo jei tavo CV superinis, o tavo nosis per ilga nekvies i pokalbi, kazkokia diskriminacija

Labai retai kur reikalauja prie cv foto rolleyes.gif
Atsakyti
O geras, aš vis siunčiu su foto...Tai nereikia?
Atsakyti
QUOTE(Vaiva-ema @ 2009 04 18, 09:32)
O geras, aš vis siunčiu su foto...Tai nereikia?

Prie reikalavimų būna nurodymas ar pageidauja gauti foto ar ne mirksiukas.gif tai tikrai visur nereikia.Buvau atkreipus dėmesį,kad į skrajučių platintojos vietą reikalauja ir foto biggrin.gif turbūt,kad žmonių neišgąsdintų.
Atsakyti
o sakykite jei mokaisi ir dirbi,dirbu daugiau nei du metus..netekus darbo ar gauciau bedarbio pasalpa ? lb aciu smile.gif
Atsakyti
pažiūrėkit ldb.lt - man rodos užtenka 18 mėnesių, bet bijau pameluot...
Atsakyti
QUOTE(Vaiva-ema @ 2009 04 18, 20:57)
pažiūrėkit ldb.lt - man rodos užtenka 18 mėnesių, bet bijau pameluot...

kad 18men uztenka tai taip..bet ar aplamai gauni, jei iseini is darbo ,bet mokaisi g.gif
Atsakyti
taip aš išėjau iš darbo, nes keitėm gyvenamą vietą, tik mokaus neakivaizdiniame, bet čia man rodos nesvarbu...
Atsakyti
neakivaizdiniu kai mokais - gauni pasalpa, jei dieniniam - ne, nes esi studentas. Parasyta viskas aiskiu aiskiaisiai darbo birzos puslapy
Atsakyti
Aš taip pat pradėjau ieškotis darbo, nes mano vaiko priežiūros atostogos beveik po 2mėn. baigsis, o į senąjį darbą nenoriu grįžti. Patarkite, ar sakyti, kad esu vaiko priežiūros atostogose, ar tiesiog sakyti, kad dirbu? Ar nauji darbdaviai gali kaip nors patikrinti, jog esu vaiko priežiūros atostogose? Jau buvau 2 pokalbiuose ir 1 kartą telefonu apklausė, tai sakiau, kad esu vaiko priežiūros atostogose ir jokio atsakymo nesulaukiau g.gif
Atsakyti
Man rodos nesakyk, nes daug kas galvoja, vaikas sirgs, imsi biuletenius...
Ir dar laikykis seno darbo...
Atsakyti
QUOTE(Andraja @ 2009 04 19, 17:58)
Aš taip pat pradėjau ieškotis darbo, nes mano vaiko priežiūros atostogos beveik po 2mėn. baigsis, o į senąjį darbą nenoriu grįžti. Patarkite, ar sakyti, kad esu vaiko priežiūros atostogose, ar tiesiog sakyti, kad dirbu? Ar nauji darbdaviai gali kaip nors patikrinti, jog esu vaiko priežiūros atostogose? Jau buvau 2 pokalbiuose ir 1 kartą telefonu apklausė, tai sakiau, kad esu vaiko priežiūros atostogose ir jokio atsakymo nesulaukiau g.gif


Nesuklysiu sakydama, kad problema ne tai, kad esi atostogose, o tai, kad turi mažą vaiką. Tokia pati situacija buvo man, tai pokalbių metu sukosi kalba ne apie mano sugebėjimus, o apie tai, kaip suderinsiu darbą su šeima, ką darysiu jei vaikas susirgs ir t.t. doh.gif doh.gif
Atsakyti