Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos, patarimai

Zinau, kad sunku! Bet svarbiausia apsisarvuoti stiprybe ir kantrybe ir neprarasti vilties 4u.gif. As tao darbuko Klaipedoj ieskau, bet kol kas be prosvaisciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2009 03 04, 22:04)
ar gerai supratau  blink.gif dirbate nelegaliai? jei taip, tai uzjauciu  verysad.gif as irgi dirbau (?) vienoje firmoje nelegaliai. Prieme, aisku, legalu darba dirbti, bet vis atideliojo sutarties pasirasyma. Ir kokie isradingi budavo, tai buhalteres nera, tai isakymo pavyzdzio neranda, tai kompiuteris streikuoja... Finalas... kai nudirbau visus juodziausius darbus, man buvo "padekota" ir pasakyta, kad negali manes priimti. Vienintelis pliusas - bent jau sumokejo... tikiuosi, jums taip nenutiks.

Na ne, legaliai, sutartis pasirasyta tik niekaip jos neatiduoda i rankas. Nors, kaip yra sakoma "doverjai, no praverjai", tai vis ruosiuosi ilyst i duomenu baze ir pasitikrinti bet vis nerandu laiko.
Atsakyti
Sveikutės, aš CV siųsdama motyvacinio laiško nesegu, nebent CV siunčiu į įmonę kuri nėra paskelbusi darbuotojų paieškos, tuomet parašau motyvacinį laiškelį kodėl aš tinkama ar galėčiau būti naudinga jų firmai. Mūsų mieste visiškai blogai su darbais, nebežinau ką ir bedaryti, jokių skelbimų verysad.gif
Atsakyti
Niu, dabar su tais darbais tai visuose miestuose striuka darosi g.gif. Jau jeigu Vilniuje nera lengva darba susirasti, tai ka jau kalbeti apie likusia Lietuveles dali blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Syrtana @ 2009 03 07, 13:09)
Niu, dabar su tais darbais tai visuose miestuose striuka darosi  g.gif. Jau jeigu Vilniuje nera lengva darba susirasti, tai ka jau kalbeti apie likusia Lietuveles dali  blink.gif

tas tiesa, ir pvz darbo skelbimų taip sumažėję blink.gif
Atsakyti
As taip pat ieskau darbo jau vos ne metai doh.gif per tuos nepilnus metus buvau tik kokiuose 3 pokalbiuose verysad.gif viename buvau kur vienu metu sukviete visus kanditus, tai priejau "savo eile" tik po 2 valandu ir uz manes dar buvo likes nemazas galas. Dabar kiek pastebejau reikia tokiu darbuotoju, kurie sugebetu isvesti imone is krizes: pardavimu vadybininkas, pardavimu vadovas, logistikos vadovas ir pan. + N metu patirtis + 3 uzsienio kalbos + 1500 lt/men doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2009 03 10, 12:34)
Dabar kiek pastebejau reikia tokiu darbuotoju, kurie sugebetu isvesti imone is krizes: pardavimu vadybininkas, pardavimu vadovas, logistikos vadovas ir pan. + N metu patirtis + 3 uzsienio kalbos + 1500 lt/men doh.gif



Gal ir yra tokiu noru is darbdaviu puses, bet patikek, zmogus, kuris turi cia isvardintus dalykus, uzdirba tikrai ne 1500Lt/men, o jau greiciau 10 kartu daugiau wink.gif Ir siais laikais...
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2009 03 10, 13:34)
As taip pat ieskau darbo jau vos ne metai  doh.gif  per tuos nepilnus metus buvau tik kokiuose 3 pokalbiuose verysad.gif viename buvau kur vienu metu sukviete visus kanditus, tai priejau "savo eile" tik po 2 valandu ir uz manes dar buvo likes nemazas galas. Dabar kiek pastebejau reikia tokiu darbuotoju, kurie sugebetu isvesti imone is krizes: pardavimu vadybininkas, pardavimu vadovas, logistikos vadovas ir pan. + N metu patirtis + 3 uzsienio kalbos + 1500 lt/men doh.gif

g.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2009 03 10, 13:52)
Gal ir yra tokiu noru is darbdaviu puses, bet patikek, zmogus, kuris turi cia isvardintus dalykus, uzdirba tikrai ne 1500Lt/men, o jau greiciau 10 kartu daugiau wink.gif Ir siais laikais...

Na taip, manau yra ir gerai uzdirbanciu, bet tokiu pasiulymu maciau ne viena ldb.lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2009 03 10, 14:37)
Na taip, manau yra ir gerai uzdirbanciu, bet tokiu pasiulymu maciau ne viena ldb.lt  rolleyes.gif


Jo, noreti nedraudziama wink.gif Cia kaip ir gyvenime - nori, kad vyras daug uzdirbtu, bet butu nuolat namie, kad butu labai patrauklus - bet kitos i ji kad neziuretu, kad butu labai vyriskas - bet ir jautrus bei svelnus... Zodziu, daznai zmones nori nesuderinamu dalyku, bet tik protingi supranta, kad reikia rinktis viena arba kita, arba bent jau kazkoki viduriuka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2009 03 10, 15:44)
Jo, noreti nedraudziama wink.gif Cia kaip ir gyvenime - nori, kad vyras daug uzdirbtu, bet butu nuolat namie, kad butu labai patrauklus - bet kitos i ji kad neziuretu, kad butu labai vyriskas - bet ir jautrus bei svelnus... Zodziu, daznai zmones nori nesuderinamu dalyku, bet tik protingi supranta, kad reikia rinktis viena arba kita, arba bent jau kazkoki viduriuka wink.gif


Taikliai pasakyta biggrin.gif 4u.gif. Siaip del to ir yra labiausiai pikta, kad darbuotojams keliami nerealus reikalavimai ir duodama minimali alga g.gif arba pradeda aiskinti, kad jus mums netinkant, nes pagal jusu issilavinima ir zinias jums turetume moketi daugiau blink.gif
Atsakyti
einu kitą savaitę į darbo biržą...pas tarpininką....pagaliau...kaip ten elgtis? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva-ema: 13 kovo 2009 - 16:11