Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(mmergyte @ 2008 11 23, 23:45)
desertui pyragelis su varske 4u.gif
(ne ta tema tai recepto nerasau blush2.gif )

4u.gif 4u.gif gal kas smarkiai nesupyks, jei receptą įmesi..? gal bent į Saldumynų temą? laaaabai jua gražiai atrodo thumbup.gif clap.gif noriuuuuuu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 11 24, 08:02)
4u.gif  4u.gif gal kas smarkiai nesupyks, jei receptą įmesi..? gal bent į Saldumynų temą? laaaabai jua gražiai atrodo thumbup.gif  clap.gif noriuuuuuu rolleyes.gif


saldumynu temoj ir parasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
doh.gif ką tik pati užtikau mirksiukas.gif
tik dėl proporcijų labai gaila, nes pirmam bandymui man gali ir nepavykti verysad.gif
Atsakyti
Žuvies užkepėle.
Bulves supjaustome plonais griežinėliais.Apibarstome druska, pipirais, galima biški česnakinės druskos.Sudedame į skarda, sutepame majonezu.Ant viršaus dedame tarkuotų morkų sluoksnį.Irgi sutepame majonezu.Žuvį (pas mane pangasija), supjaustome gabaliukais, apibarstome prieskoniais, palaistom su citrinos sultimis, dedame ant morkų ir sutepame majonezu.Uždengiame skardą su folija ir kepame orkaitėje maždaug 40 min...Prieš pabaiga galima apibarstyti sūriu.Labai skanu 4u.gif

user posted image

Tuno mišrainė.Tuno konservus sumaigome su šakutę.Galima naudoti ir kitą žuvį aliejuje arba savo sultyse...Tarkuojame virtas morkas, virtus kiaušinius,virtas bulvės ir raugintus agurkus.Dedam sluoksniais, kiekviena sluoksnį sutepame majonezu, apibarstome petražolėmis 4u.gif

user posted image

O čia tiesiog kai už lango pūga siaučia mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
Kiek skanumynų swoon.gif .Čia užėjus visada akys praplatėja ir seilėtekis padidėja lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
nu panos ir prigaminot, smagu, kad naujokes su sauniais patiekalais jungiasi wub.gif
Atsakyti
Elena, rasyk adresa- atvaziuoju!!! biggrin.gif Kaip viskas skaniai atrodo... wub.gif
O zuvies uzkepelei bulves zalios? Nereik apvirti kazkiek?

Srove, kukuliukus, jauciu, galima ir garpuodyje issigarint, ar ne ? g.gif Nusipirkau garpuodi, tai nebezinau, ka man su juo daryt lotuliukas.gif Nuo ko pradet ... Tai sumaniau, kad kukulius ir bulves pagarinsiu , o keptuveje besameli pasidarysiu... g.gif

Mmergyte, labai saunu viskas. O kur pyragelius rasti? Jauciu sirdim, kad nesudetinga ju gamyba, tai noreciau zinoti ... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 24 lapkričio 2008 - 11:01
Pas mus šiandien sušiai wub.gif

Pirmiausia ryžius reikia nuplauti , palikti nuvarvėti apie 30 min. , tada virti 10 min. uždengtus ir neatidarinėti dangtčio, išjungti ugnį , uždengti su virtuviniu rankšluosčiu ir palikti 10min. kad atvėstų. Tada pasiruoši actą : truputį pakaitinti ryžių actą , įdėti cukrų ,druską , maišyti kol ištirps. Paruoštą actą atvėsinti , ryžius atsargiai išskleisti medine mentele, didesniam inde( neminkyti) , po truputį šlakstyti actą ir maišyti , tai turėtų trukti apie 10 min.
Ingredientai : 3/4 puodelio ryžių , apvalių , spec. tinkančių suši ; 1 puod. vandens.
Actas : 1 1/2 did. šaukšto ryžių acto , 1did. šaukštas cukraus , 1/2 arbatinio šaukštelio druskos.
Tie ryžiai gaunasi nei birūs ,nei purūs gal labiau lipnūs ,bet ne košė.

Tada imam dumblių lapus, juos dedam ant bambukinio kilimelio blizgia puse į apačią, ant dumbiaus kraunam ryžius, mazdaug cm storio sluoksniu, vieną krastelį paliekam tuščią. Tada per vidurį įspaudžiam griovelį ir į jį dedam visko ko tik širdis geidžia, aš asmeniškai dažniausiai dedu lašišą ir avokadą, arba tuną ir agurką. Tada ritinėlį suvyniojam bambukinio kilimėlio pagalba, šis momentas man buvo sunkiausias, bet ko kelių kartų įgudau. Tada paliekam tuos suktinukus saldytuve valandelei kitai ir po visko aštriu peiliu supjaustom. Viskas drinks_cheers.gif
Butina turėti marinuoto imbiero, sojos padažo ir vasabi krienu.
Atsakyti
Kaip skaniai atrodo !!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 11 24, 12:00)
Elena, rasyk adresa- atvaziuoju!!!  biggrin.gif Kaip viskas skaniai atrodo...  wub.gif
O zuvies uzkepelei bulves zalios? Nereik apvirti kazkiek?



Bulvės žalios, tik ploonai pjaustytos mirksiukas.gif
Durų kodas 575 lotuliukas.gif
Atsakyti
Nerytės virtų bulvių sagutės thumbup.gif Su bešamelio padažu bigsmile.gif
Man metų atradimas,1/4 krakmolo tešlai bigsmile.gif Nuotraukų nėr, nes pabandymui dariau labai nedaug ir viskas buvo greit suvartota.
Tik nelabai gražios man tos duobutės gavos blush2.gif
Atsakyti
Lašišos didkepsniai su daržovėmis thumbup.gif
Lašiša apšlakstyti citrinos sutimis,užberti druskos,5 pipirų mišinio,žuvies prieskoniais ir palaikyti porą valadų.Bulves supjaustyti nedideliais gabaliukais,užpilti alyvuogių aliejaus ,prieskonių.Ant folijos dėti saują bulvių,ant jų lašišos didkepsnį,nedidelį gabalėlį sviesto,šaukštą majonezo ir saujelę šaldytų daržovių.Foliją užlankstyti ir į orkaitę.Kepti apie 40min.180* temp.,bet as visada ragauju,kai bulves minkstos,tai ir iškepė.Mūsų šeimynai labai patinka,valgom su šviežių daržovių salotom.Šiuo atvėju dėjau ką radau šaldytuve:pomidorai,ridikėliai,cukinija,žied.kopūstas,porai ir su grietine mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti