Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Akire3 @ 2008 12 04, 18:43)
mezga jau ta suknele orina tikrai zinau ir dar kazkuri, kitoj temukej ar tai sukneliu ar tai sitoj http://www.supermama...;#entry22009773

nagi nubegsiu y sukneliu temuke mirksiukas.gif aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va Lotute idedu tai tos liemenės koriuko raštą

user posted image

ir pynės raštelį

user posted image

Sėkmės mezgant mirksiukas.gif
blink.gif oi atsiprašau kad pirmoji nuotrauka tokia didelė gavosi.

Papildyta:
QUOTE(ksida @ 2008 12 04, 17:33)
sveikos merginos, aš irgi labai prijaučiu nėrimui ir mezgimui (šiek tiek mažiau nei nėrimui)  biggrin.gif
gal kuri bandėt nusinerti tokį tašiuką? arba gal kas norėtu į kompaniją?  bigsmile.gif 
user posted image

senai ir aš turiu išsisaugojus ir schema yra. Jungčiausi ir aš nerti jei susidarys ratelis norinčiu.Jei reikės schemos ( ten parodyta kaip pumpurėlius daryti)galėsiu idėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zavin: 05 gruodžio 2008 - 12:25




senai ir aš turiu išsisaugojus ir schema yra. Jungčiausi ir aš nerti jei susidarys ratelis norinčiu.Jei reikės schemos ( ten parodyta kaip pumpurėlius daryti)galėsiu idėti mirksiukas.gif
[/quote]


sveika, pumpureliu schema ir as turiu (kazkur kompe), dar rusaiciu forume skaiciau apie mezgima, visa tema ten buvo, bet niekaip nebesurandu nuorodos verysad.gif . dabar darbe sedziu tai nesurasiu. o kaip manai kokie siulai turetu buti? as galvoju kad storesni, kad tasiukas nesigautu skystas.
merginos, kas dar jungiates, ir reiktu jau pradet po truputi narpliot tasiuka thumbup.gif
Atsakyti
Prasom cia;
http://www.club.osin...c-37585?start=0
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 12 05, 20:18)



ACIUKAS 4u.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2008 12 05, 12:32)
Na va Lotute idedu tai tos liemenės koriuko raštą

user posted image

ir pynės raštelį

user posted image

Sėkmės mezgant mirksiukas.gif
blink.gif oi atsiprašau kad pirmoji nuotrauka tokia didelė gavosi.


aciu koriuka 4u.gif , reiks pradet ruostis mezgimui biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgėjos.

Esu visiškoje neviltyje. Sugalvojau savo draugui numegzti šaliką, na, kad būtų šilta, gražios spalvos, patiko siūlai (jie labai brangūs ir įmesiu, kaip atrodo). Pradėjau megzti paprastu paprasčiausiu būdu virbalais, be jokių raštų, nieko. Tiesiog. Dabar man per daug suspausta, nebegražu, sunku. Siūlų reikės tam daug, o jie tikrai brangūs, nesinori išmesti pinigų į balą.

Gal galėtumėt pasiūlyti, kaip tiokius siūlus megzti, kad nebūtų per daug suspaustą, taip laisviau, gražu ir paprasta? verysad.gif

Juk Kalėdos artėja, o čia...
Dieve, nebežinau, ką daryti, nei kur rašyti.

Siūliukai atrodo šitaip:
user posted image

Prašau pagalbos, mergaitės..
Atsakyti
QUOTE(Degradė @ 2008 12 09, 21:54)
Sveikos, mezgėjos.

Esu visiškoje neviltyje. Sugalvojau savo draugui numegzti šaliką, na, kad būtų šilta, gražios spalvos, patiko siūlai (jie labai brangūs ir įmesiu, kaip atrodo). Pradėjau megzti paprastu paprasčiausiu būdu virbalais, be jokių raštų, nieko. Tiesiog. Dabar man per daug suspausta, nebegražu, sunku. Siūlų reikės tam daug, o jie tikrai brangūs, nesinori išmesti pinigų į balą.

Gal galėtumėt pasiūlyti, kaip tiokius siūlus megzti, kad nebūtų per daug suspaustą, taip laisviau, gražu ir paprasta?  verysad.gif 

Juk Kalėdos artėja, o čia...
Dieve, nebežinau, ką daryti, nei kur rašyti.

Siūliukai atrodo šitaip:
user posted image

Prašau pagalbos, mergaitės..

Labas,
o tu išmezgi ir tuos burbulus? kiek mačiau, tai reikia megzti tik tą virvutę tarp jų, o burbuliukai lieka viens prie kito, tarp jų tarkim gerosios akys iš virvutės.
gal virbalai per ploni? g.gif

nu va čia pažiūrėk, viena forumietė rodė šalikiuką iš tokių siūlų tikiuosi ji nesupyks
http://www.supermama...?...1880&st=360
Atsakyti
Taip, aš ir tuos burbuliukus sumezgiau, nes pamačiau, maniau visai šiltasir geras ir gražus gausis. Bet gavosi šmc. O šiaip- AČIŪ labai už nuorodą. Dar nesupratau, kaip sumegzti nesumesgant tų burbulų, bet pabandysių išsiaiškinti ar parašysiu tai forumietei. Nes. Hm.
Visvien dėkui labai labai.
Atsakyti
QUOTE(Degradė @ 2008 12 09, 20:30)
Taip, aš ir tuos burbuliukus sumezgiau, nes pamačiau, maniau visai šiltasir geras ir gražus gausis. Bet gavosi šmc. O šiaip- AČIŪ labai už nuorodą. Dar nesupratau, kaip sumegzti nesumesgant tų burbulų, bet pabandysių išsiaiškinti ar parašysiu tai forumietei. Nes. Hm.
Visvien dėkui labai labai.


as is tokiu net kelis numezgiau, man tai fainuciai jie..ir tikrai su jais silta thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Degradė @ 2008 12 09, 20:54)
Gal galėtumėt pasiūlyti, kaip tiokius siūlus megzti, kad nebūtų per daug suspaustą, taip laisviau, gražu ir paprasta?  verysad.gif 


Mezgiau tokį dukrai. Jei nemoki laisvai megzti, pasiimk kokio 10 nr virbalus, tada tiesiog automatiškai gausis megzti tik virvelę. Ir pirmą akį išmegzti, o ne nukelti. Mezgiau lygiuoju mezgimu. Man taip gražiau pasirodė, nei vien gerom akim. Gaila, bet neturiu foto, kolkas smile.gif
O dėl siūlų brangumo... Įdomu pasidarė kiek mokėjai, aš dar sau tokį galvoju, nes įdomesni ir tikrai pigūs siūlai (palyginus su tais, kur garbanotiem šalikam skirti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batareika: 10 gruodžio 2008 - 13:38
QUOTE(batareika @ 2008 12 10, 13:36)
Mezgiau tokį dukrai. Jei nemoki laisvai megzti, pasiimk kokio 10 nr virbalus, tada tiesiog automatiškai gausis megzti tik virvelę. Ir pirmą akį išmegzti, o ne nukelti. Mezgiau lygiuoju mezgimu. Man taip gražiau pasirodė, nei vien gerom akim. Gaila, bet neturiu foto, kolkas  smile.gif
O dėl siūlų brangumo... Įdomu pasidarė kiek mokėjai, aš dar sau tokį galvoju, nes įdomesni ir tikrai pigūs siūlai (palyginus su tais, kur garbanotiem šalikam skirti).

o kiek i toki salikuti reik tu bumbuliuotuju, as juos irgi nusiziurejusi ax.gif
Atsakyti