Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Sveikutės jei šnekat apie mano liemenę tai manoji megzta koriuku,ieškojau rašto tau lotute bet taip ant greituju neradau,tai jei niekas neimes tai tikrai rasiu ir imesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2008 12 03, 11:32)
Sveikutės jei šnekat apie mano liemenę tai manoji megzta koriuku,ieškojau rašto tau lotute bet taip ant greituju neradau,tai jei niekas neimes tai tikrai rasiu ir imesiu mirksiukas.gif

lauksiu kol imesi 4u.gif
Atsakyti
Labai pigus siula Rimi ir Iki prekybos tinkluose,turkijos ir rumunijos siuntos.Pigesni nei Max.,siuo metu akcijos.Ikvepimo ir nauju ideju.Sekmes
Atsakyti
QUOTE(Pievos19 @ 2008 12 03, 16:02)
Labai pigus siula Rimi ir Iki prekybos tinkluose,turkijos ir rumunijos siuntos.Pigesni nei Max.,siuo metu akcijos.Ikvepimo ir nauju ideju.Sekmes

labai smalsu kokie? kokia sudetis? Nemaciau nieko akcijinio blink.gif
Atsakyti
sveikos merginos, aš irgi labai prijaučiu nėrimui ir mezgimui (šiek tiek mažiau nei nėrimui) biggrin.gif
gal kuri bandėt nusinerti tokį tašiuką? arba gal kas norėtu į kompaniją? bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ksida @ 2008 12 04, 15:33)
sveikos merginos, aš irgi labai prijaučiu nėrimui ir mezgimui (šiek tiek mažiau nei nėrimui)  biggrin.gif
gal kuri bandėt nusinerti tokį tašiuką? arba gal kas norėtu į kompaniją?  bigsmile.gif 
user posted image

nu tikrasi neatsisakyciau tokio grozio bigsmile.gif gal schemute turi?
Atsakyti
gal su manim kas jungsis šitos suknelės mezgime? Po savaitės žadu pradėt, būtų kompanija, tai gal sakau greičiau judėtų, nors aišku dabar šventės bet vistiek......

user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
oi kažko pastrigo smile.gif gal ir tą tašytę būt smagu nusimegzt, tiktų turbūt prie suknikės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 12 04, 17:24)
gal su manim kas jungsis šitos suknelės mezgime? Po savaitės žadu pradėt, būtų kompanija, tai gal sakau greičiau judėtų, nors aišku dabar šventės bet vistiek......

user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
oi kažko pastrigo smile.gif gal ir tą tašytę būt smagu nusimegzt, tiktų turbūt prie suknikės smile.gif

mielai thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tik noreciau zinot kokiais siuliukais geriau megzt butu... blush2.gif kad spetu atsiust,nes reiketu uzsisakyt g.gif
Atsakyti
aš tai viršuj dėsiu kokia pusvilnę ar vilnelę, o apatinę dalį plonąją mocheriukę bandysiu. Tik va dėl spalvos neapsisprendžiu.....
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 12 04, 18:39)
aš tai viršuj dėsiu kokia pusvilnę ar vilnelę, o apatinę dalį plonąją mocheriukę bandysiu. Tik va dėl spalvos neapsisprendžiu.....

o kazin kiek gramu mazdaug reiketu g.gif na as ir apie pilka vilna galvoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 12 04, 19:39)
aš tai viršuj dėsiu kokia pusvilnę ar vilnelę, o apatinę dalį plonąją mocheriukę bandysiu. Tik va dėl spalvos neapsisprendžiu.....

mezga jau ta suknele orina tikrai zinau ir dar kazkuri, kitoj temukej ar tai sukneliu ar tai sitoj http://www.supermama...;#entry22009773
Atsakyti
aš tai parduotuvėj bandysiu žiūrėtis, vistiek nuo storio siūlo priklauso. Gal ir patars arba iš akies žiūrėsiu smile.gif Casa lanoj ten jie likutį paima jei kas.
Atsakyti