Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Aš megzčiau su valu.. O jei akių pasirodytų labaaai perdaug - per du kartus daryčiau apmezgimą (su dailiu stulpelių sujungimu galuose).
Beje, labai įdomus šalikėlis - gal kuri mano merginų užsinorės, tai megzčiau ax.gif ..
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2008 11 22, 01:36)
Aš megzčiau su valu.. O jei akių pasirodytų labaaai perdaug - per du kartus daryčiau apmezgimą (su dailiu stulpelių sujungimu galuose).
Beje, labai įdomus šalikėlis - gal kuri mano merginų užsinorės, tai megzčiau  ax.gif ..

aciu. cia is sito psl:
Drops Design
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2008 11 12, 00:31)
Oi, aš irgi šių sūlių Alpalaine jau kažkur prieš tris ar dvi savaites prigriebiau, tai pradėjau iš jų savo vyrui megztinį megzti. Paėmiau aštuonis matkelius, tai žiūriu, kad dar man ir liemenei liks  thumbup.gif , nes vyro megztinio nugarai sumezgiau nepilnai du

Gal ir "ne į temą", bet noriu paklausti, kas mezgėte, kaip mezgasi ir ar daug siūlų sunaudojate, kaip suprantu, tai nelabai daug sueina mezginiui. O jei jau numezgėte, kaip nešiojasi.
Atsakyti
pasirodau paskutiny, jau uzbaigta savo darbely blush2.gif
user posted image
user posted image
dabar dabaigineju trumpa liemene ant golfutes smile.gif
Atsakyti
Gal kas sita pradejote ar planuojate?
user posted image

Ryt einu pirkti siulu ir pradedu.
Manau i 300 gr (kaip rasoma) issitekti... g.gif

4u.gif
Atsakyti
o cia ir mano liemene smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos auksarankės,

Atėjau pas jus patarimo, nes pati nelabai iššifruoju ax.gif
Iš plonų moheros siūlų narplioju megztinuką, tačiau iškilo problemų šifruojant aprašymą. Gal kuri galite pakomentuoti kaip tai reikėtų megzti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2008 12 01, 10:22)
Sveikos auksarankės,

Atėjau pas jus patarimo, nes pati nelabai iššifruoju  ax.gif
Iš plonų moheros siūlų narplioju megztinuką, tačiau iškilo problemų šifruojant aprašymą. Gal kuri galite pakomentuoti kaip tai reikėtų megzti?
user posted image

na kazkaip ydomiai cia tas paaiskinimas g.gif na bandysim issiaiskint kaip cia reikia megzt... as kazkaip visada is galvos mezgu tai sunku ir paasikint tuos rasymus rolleyes.gif na peciu nuleidimui turi neismegzt 10akiu abiejose pusese kas 2 eiles, na o kaklui turi sumegzt po 2 akis 48 akis vidury mezginio...
tik nezinau ar bisky bent kiek aisku????
Atsakyti
Na čia kad gautųsi iškilųs pečiai. Pabandysiu paaiškinti, nors menka iš manęs aiškintoja blush2.gif
Sutrumpintos eilės - tai kai nedamezgi iki galo. Taip, kaip ten ir rašo - mezgi eilutę ir nedamezgus iki galo (šiuo atveju 10 akių) apsisuki ir mezgi atgal , kitam gale nedamezgi iki galo tų pačių 10 akių ir vėl apsisuki ir tada jau iki galo (tik siūlyčiau apsisukus užmesti vieną akį, o mezgant kitą kartą pro tą vietą tą užmestą akį sumegzti su apatinės eilutės, na tos kur buvo paliktos 10 a. nedamegztų pirma akim - taip nesigaus skylučių tarp tų sutrumpintų eilių).
Taip gaunasi, kad rankovės truputį nuožulniau gula o ne tiesiai su pečių linija.
Ar aiškiai?
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2008 12 01, 13:59)
na kazkaip ydomiai cia tas paaiskinimas g.gif  na bandysim issiaiskint kaip cia reikia megzt... as kazkaip visada is galvos mezgu tai sunku ir paasikint tuos rasymus  rolleyes.gif na peciu nuleidimui turi neismegzt 10akiu abiejose pusese kas 2 eiles, na o kaklui turi sumegzt po 2 akis 48 akis vidury mezginio...
tik nezinau ar bisky bent kiek aisku????


QUOTE(driftas @ 2008 12 01, 14:50)
Na čia kad gautųsi iškilųs pečiai. Pabandysiu paaiškinti, nors menka iš manęs aiškintoja  blush2.gif
Sutrumpintos eilės - tai kai nedamezgi iki galo. Taip, kaip ten ir rašo - mezgi eilutę ir nedamezgus iki galo (šiuo atveju 10 akių) apsisuki ir mezgi atgal , kitam gale nedamezgi iki galo tų pačių 10 akių ir vėl apsisuki ir tada jau iki galo (tik siūlyčiau apsisukus užmesti vieną akį, o mezgant kitą kartą pro tą vietą tą užmestą akį sumegzti su apatinės eilutės, na tos kur buvo paliktos 10 a. nedamegztų pirma akim - taip nesigaus skylučių tarp tų sutrumpintų eilių).
Taip gaunasi, kad rankovės truputį nuožulniau gula o ne tiesiai su pečių linija.
Ar aiškiai?


Labai didelis ačiū už pagalbą šifruojant mezgimo schemą clap.gif ploja.gif
Pamėginsiu - jei nesigaus, vėl ateisiu su jumis tartis ax.gif
Atsakyti
Sveikos! Noreciau as prisijungti prie jusu burelio. Siandien kaip tik pabaigiau pirmaji megztini su su reglano rankovem, todel noreciau pasirodyti. Nors dar megztinis nera plautas ir nelygintas, bet va vistiek nufotografavau.

user posted image

user posted image

Modeli radau SM landziodama. Beja tas blogas tikrai super, todel jei patinka mezgimas, tai tikrai verta pasizvalgyti!.

http://myknittingisl...pped-cardi.html
Atsakyti
QUOTE(Koruklu @ 2008 12 01, 16:32)
Sveikos! Noreciau as prisijungti prie jusu burelio. Siandien kaip tik pabaigiau pirmaji megztini su su reglano rankovem, todel noreciau pasirodyti. Nors dar megztinis nera plautas ir nelygintas, bet va vistiek nufotografavau.

Koks įdomus modelis bigsmile.gif Gražu mirksiukas.gif
Atsakyti