Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 11 15, 14:22)
Sveikos 4u.gif pupa, zavin lauksim pasirodant mirksiukas.gif
Turiu pasiūlymą: gal yra norinčių megzti kartu šį grožį?
user posted image
Gal kas turite tos plačios pynės schemutę?ačiū 4u.gif

man ji taipat patinka veliau gal ir prisijungsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 11 15, 14:48)
gabaliukas gal panasus

ačiū 4u.gif dalis panaši, o kitą bandysiu pasipiešti ir improvizuoti mirksiukas.gif
lauksiu prisijungiant mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 15 lapkričio 2008 - 14:27
user posted image
user posted image
user posted image

Man šita labai graži . . .
Atsakyti
Man patiko abi liemenes thumbup.gif Dabar nieko nemezgu verysad.gif Kazkaip tas noras apibleso ......... Bet jei bus mezganciu ta pilkute , prisijungciau smile.gif
Atsakyti
Toks jausmas ,kad sutersiau tema verysad.gif Nei mezganciu kartu , nei idejom dalinames ax.gif Tiek to liemene megsiu viena 4u.gif
Atsakyti
mes visos čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2008 11 10, 11:18)
Zinok jis buvo rusaiciu forume kazkada aptartas labai stipriai, kazkas netgi mezge ir cia
As turiu toki paveiksliuka issisaugojus.

user posted image



QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 11 15, 13:22)
Sveikos 4u.gif pupa, zavin lauksim pasirodant mirksiukas.gif
Turiu pasiūlymą: gal yra norinčių megzti kartu šį grožį?
user posted image
Gal kas turite tos plačios pynės schemutę?ačiū 4u.gif

o gal šitų abiejų ir aprašymus turit kuri nors blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės.Na va pribaigiau pagaliau aš savo Eva L. liemene.Dabar jau rezultatas mane tenkina po 3 ardimu lotuliukas.gif .Sagos gal čia nuo apšvietimo tokios juodos atrodo g.gif bet tikrovėje jos rudos.

user posted image

Kaklas, kai numezgiau labai patiko o kai užsivilkau tai jis man toks skistokas, tai viršu gal dar vašeliu apnert kad geriau stovėtų g.gif Bandžiau ji megzti iš dvigubų siūlų irgi gražiai gaunasi ir manau gerai nešiotusi, bet neužteko siulo, o dėl mažo gabalėlio apikaklės nenorėjau jau pirkti,paskui labai daug būtų like
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zavin: 19 lapkričio 2008 - 17:54
QUOTE(zavin @ 2008 11 19, 18:51)
Sveikutės.Na va pribaigiau pagaliau aš savo Eva L. liemene.

Sveikiname įveikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2008 11 19, 17:51)
Sveikutės.Na va pribaigiau pagaliau aš savo Eva L. liemene.Dabar jau rezultatas mane tenkina po 3 ardimu lotuliukas.gif .Sagos gal čia nuo apšvietimo tokios juodos atrodo  g.gif bet tikrovėje jos rudos.

Kaklas, kai numezgiau labai patiko o kai užsivilkau tai jis man toks skistokas, tai viršu gal dar vašeliu apnert kad geriau stovėtų g.gif Bandžiau ji megzti iš dvigubų siūlų irgi gražiai gaunasi ir manau gerai nešiotusi, bet neužteko siulo, o dėl mažo gabalėlio apikaklės nenorėjau jau pirkti,paskui labai daug būtų like

nu labai liuks thumbup.gif
Atsakyti
Net nemaniau, kad galima primegzti tokių grožybių biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mezgejeles. noreciau pradeti megzti sita salikeli, bet dabar galvoju, kaip primegzti stulpeliu megzta dali? primegzti virbalais su valu? kazkaip atrodo, kad sunku bus, lb daug akiu. aciu uz jusu komentarus.
user posted image
Atsakyti