Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

sveikutes,
gal kuri turite po ranka sio rasto schemute?
http://picasaweb.goo...188522324872674
lens.gif



Atsakyti
Kazkodel man neatsidaro...
Atsakyti
Oi, aš irgi šių sūlių Alpalaine jau kažkur prieš tris ar dvi savaites prigriebiau, tai pradėjau iš jų savo vyrui megztinį megzti. Paėmiau aštuonis matkelius, tai žiūriu, kad dar man ir liemenei liks thumbup.gif , nes vyro megztinio nugarai sumezgiau nepilnai du
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diudas: 11 lapkričio 2008 - 22:32
Bet mezgasi nerealiai maloniai thumbup.gif
Atsakyti
na kazkaip jau cia isgyret tuos siulukus merginos kiba ir man reiks nusipirkt biggrin.gif biggrin.gif vis maximoj prieinu,paciupineju ir padedu ax.gif ai kitakart sakau, dabar dar turiu ka veikt blink.gif (vyrui megztuka mezgu) lotuliukas.gif gales pasipuost sventem mirksiukas.gif
beje gak kas perkat siulus internetinese svetainese? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2008 11 11, 15:14)
aš pagriebiau tokia kaip chaki/žalsva spalvytę  thumbup.gif  bet žiūriu nebeužtenka megztukui,reiks kažkaip "dasipirkti"  biggrin.gif  Vyras tai užrėkė  unsure.gif sako "kam tau tie trydos siūlai???"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o kai pamatė numegztą nugarytę, sako "nu nieko"  rolleyes.gif va ir suprask juos  doh.gif  lotuliukas.gif


Laba smile.gif
Gal aš ne visai į temą, bet man tokių siūlų liko: garstyčių spalvos-0,5 matkelio, pilkų-1,5. Jei kas pritrūkste, rašykite a.ž. Pagelbėsiu, jei MAXIMOJE nebebus smile.gif
Atsakyti
sveikutės visos.Na pagaliau jau pribaigiau aš savo Evos L. liemene (pagaliau visos liemenės permezgimas mane jau nudžiugino,nei per siauras nei per platus, ir kaip gražiai gaunasi kai iš vien mezgi thumbup.gif )bet sustojau prie kaklo.Kaip ji megzti gal yra koks spec raštelis,gal beskaitinėdama tema ir buvau radus jūsų parašymus bet neužkliuvo tada man.Nesenei skaičiau lygtai angliškuoju būdu mezgat,šnd pabandžiau bet jis toks plonas gaunasi,gal tada jus jį perliankiat?Būčiau labai dėkinga už atsakymą. notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
mankaip tik tuo pusiau anglisku - toks standus ir storas gavos, nieko neperlenkinejau
o rastas
1 eil. 1 g, 1 b,1g, 1b....
2 eil ten kur gera ,ja ismezgi, o ten kur bloga - tai uzmetimas ir blogaja aki nukeli kartu
paskui vel nuo pradziu
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 11 13, 15:41)
mankaip tik tuo pusiau anglisku - toks standus ir storas gavos, nieko neperlenkinejau
o rastas
1 eil. 1 g, 1 b,1g, 1b....
2 eil ten kur gera ,ja ismezgi, o ten kur bloga - tai uzmetimas ir blogaja aki nukeli kartu
paskui vel nuo pradziu

doh.gif doh.gif O varge reiškia aš gerai nedaskaičiau viska dariau kaip tu rašei bet antroje eilėje,kur reikia užmetimo ir bloga aki nukelti, aš dariau tik nukėlima be jokio užmetimo tai reiškia aš ne taip dariau reiks šnd dar kartą pabandyti.Ačiu kad vėl per naujo parašėt rašta good.gif
Atsakyti
Sveikos ir as pribaigiau Evos liemene thumbup.gif , niekaip neprisiruosiu ikelti Jusu teismui atiduoti blush2.gif tik nelabai man patinka kaklas doh.gif turiu nuojauta, kad teks bandyti is naujo doh.gif net baisu pagalvoti ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif pupa, zavin lauksim pasirodant mirksiukas.gif
Turiu pasiūlymą: gal yra norinčių megzti kartu šį grožį?
user posted image
Gal kas turite tos plačios pynės schemutę?ačiū 4u.gif
Atsakyti
gabaliukas gal panasus
user posted image
Atsakyti