Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Labai puosniai atrodo pynemis nerti mezginiai,taciau tinka tik smulkaus sudejimo mamytems,mane labiau zavi kiaurarastis,spalvu deriniai,nes siuo metu prekyboje yra italisku melanziniu siulu.Paprastu rastu nunertas mezginys,is panasiu siulu atrodo labai zaismingai ir puosniai...
Atsakyti
Mergaitės, help help.gif
Žinau, kad kuri nors turite išsisaugojusi, ar žinote kur rasti. na prisireikė nors verk vieno paveikslėlio (o gal ir schemučių ax.gif )
va tokį sijonuką kažkada esu mačiusi su tokia liemene ant šleikyčių
user posted image

gal galite piršteliu bakstelti kur rasti 4u.gif
tikrai esu mačiusi ir SM, bet kurioj temoj doh.gif nepamenu. pavarčiau ir sijonus, ir liemenes, bet deja deja neatrandu. padėkit, plyzzz !!!!
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 11 10, 12:09)
Mergaitės, help help.gif
Žinau, kad kuri nors turite išsisaugojusi, ar žinote kur rasti. na prisireikė nors verk vieno paveikslėlio (o gal ir schemučių ax.gif )
gal galite piršteliu bakstelti kur rasti 4u.gif
tikrai esu mačiusi ir SM, bet kurioj temoj  doh.gif nepamenu. pavarčiau ir sijonus, ir liemenes, bet deja deja neatrandu. padėkit, plyzzz !!!!

Zinok jis buvo rusaiciu forume kazkada aptartas labai stipriai, kazkas netgi mezge ir cia
As turiu toki paveiksliuka issisaugojus.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2008 11 10, 13:18)
Zinok jis buvo rusaiciu forume kazkada aptartas labai stipriai, kazkas netgi mezge ir cia
As turiu toki paveiksliuka issisaugojus.


mirsiu neužmiršiu 4u.gif ir koks operatyvumas. va šito paveikslėlio ir ieškojau. o pas rusaites kol kas radau tik tą žaliąjį, bet vilties neprarandu

ačiū ačiū dar kartelį, eisiu nagrinėti

oi, radau ir Osinkoj, ir su paaiškinimais. liuks, megsiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 10 lapkričio 2008 - 11:37
QUOTE(katuks @ 2008 11 10, 13:09)
Mergaitės, help help.gif
Žinau, kad kuri nors turite išsisaugojusi, ar žinote kur rasti. na prisireikė nors verk vieno paveikslėlio (o gal ir schemučių ax.gif )
va tokį sijonuką kažkada esu mačiusi su tokia liemene ant šleikyčių
user posted image

gal galite piršteliu bakstelti kur rasti 4u.gif
tikrai esu mačiusi ir SM, bet kurioj temoj  doh.gif nepamenu. pavarčiau ir sijonus, ir liemenes, bet deja deja neatrandu. padėkit, plyzzz !!!!

4u.gif pabandysiu ideti nuoroda , radau rusaiciu forume , rusiskai nesuprantu,l bet gal ten schemos yra ar kazkas ax.gif
http://club.osinka.r...pic.php?t=36413
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 11 10, 11:09)

va tokį sijonuką kažkada esu mačiusi su tokia liemene ant šleikyčių
user posted image



Oho koks grožis smile.gif
Atsakyti
tikrai labai grazu, aciu uz pagalba issirenkant sijonuko modeliuka 4u.gif lotuliukas.gif
kaip smagu, kai tik zvilgt, ir jau turi modeliuka galvoj 4u.gif
Atsakyti
as sita zaliaji jau nuo pernai ipusejusi,dabar mezgu,pabaigineju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 11 10, 20:38)
as sita zaliaji jau nuo pernai ipusejusi,dabar mezgu,pabaigineju rolleyes.gif

o, tai papasakok kaip sekasi. bigsmile.gif ar nėra kokių povandeninių rifų? kaip darei ar ruošiesi daryti liemenį? dėsi kokią nors gumytę, ar šiaip laikosi? daug siūlų "valgo"? iš kokių mezgi? ar platini tolygiai, ar kaip "gode"?
va kiek klausimėlių 4u.gif labai smagu kai kas nors kartu dirba

aš tai prisipirkau Maximoj po 4,99 Lt, 70% vilnos, 30%akrilo, labai mieli. megsiu dukroms, vienai raudoną, kitai geltoną, ir jei užteks siūlų, tai ir liemenės planuojamos. tik vienas sijonukas bus su burbuliukais, o kitas be. tik kol kas baiginėju bolero prie zigzaginės suknytės, tai matyt tik savaitgalį sijonukus pradėsiu.
Atsakyti
Aš vkr nusipirkau Maximoj "Alpalaine" siūlų thumbup.gif 9.99 matkelis, bet švelnumas thumbup.gif truputį pukuoti, bet mezgasi kaip gerai thumbup.gif 50 akrilinio pluošto, 30 vilnos, 20 alpakos vilnos 100gr-250m
paėmiau tik vieną, galvojau mažiuiliemenė bus, bet kai pradėjau megzti, tai sakau megztukas bus biggrin.gif ir sau tokio užsimaniau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2008 11 11, 12:09)
Aš vkr nusipirkau Maximoj "Alpalaine" siūlų  thumbup.gif  9.99 matkelis, bet švelnumas  thumbup.gif truputį pukuoti, bet mezgasi kaip gerai  thumbup.gif 50 akrilinio pluošto, 30 vilnos, 20 alpakos vilnos 100gr-250m
paėmiau tik vieną, galvojau mažiuiliemenė bus, bet kai pradėjau megzti, tai sakau megztukas bus  biggrin.gif ir sau tokio užsimaniau biggrin.gif

aha, biggrin.gif ir šitų prigriebiau. tikrai labai fainučiai, tik spalvą paėmiau tokią "naminę", nei tai violetinė švelni su kažkokiu rausvu siūliuku. labai užsimaniau naminio ilgo megztuko žiemos vakarams. bet jaučiu, kad kol aš jį numegsiu doh.gif , na žiema juk ne vienintelė, kitai bus bigsmile.gif
vien žo..., apsipirkau pagal pilną programą, visas kampas užverstas siūlais, vyras kai pamatė, tai labai jau susiraukė, bet garsiai nieko nepasakė. žino gi, kad nevalia mano hobio liesti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 11 11, 14:17)
aha,  biggrin.gif  ir šitų prigriebiau. tikrai labai fainučiai, tik spalvą paėmiau tokią "naminę", nei tai violetinė švelni su kažkokiu rausvu siūliuku. labai užsimaniau naminio ilgo megztuko žiemos vakarams. bet jaučiu, kad kol aš jį numegsiu doh.gif , na žiema juk ne vienintelė, kitai bus bigsmile.gif
vien žo..., apsipirkau pagal pilną programą, visas kampas užverstas siūlais, vyras kai pamatė, tai labai jau susiraukė, bet garsiai nieko nepasakė. žino gi, kad nevalia mano hobio liesti lotuliukas.gif

aš pagriebiau tokia kaip chaki/žalsva spalvytę thumbup.gif bet žiūriu nebeužtenka megztukui,reiks kažkaip "dasipirkti" biggrin.gif Vyras tai užrėkė unsure.gif sako "kam tau tie trydos siūlai???" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o kai pamatė numegztą nugarytę, sako "nu nieko" rolleyes.gif va ir suprask juos doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti