Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Shliopke @ 2009 01 07, 22:38)
wub.gif saunuolyte 4u.gif
Maau zalsvas geriau ziurisi todel, kad rastas ryskiai matosi ir labai prie juodu kelniu tinka thumbup.gif
Juodas ir gerulis wub.gif
Malaciai jus mergos, ne ka daugiau 4u.gif Dekui uz issamu paaiskinima.

Grazina25, grazus megztukas drinks_cheers.gif

gal jau pradėjai megzt?
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2009 01 07, 19:15)
o kur gavai? as irgi noreciau isigyti  ax.gif



Labukas 4u.gif
As perku knygas per www.patogupirkti.lt Uzsienyje gyvenant laaabai patogu.Yra dar knyguklubas,bet su jais apmokejimas-galvos skausmas,nebent bankas next door doh.gif
Papildyta:
QUOTE(laura97 @ 2009 01 07, 19:39)
as tai pirkau knygyne, apie 50lt., mokejau, bet mane labai suzavejo tas mezgimas kvadrateliais smile.gif



Man taip pat tier kvadrateliai paliko dideli ispudi,o jau grozybiu galima prikurt.... thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 08, 11:49)
gal jau pradėjai megzt?

dar ne blush2.gif , nes vis laiko truksta, 2 vakarus is eiles gryzau velai, tai nebe mezgimai galvoj buvo, siandien tai vel uzsitemps, ryt pas puske uzkviesta i svecius tureciau pradeti sestadieni 4u.gif Butinai pranesiu, kaip man seksis mirksiukas.gif ir darbeli savo parodysiu 4u.gif
Atsakyti
laba darbštuolėlės 4u.gif

gal kuri prisijungtų ax.gif

user posted imageuser posted image

tiesa, aš nersiu ne suknelę, o tuniką ir nersiu ratu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airara*: 09 sausio 2009 - 19:05
man kažkodėl neriant ratu krypsta akys...eina ne stulpeliu, o gaunasi ratu g.gif
gaunasi ne taip

III...III...III...III
III...III...III...III
III...III...III...III
III...III...III...III

o taip

III...III...III...III
II...III...III...III.
I...III...III...III..
...III...III...III...
..III...III...III...I

g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 01 09, 19:17)
man kažkodėl neriant ratu krypsta akys...eina ne stulpeliu, o gaunasi ratu  g.gif
gaunasi ne taip

III...III...III...III
III...III...III...III
III...III...III...III
III...III...III...III

o taip

III...III...III...III
II...III...III...III.
I...III...III...III..
...III...III...III...
..III...III...III...I

g.gif

Kad taip nesigautų reikia apsisukinėti: numezgiai ratuką, sujungei ir apsisuki į kitą pusę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2009 01 09, 23:30)
Kad taip nesigautų reikia apsisukinėti: numezgiai ratuką, sujungei ir apsisuki į kitą pusę  mirksiukas.gif

arba kitas būdas: reikia stulpelį įnerti ne į prieš tai buvusios eilės kilputę, o į patį stulpelį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 09 sausio 2009 - 21:33
QUOTE(katuks @ 2009 01 09, 22:32)
arba kitas būdas: reikia stulpelį įnerti ne į prieš tai buvusios eilės kilputę, o į patį stulpelį 4u.gif


taip ir neriu, nieks nekrypsta schmoll.gif tik va pradejau nert ir jau teko ardyt, per placiai gavos doh.gif
Atsakyti
Labutis visoms bendramintėms 4u.gif Rodausi ir aš savo darbelį vasarai smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2009 01 09, 20:04)
laba darbštuolėlės  4u.gif

gal kuri prisijungtų  ax.gif


tiesa, aš nersiu ne suknelę, o tuniką ir nersiu ratu  bigsmile.gif



Labai grazus modeliukas, as irgi ji neriau ratu nuo juosmens zemyn, o po to i virsu A rasteliu.Taip pat dariau tunikos ilgio, apacios net neplatinau. Maniskis drabuzelis is vilnos, labai megstamas, antra ziema nesioju ax.gif galvoju gal reiktu ir vasarini varianta, siek tiek modifikuota padaryti.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri gudresne galetu padeti isspresti galvosuki, nusiziurejau toki nertinuka:

http://picasaweb.goo...668247727836066

bet niekaip neisifruoju kaip ji nerti. Prisikarpiau sesiakampiu, lankstau, bet niekas nesigauna. gal kas turite kokiu minciu? Cia tie schemutes is kuriu turetu gautis drabuzelis.

http://picasaweb.goo...668237186880066
Atsakyti
na ir mes pasirodysim
user posted image
Atsakyti