Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Cia butent tos zalios liemenes lapeliu schema 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2009 01 06, 00:08)
Cia butent tos zalios liemenes lapeliu schema  4u.gif
user posted image

Tu tiesiog auksas wub.gif

Hm...tik vienas klausimelis g.gif paryskinti pasvire bruksniukai ir burbuliukai-ka jie reiskia?Vienas is ju akies uzmetimas, o kitas?
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 06, 00:58)
Tu tiesiog auksas wub.gif

Hm...tik vienas klausimelis g.gif paryskinti pasvire bruksniukai ir burbuliukai-ka jie reiskia?Vienas is ju akies uzmetimas, o kitas?

gal ir ta liemene gali parodyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 06, 01:04)
gal ir ta liemene gali parodyti? 4u.gif

va sita

http://img91.imagesh...783/asascl6.png


Cia reiktu kokia per vidurio spalva rinktis, kad nebutu ryski, tai ne taip graziai ziuresis ir kan ne per blanki butu, tada taip graziai nesimatys.Va ta zalsva tai kaip tik.Nes tokia liemene galima nesioti ir ant kokio golguko ziema, grazu.

Ziuriu ne man vienai nesimiega hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 06, 01:16)
va sita

http://img91.imagesh...783/asascl6.png
Cia reiktu kokia per vidurio spalva rinktis, kad nebutu ryski, tai ne taip graziai ziuresis ir kan ne per blanki butu, tada taip graziai nesimatys.Va ta zalsva tai kaip tik.Nes tokia liemene galima nesioti ir ant kokio golguko ziema, grazu.

Ziuriu ne man vienai nesimiega hihihi.gif

ačiukas, labai patiko ši lemenė, bet jaučiu to raštelio neperkasiu g.gif
nesimiega nesimiega blush2.gif
Atsakyti
/ gera akis ,ji del sumezgimo raste pasvyra, 0 uzmetimas ir /` sumegztos dvi akys , | irgi geroji akis 4u.gif Rastas tikrai nesudetingas 4u.gif Neturiu tinkamu siulu ,nusimegzciau irgi tokia rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janike1: 06 sausio 2009 - 18:24
QUOTE(janike1 @ 2009 01 06, 18:23)
/ gera akis ,ji del sumezgimo raste pasvyra, 0  uzmetimas ir /` sumegztos dvi akys , | irgi geroji akis  4u.gif Rastas tikrai nesudetingas 4u.gif  Neturiu tinkamu siulu ,nusimegzciau irgi tokia rolleyes.gif

o ką reiškia pasvirusi T raidė? blush2.gif pamėginčiau meginuką pamegzti, mažu ir man pasiseks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2009 01 06, 00:08)
Cia butent tos zalios liemenes lapeliu schema  4u.gif
user posted image

man nikoks vaizdialis gaunasi, arba ne taip mezgu g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 06, 18:35)
o ką reiškia pasvirusi T raidė? blush2.gif pamėginčiau meginuką pamegzti, mažu ir man pasiseks blush2.gif


T yra 2 geros akys, sumegztos i viena mirksiukas.gif
QUOTE(lotute @ 2009 01 06, 19:20)
man nikoks vaizdialis gaunasi, arba ne taip mezgu g.gif

pameginsiu paaiskinti.
Kur tusti langeliai, tai turetu buti isvirkscios akys.
Pasvirusi T tai kaip sakiau bus 2 geros akys sumegztos i viena geraja.
Tiesus pagaliukai per viduri bus gerosios akys.
Nu va tie pagaliukai horizontaliai per viduri kur geltonai parsyskinta irgi turetu buti isvirkscios akys, bet raste ziurisi kaip gerosios. g.gif janike1Heeeeelp, kaip cia su sitom bus tada???
Tusti rutuliukai bus akies uzmetimas, o kaip janike paasikino del uzmetimo geroji akis pasvyra, tai bus tas paryskintas pasvires pagaliukas.

Nu *****, stengiausi paaiskinti, bet gavosi nekaip, dar pati nemezgu, tai nzn kaip bus, nesuprantu vieno kaip pus su akim kur geltonoj juostelej ir su tusciais langiukais, nezymiai liemenej matosi, niekaip nepritraukiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 06, 20:40)
T yra 2 geros akys, sumegztos i viena mirksiukas.gif

pameginsiu paaiskinti.
Kur tusti langeliai, tai turetu buti isvirkscios akys.
Pasvirusi T tai kaip sakiau bus 2 geros akys sumegztos i viena geraja.
Tiesus pagaliukai per viduri bus gerosios akys.
Nu va tie pagaliukai horizontaliai per viduri kur geltonai parsyskinta irgi turetu buti isvirkscios akys, bet raste ziurisi kaip gerosios. g.gif janike1Heeeeelp, kaip cia su sitom bus tada???
Tusti rutuliukai bus akies uzmetimas, o kaip janike paasikino del uzmetimo geroji akis pasvyra, tai bus tas paryskintas pasvires pagaliukas.

Nu *****, stengiausi paaiskinti, bet gavosi nekaip, dar pati nemezgu, tai nzn kaip bus, nesuprantu vieno kaip pus su akim kur geltonoj juostelej ir su tusciais langiukais, nezymiai liemenej matosi, niekaip nepritraukiu doh.gif

paaiškinai laaabai labai gerai 4u.gif , bandau dar karteli blush2.gif
o kaip megzt blogojoj pusej? g.gif visas blogosiomis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 06 sausio 2009 - 21:40
Pas rusaiciu prie sitos liemenes buvo pridetas sitas rastas.Pabandysiu pamegzti pvz. O isvirksciojoj turetu buti pagal rasta.Vidury dvi isvirkscios.Kazkur turejau didesne foto.
Atsakyti
apie sita liemene galiu daug pasakyti, nes mezgiau jau du megztukus. Tai tik cia be rankoviu,, o daugiau viskas taip pat wink.gif

liemene
mano zalias megztukas
mano juodas megztukas

I zaliaji megztuka sumezgiau 1000 m siuliuku italiskos pusvilnes 250 Gr

i juodaji suejo apie 350 gr 100% vilnos.

mezgiau pagal sita rasteli

user posted image
cia ryzkesnis, tik viduriuka daryt isvirksciasakis 2 ar 4, ar kiek norit.
user posted image

tos rodykleles, tai trys akys sumezgamos kartu. kur kaip V raide, dai kaip geraja aki megzt, o kur rodyklele, ten is galo sumezgimos 3 akys.

Atsakyti